Чоловік Коза і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність знаків, де чоловік Коза і жінка Кінь, непроста для глибокого розуміння партнерів один до одного. Вважається, що між ними виникають сильні протиріччя, однак варто відзначити, що індивідуальні особливості часто не переходять межі допустимого, і приймаються обома сторонами.

Жінка-Кінь — енергійний, оптимістичний людина, компанійський і товариський. Душевний комфорт вона отримає тільки в обстановці інтенсивної діяльності та активного дозвілля. Чоловік-Вівця-Коза — людина трохи іншого складу. Він чуйний, ніжний естет, що віддає перевагу більш розмірене життя. Проте в емоційному сенсі ці люди схожі. У обох є внутрішня потреба емоційно близької людини, яким і можуть стати одне для одного.

Їх погляд на матеріальну сторону спільного життя багато в чому сходиться: для обох важливий комфортний побут і забезпеченість. Важливим фактором консолідації також стануть інтимні стосунки: в цьому плані вони дуже добре сумісні. Звичайно, будуть розбіжності в сфері планування дозвілля, проте, все можна подолати шляхом взаємних розумних поступок. За китайським гороскопом Кінь і Вівця-Коза можуть скласти дуже перспективну пару. Їх союз можна вважати зразковим, а відносини будуть носити ідилічний характер.

У чоловіка Кози і жінки Коні суперечлива сумісність, і вони зможуть бути разом тільки в тому випадку, якщо чоловік зуміє реалізуватися у зовнішньому світі, отримати хорошу роботу і соціальний статус.

Жінка Кінь дуже активна, вона цінує свободу і не уявляє себе в ролі домогосподарки. Її обранцю доведеться взяти на себе частину господарських турбот, щоб їй було комфортно займатися і будинком, і кар’єрою. Тільки відносини на рівних можуть зробити цей союз міцним і довгим. Якщо чоловік Коза не зможе підтримувати рівність і стане підкорятися обраниці в усьому, вона просто втратить до нього інтерес, тому що Кінь цінує тільки силу особистості, а слабкість її відштовхує.

У цій парі є й чимало плюсів: чоловік Коза не буде заважати супутниці в її зовнішніх справах, не стане тиснути і змушувати проводити більше часу вдома. Але якщо уваги йому буде мало, виникне прихований конфлікт, який рано чи пізно вибухне.

Спільний дозвілля у них буде дуже приємним: обидва вміють веселитися, люблять проводити час в суспільстві і привертати увагу. Він багато читає і завжди може поділитися цікавими відомостями, а жінка Кінь, що женеться за новими враженнями, буде йому за це вдячна.

Коза чоловік і Кінь жінка у відносинах

Кінь буде не дратуватися, а навпаки розчулюватися негативним рисам характеру Кози – її схильності постійно змінювати правила гри і примхливості. Коза у свою чергу навіть не помітить егоїстичні нахили Коні. Не дивлячись на свою не типовість, такий союз цілком може скластися щасливо.

Роль лідера, швидше за все, перейде Коня, оскільки саме їй доведеться вирішувати всі побутові труднощі. Жінка Кінь сильна духовно і фізично, крім того вона дуже заповзятлива і намагається створити навколо себе максимальний комфорт. Чоловік Коза більш спокійний і витончений буде тягнутися за своєю дружиною, але й натомість він зажадає чимало.

Чоловік Коза також воліє комфортну обстановку і неспішний ритм життя, однак важко і багато трудиться він не готовий. Таким чином, весь тягар відповідальності і турбот за себе і свого чоловіка доведеться нести Коні, що звичайно малоприємно.

Чоловік Коза з часом все більше і більше занурюється у відносини і стає ближче до партнерки. В один прекрасний момент він зрозуміє, що кращої партії йому не знайти у всьому світі. Жінка Кінь, безсумнівно, буде задоволена такою сильною прихильністю, хоч і не до кінця зрозуміє його мотивацію і психологію. У неї просто немає часу на роздуми про партнера, вона живе тими справами, які потребують вирішення сьогодні. Незалежно від цього жінка Кінь поважає свого чоловіка, і він ставиться з повагою до своєї партнерки.

За умови, що чоловік Коза не буде втручатися в домашні справи і обов’язки своєї дружини, а спрямує всі свої творчі сили на зовнішню діяльність, тоді цей складний союз має хороші шанси на успіх. Якщо ж він вирішить позмагатися зі своєю партнеркою, щоб визначити, хто з них краще, тоді їм, швидше за все, доведеться розлучитися.

Сумісність Коза і Кінь у шлюбі

У шлюбі, який створять чоловік-Коза і жінка-Кінь існують невеликі перешкоди. Вони полягають у тому, що жінка-Кінь часом не розуміє свого чоловіка. Вона займається побутовими клопотами і закликає його до духовності. На жаль, це погано відбивається на сумісності чоловіка-Кози і жінки — Коні. Обоє дуже сентиментальні і чутливі люди. У підсумку кожна сварка виливається в справжній скандал. Це б’є по нервах, сім’ї та відносин у цілому. Набагато краще, щоб чоловік-Коза дбав про супутниці, а вона більш розумно підходила до вирішення питань.


Залишити відгук