День Народження 12 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Індивідуалісти, які народилися 12 березня, йдуть по життю, випромінюючи чарівність. Наповнюють вас юнацька енергія і ентузіазм не пов’язані з фізичним віком. Сміливість і цілеспрямованість дозволяють долати перешкоди і справлятися з розчаруваннями. Хоча доля не завжди щадить вас, ви ретельно приховуєте від інших свої шрами. Наділений веселою вдачею і незвичайним почуттям гумору, ви бажаний гість у будь-якій компанії. Гнучкий, артистичний, з хорошими ораторськими здібностями, ви чудово вмієте доносити до оточуючих свої думки як в образах, так і на словах.

Народжені 12 березня часто схильні до несуттєвим для інших фізичних проблем та емоційної мінливості. Ще до свого двадцятиріччя їм варто перевірити свій внутрішній стан, подивитися в обличчя своїх проблем і спробувати їх виправити. Терапія або інші форми активного впливу на організм, можливо, допоможуть їм. Ці люди здатні створити міцну основу для свого психічного здоров’я, грунтуючись на досвіді, — це краще робити неспішно, цеглинка за цеглинкою. Їм рекомендується щодня виконувати енергійні вправи, крім того, сприятливий вплив на нервову систему надасть регулярне сексуальне розслаблення, бажано з дружиною/чоловіком. Що стосується дієти, то народжені в цей день прагнуть є просто, що хочуть і коли хочуть. По суті, їм це не шкодить, але, як тільки мова заходить про дієти і повноті, їм важко відмовитися від своїх звичок.

Сміливі, рішучі особистості, народжені 12 березня, досить витривалі, мужньо протистоять невдач і розчарувань у житті, вміло користуються накопиченим досвідом. Боротьба не чужа тим, хто народився в цей день, вони ніби розквітають, долаючи всілякі перешкоди. Якимось незбагненним чином ці люди можуть взяти все в межах відпущених їм природних здібностей. Як правило, народжені 12 березня наочно уявляють собі, ким саме хотіли б стати. Однак для них вкрай важливо постійно спрямовувати свою діяльність в певне русло, оскільки свербляче прагнення отримати різнобічний розвиток нерідко веде цих людей далеко в бік від головного шляху. Задовольняючи свої інтереси, народжені 12 березня повинні, принаймні, вміти обмежувати себе так, щоб зв’язати себе з якою-небудь конкретною областю в межах заздалегідь обраній галузі чи професії. В протилежному випадку їх можуть звинуватити в верхоглядстві, а жінок порівняти з безтурботними бабками, перелетающими з однієї квітки на іншій.

Знак Зодіаку 12 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до водяним знакам, які виділяються наступними якостями: милосердя, талановитість, старанність, жертовність, ніжність, музикальність, віра.

Планета Управитель: Нептун. Дарує Рибам дар провидіння, віру. Нептун сприятливий для художників. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за відсутність критичності, а також недолік раціональності.

12 березня народжуються дуже харизматичні і сильні Риби. Вони не лякаються труднощів, які долають їх із задоволенням, можуть отримати насолоду від боротьби, завжди молоді душею, активні та невгамовні. Вони – яскраві, несхожі на інших особистості, здається, природжені оптимісти, які ніколи не сумують. Але насправді вони просто намагаються не показувати оточуючим свої негативні емоції. Незважаючи на те, що з Рибами рідко так відбувається, народжені 12 березня – душа і стрижень будь-якої компанії, вони веселі, дотепні, бадьорі. Нестандартний представник свого знака зодіаку. Народилися 12 березня – справжні артисти, хороші оратори, які вміють підкорити натовп за допомогою слова. Передача своїх емоцій словами і з допомогою образів – ваш коник і вашу гідність.

Народжені 12 березня не бояться ризикованих підприємств і навіть ситуацій, що викликають цілком зрозуміле бажання уникнути будь-яку ціну. Можливо, вони вірять, що найбільші нагороди дістаються тим, хто весь час ходить по вістрю ножа. Однак важко не визнати той факт, що небезпека, таящаяся в них самих або ж навколо них, приваблює цих людей, збуджує їхню думку. Вони таємно насолоджуються тим, що є предметом розмов, хоча можуть заперечувати це. Часто народжені в цей день створюють таке враження, що не хочуть нічого більшого, ніж залишитися наодинці з собою, зі своїм глибоко засекреченою внутрішнім світом. Це так, але потім вони раптом виявляють, що їм хочеться виплеснути накопичені враження, — і тоді в пошуках публіки, здатної уважно вислухати їх виливу, ці люди чи не афішують себе.

Деякі з народжених 12 березня щиро вірять в те, що знаходиться за межами земної реальності. Однак образ, який вони уявляють собі, досить простий і приземлений. Ці люди вміють поєднувати фізичне і метафізичне. Вони досить розумні, щоб зрозуміти причини і наслідки речей і подій. Десь у глибині себе вони знають, що все приходяще. Релігійні народжені в цей день чи ні, є у них якісь духовні схильності чи ні, вони все ж усвідомлюють, що в природі існують деякі постійні позачасові принципи і форми, які стоять за всіма подіями на Землі. Отже, самі інтелектуальні з них демонструють чудове вміння абстрактно мислити.

Захоплені натури, народжені 12 березня повинні бути обережні, щоб віра не забрала їх у вир жахливих подій. Поки вони не розвинули глибоке розуміння всього сущого, вони будуть підривати свою емоційну стійкість, якщо не зупинять себе в надто «філософських» думках. Одночасне формування духовних і мирських цілей зазвичай підходить їм більше, ніж наполегливі пошуки в одному напрямку, а поліпшення повсякденного життя та соціального становища необхідні для метафізичних роздумів. Досягнення стійкого балансу — ось ключ до зменшення небезпек, пов’язаних зі стрибками від думки до дії.

Чоловік Риби — народилася 12 Березня

Чоловіки, що з’явилися на світ 12 березня — можуть пишатися наступними відмінними рисами: такий кавалер — сексуальний, чуттєвий, вразливий, ідеалістичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 12 Березня

Жінки, народжені 12 березня, характеризуються такими якостями: така дама — романтична, чаруюча, артистична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 12 Березня

Яким характером володіють люди, які відзначають день народження 12 березня знак зодіаку Риби? Народжені 12 березня знак зодіаку Риби, мають природне почуття артистичного вираження безлічі речей, завдяки чому вони облагороджують досить прозаїчну реальність. Для цих людей притаманне прагнення внести в повсякденне життя як можна більше краси, що іноді йде на шкоду більш важливим заняттям. Однак тих, хто вважає Риб, народжених в цей день, дуже легковажними особами, постійно літати у хмарах, часто дивує їх практичність.

Незважаючи на те, що ті, хто народився 12 березня знак зодіаку Риби, найчастіше користуються логікою, спрямованої на роботу, вони не можуть дозволити їй керувати собою в питаннях, що стосуються особистого життя. Якщо їм захочеться, вони здатні цілком і повністю розслабитися і запізнитися на важливу зустріч, або ж зовсім не прийти, проігнорувавши заздалегідь досягнуту домовленість. В той же час їх можна назвати неймовірно пунктуальними у питаннях, що стосуються організації власної праці. У багатьох з них день прорахований мало не щохвилини, і вони ретельно виконують поставлені завдання. Як правило, вони тримають свій настрій при собі і не дозволяють йому впливати на події свого життя. Ці люди повинні виховувати в собі дисциплінованість, однак, її відсутність не фатальна.

Люди, які з’явилися на світ 12 березня знак зодіаку Риби, стежать за своєю зовнішністю, приділяють їй велику увагу. Багато з них віддають головну роль естетичного початку. У них не виникає сумнівів з приводу того, що на успіх головним чином впливає естетика. Риби можуть стати успішними в тій сфері, де необхідно прояв шарму, чималих дипломатичних здібностей, можливості м’яко натиснути і піти далі. Їх естетичні почуття помітно відбиваються в елегантності, завдяки якій вони проробляють різні трюки у своїй чарівній кар’єрі. Народжені 12 березня знак зодіаку Риби, мають здатність ставити зовнішній вигляд вище змісту, але так, що зміст від цього ніколи не програє.

У них проявляється жорсткість по відношенню до тим особам, у яких погане виховання, жахливі манери, а також до злим і грубим людям. Риби обожнюють сміятися, їм подобається проводити відпочинок в теплій компанії добре знайомих людей. Вони ненавидять проблеми, особливо особисті. Вони легко переборюють труднощі, які постійно виникають на шляху будь-якої людини. З народженими 12 березня знак зодіаку Риби, можуть ужитися далеко не всі, оскільки цей знак зодіаку пред’являє оточуючим надто високі вимоги.

Якщо Риби, що з’явилося на світ 12 березня знак зодіаку Риби, хочуть знайти щастя, то їм варто навчитися проявляти терпимість до оточуючих. Риби — це високоорганізовані люди, які повинні розуміти, що у важких ситуаціях необхідно стримувати свої почуття і емоції, а не зриватися на інших.

Рада для знака зодіаку: Не квапся відшукувати двері, якій можна хлопнути. Роби все для того, щоб втихомирити свою агресивну сторону.

Любов і Сумісність

Ви дуже товариські, доброзичливі, а любов до флірту сприяє набуттю вами репутації досить непостійного людини. Не схильні давати ніяких романтичних обіцянок, ви віддані друзям і родині і можете щасливо прожити з коханою людиною все життя.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

12 березня народжуються хоробрі і рішуче налаштовані Риби. Вони швидко вчаться і з розумом використовують накопичений досвід, не здаються перед обличчям негараздів, використовують по повній всі свої таланти і можливості. Народилися 12 березня ставлять собі чіткі цілі, але не вміють їх домагатися, тому що постійно розмінюють на попутні бажання і цілі. Вони намагаються дізнатися всі про все, використовувати всі подвернувшие можливості, в результаті чого розпорошуються і не можуть зайнятися тим, що визначають для себе важливе. Їм варто в юності визначити коло своїх професійних інтересів і займатися саме їм і, може бути, суміжними областями, але не намагатися глибоко вивчити всі науки відразу, інакше професіоналам їм не стати, доведеться задовольнятися знаннями по верхах.

Народилися 12 березня вірять у те, що успіху гідний той, хто вміє ризикувати, і той, хто страждав. Тому вони зовсім не бояться складних ситуацій, включаючись в них як в гру і всіма силами прагнучи взяти верх над несприятливими обставинами. Тим самим вони намагаються як би «заслужити» удачу. Ці люди люблять ризик і навіть небезпека. Вони не бояться образ, отримуючи від цього якесь таємне мазохістське задоволення – і так само від багатьох речей, яких зазвичай люди намагаються уникати. Народилися 12 березня переживають періоди тяги до самотності, щоб без перешкод зануритися у свій внутрішній світ і насолодитися ним. Після періоду самотності у них завжди настає гіперактивний період підвищених контактів, коли вони шукають якомога більше популярності і спілкування. Це пов’язано з тим, що вони хочуть вихлюпнути виявлені в собі емоції та враження, поділитися ними з великою кількістю людей.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 12 березня часто непостійні, метушаться, їм можуть заподіювати ірраціональний внутрішній дискомфорт найбуденніші і не помітні для інших речі. В юності їм необхідно як слід проаналізувати себе і своє самопочуття, зрозуміти, що їм заважає, що варто вилікувати або змінити, над чим потрібно працювати. Якщо вони не вдадуться до самоаналізу, то багато проблем опиняться в занедбаному стані і рано чи пізно перейдуть у стадію хронічних захворювань.

Досягти ідеалу твердого психічного здоров’я і стійкої нервової системи їм цілком по силам, якщо працювати над цією проблемою кожен день. У підтримці стійкості нервової зіграють важливу роль регулярні заняття спортом і постійна інтимне життя з одним партнером. Постійного раціону народжені 12 березня зазвичай не дотримуються, їдять за бажанням коли завгодно і що завгодно. Частіше всього це не робить шкоди, але буває, що округленим людям, народженим 12 березня, важко взяти себе в руки і схуднути за допомогою суворої дієти.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, щедро наділені талантами, артистизмом, які вміють впливати на людей, повести за собою. Це природжені лідери. Вони наділені життєвою енергією. У них зазвичай гармонійні стосунки в сім’ї. Вони легко йдуть по життю, їм всюди супроводжують удача і успіх. Завдяки наполегливості і працьовитості здатні досягти високого положення і створити велике стан. Вони прив’язані до будинку, сім’ї, шанують сімейні традиції.

Поради Рибам, Народженим 12 Березня

Народилися 12 березня вміють мислити абстрактними категоріями. Навіть твердо стоячи на ногах і будучи практичними людьми, вони вірять в метафізику, будь то релігія, віра в минулі життя, кармічні закони або просто не розкриті ще закони буття, які визначають весь хід життя у Всесвіті. У цьому народилися 12 березня схожі на типових Риб, які завжди дуже чутливі до метафізичної стороні життя і захоплюються потойбічним, містичним. Ця ж тяга до непізнаного спостерігається і у народжених 12 березня людей. Причому цим людям небезпечно занадто глибоко зариватися в свої філософсько-містичні пошуки, щоб повністю не відірватися від реального життя, закинувши роботу і навчання, не захворіти, не зійти з розуму в кінці кінців. Не випробовуйте, до якої стадії ви можете поринути в потойбічне – у вашому випадку тут немає жодних обмежень і надмірне захоплення містичним, якщо його не обмежувати, цілком може зламати вам життя.

Проявіть більше обачності і скептицизму. Це не заклик не вірити в те, що викликає інтерес і здається вам реально існуючим, це заклик не забувати і реального земного життя за вашим екстравагантним хобі. Кращим варіантом для народжених 12 березня є одночасне вивчення і земної буденному житті, і містичної вивороту буття. Зрештою роздумувати над потойбічним краще у фізичному комфорті і відсутність думок про те, де терміново взяти грошей на нагальні потреби. Вам потрібно врівноважити думку і дію, золота середина – ось те, чого ви потребуєте.


Залишити відгук