4 Місячний День

Символи четвертого місячного дня — древо пізнання, Адамове яблуко. Вважається, що цього дня Адам і Єва скуштували плід із забороненого дерева, за що й були вигнані з Едему. Тому день несе з собою добро і зло в рівних кількостях. Можливо, вам доведеться вибирати між хорошими і поганими речами. Тому сьогодні слід ретельно зважувати і обдумувати свої рішення, дії і слова.

В цей день корисно вивчати своє власне дерево — родовідне. Корисно провести час у колі сім’ї та відвідати родичів, з якими давно не бачилися. День гарний для пошуку інформації та зниклих людей. В іншому, четверті місячну добу розташовують до відпочинку після напруженого третього місячного дня. Тепер ви зможете відпочити, краще це зробити на природі, але не втручайтеся в її гармонію — не рвіть і не топчіть квіти, не пиляйте дерева. Відмінний день для роботи в саду.

Сьогодні сняться віщі сни. Кольорові сни збуваються, а якщо вам приснилися заплутані волосся або нитки, то це знак, що слід відмовитися від задуманого. Можуть снитися батьки або родичі. Тривожні сни служать знаком застереження — попереду вас чекає небезпека, слід бути уважним. Те, яким стане цей день, — позитивним чи негативним — цілком залежить від вас. Будьте ласкаві до оточуючих, несіть позитивну енергію.

4 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Молодий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Вогонь

Символ дня: Древо пізнання Добра і Зла

Щасливе число: 4

Сьогодні – ідеальний день для ведення повсякденних справ, проведіть його спокійно, не поспішаючи займайтеся поточними справами, працюйте з інформацією, приведіть в порядок папери. Вмикайте мудрість і обережність, не приймайте поспішних рішень, всіма силами уникнути зустрічі зі злом. День ефективний для пошуку зниклих речей і людей. Хороший день для торгівлі, поганий – для подорожей. Будь-яка діяльність повинна бути продумана.

Любов і відносини в 4 Місячний День

Четвертий місячний день кращий з днів, для занять особистим життям, але зате в цей день її можна аналізувати, шукати підказки в своїй душі для поліпшення любовних відносин, відносин з дітьми і родичами. Якщо попрацювати самостійно складно, і ви постійно відчуваєте вантаж накопичених проблем, то можна відвідати психолога, психоаналітика, психотерапевта. Звичайно, наші проблеми за нас ніхто не вирішить, але зате фахівці допоможуть усвідомити причини негараздів, а усвідомлення, це вже 90% їх вирішення. Також, четверті місячну добу абсолютно не підходять для романтичного побачення, особливо, якщо ви покладаєте на нього великі надії. Справа в тому, що в цей день люди схильні до апатії. Тому неуважність коханої людини до вашої персони може викликати у вас роздратування і образу.

Робота і творчість в 4 Місячний День

Всі свої зусилля краще направити на пасивну роботу — збір інформації, перевірку паперів, архівів. Можна вирішувати фінансові питання і займатися торгівлею, але не операціями з нерухомістю. Всі вкладені в справу гроші, а також ваші зусилля окупляться дуже швидко.

Не слід починати нові справи, підписувати договори та звільнятися з роботи. Не найкращий день для спілкування з начальством. Сьогодні і партнери, і роботодавці обтяжені власними проблемами і байдужі до проблем інших, тому проведення переговорів та спільне вирішення проблем краще відкласти на інший день.

Здоров’я і харчування 4 Місячний День

В четвертий місячний день не варто витрачати час і енергію на даремні заняття і розмови. Вони заберуть у вас сили. Тим більше, що сьогодні найбільш уразливі шийні хребці і гортань. Краще зайвий раз промовчати або побути на самоті, ніж потім лікувати різні хвороби. 4 місячний день протипоказано емоційне і фізичне перевтоми. У цей день відбувається енергетична перебудова нашого організму, що вимагає великих внутрішніх витрат.

Хвороби, що почалися в цей день, можуть бути тяжкими і затяжними, якщо відразу ж не приступити до їх лікування. День ідеально підходить для приготування цілющих настоїв і відварів на рослинній основі. У харчуванні віддайте перевагу сирим овочам і фруктам. У жодному випадку в 4 місячну добу не можна вживати м’ясо і алкогольні напої.

Сни 4 Місячний День

Образи сновидінь четвертого місячного дня, як правило, вказують на можливість «спокуси», тобто уві сні символічно програється ситуація можливого «гріхопадіння». Правильно тлумачать сни цього періоду, ви можете досить однозначно визначити ті місця в житті, в яких найбільше ймовірний шанс «проколотися».

Тільки пам’ятайте, що мова, в першу чергу, йде про вашому внутрішньому духовному світі, а не про соціумі, з його матеріальними потребами. У двох словах, сни четверте місячних діб покажуть вам, з якого боку Древа Пізнання Добра і Зла ви знаходитесь.


Залишити відгук