Чоловік Коза і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коза і жінка Дракон ґрунтується на взаємній повазі партнерів. Поєднання чоловік Коза і жінка Дракон особливе і інтригуюче. Спочатку їм буде нелегко досягти рівноваги, адже і він, і вона люди діяльні і хочуть реалізувати себе у зовнішній діяльності. Якщо чоловік Коза більш чутливий, глибокий і душевний, то жінка Дракон відверта і відверта у своєму самовираженні. Він більш емоційний, а вона звикла рубати з плеча і чесно говорити про те, що думає. Такий надлишок жіночої прямоти діє на чоловіка Козу, немов холодний душ.

Дракон-Жінка найчастіше холодна до любові, вона розбиває серця своїх поклонників і не приймає їх залицяння. Не помітити цю особу просто неможливо, вона пашить внутрішньою силою та енергією. Жінка-Дракон настільки прагматична особа, що просто не дозволяє почуттям взяти над собою верх. Проте чоловік-Вівця-Коза може все-таки стати винятком для неї. Якщо ці знаки зустрінуться, то будуть разом. Дракон-жінка і Вівця-Коза-чоловік можуть стати дуже романтичною й красивою парою, однак з часом їх щастя може похитнутися через деяких розбіжностей.

Надмірне самолюбство може стати фатальним для їх відносин, тому їм потрібно почати думати в першу чергу не про себе, а про другій половинці. Чоловік-Коза-Вівця в такому союзі часто буде на других ролях, що з часом почне його дратувати і в кінцевому підсумку вимагає серйозних дій з боку обох партнерів. Сумісність жінки-Дракона і чоловіки-Вівці-Кози не найкраща, але немає нічого не можливого для двох люблячих сердець.

Згідно з гороскопом сумісності, союз чоловіка Кози і жінки Дракона може вийти дуже цікавим, оскільки обидва партнера емоційні, вони чимось походи і разом з тим сильно відрізняються один від одного. Їх роман буде наповнений хвилюючими моментами, і, якщо вони зможуть прийти до взаєморозуміння і поваги, тоді створять міцну сім’ю, перспективну для особистісного зростання кожного.

Чоловік Коза нерідко живе у світі ілюзій, він створює відчуття щирості, але це тільки маска, і деколи він навіть сам про це не знає, оскільки ця гра ведеться не з корисливих спонукань, а з метою захисту. При цьому жінка Дракон дуже прямолінійна. Вона дуже сильна і чекає такої ж сили від свого обранця, тому воліє прямо висловити свою думку, яка не завжди приємно чоловікові Козі. Він волів би чути «солодку брехню».

Разом з тим саме жінка Дракон може підштовхнути чоловіка Козу до розвитку, до виходу з ілюзорного світу і реалізації в реальному світі. Але при цьому найголовніше — подати інформацію вірно, у вигляді ради і пропозиції допомоги, а не різкої критики. Якщо чоловік Коза не зрушиться з місця і не буде прагнути відповідати рівню жінки Дракона, навряд чи вона стане тягнути його за собою, оскільки вважає це безперспективним.

Коза чоловік і Дракон жінка у відносинах

Проблема не тільки в «гіркій правді» в інтерпретації жінки Дракона, а у світосприйнятті чоловіки Кози. Він звик грати в життя і не завжди проявляє необхідну в конкретний момент серйозність. Може бути і так, що він постійно живе в своєму ілюзорному світі, куди немає доступу нікому ззовні. Йому здається, що він достатньо відвертий і все це тільки частина гри в життя.

Жінка Дракон навпаки живе щиро і не любить одягати маски. Це допомагає їй насичувати життя подіями та феєрверками. Швидше за все, чоловік Коза з задоволенням впишеться в її яскравий світ, але йому знадобиться чимало мужності, щоб приймати партнерку такою, яка вона є. Якщо замість пізнання глибини душі своєю коханою чоловік Коза займеться самозамилуванням і захоче контролювати її, його чекає природний відсіч. Він зможе дозволити собі трохи влади, але далеко не відразу.

Жінка Дракон не стане тягти за собою чоловіка Козу, а для того, щоб склалася зворотна ситуація йому доведеться дуже постаратися. Адже жінка Дракон не з тих, хто буде сидіти вдома, а чоловік Коза зовсім не той, хто візьме на себе весь тягар відповідальності за сім’ю.

Для того, щоб відносини склалися успішно про них треба дбати. Адже короткий любовний роман і сім’я – зовсім різні речі. Якщо обидва партнери будуть працювати і заробляти, розділять домашні обов’язки і будуть разом проводити спільний дозвілля – це дуже допоможе підтримати відносини та зміцнити їх. Важливо також, щоб ніхто з них не прагнув бути у відносинах головним, тут має панувати рівність.

Сумісність Коза і Дракон у шлюбі

У шлюбі, який створять чоловік-Коза і жінка-Дракон переважає гармонія і справжня любов. В цьому союзі подружжя легко та з півслова розуміють один одного. Сумісність чоловіка-Кози і жінки-Дракона заснована на користь ідеологічного спрямування. Жінка-Дракон щиро прагнути створити затишок і комфорт в будинку. Якщо чоловік-Коза буде фінансово «рости», то вона ощасливить його і оточить турботою. Її врівноваженість чудово діє на примхливого часом дружина.


Залишити відгук