Чоловік Коза і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коза і жінка Собака передбачає цікава взаємодія партнерів. Для більш швидкого звикання їм слід вивчити особливості один одного, щоб ефективніше вирішувати поточні труднощі, які виникають у будь-яких відносинах. Жити в унісон завжди непросто, особливо враховуючи, що в зовнішньому світі весь час щось відбувається, і це впливає на людей. Тому так важливо намагатися зрозуміти партнера в період притирання і розбіжностей.

Союз чоловіка-Вівці-Кози і жінки-Собаки складеться не дуже благополучно. Вектори життя і думок цих людей абсолютно різноспрямовані. Чоловік-Вівця-Коза – дуже вразливий, уразливий, схильний до творчості людей. Йому немає справи до земних проблем і практичних завдань. Жінка-Собака – це, навпаки, дама, що володіє здоровим прагматизмом і націленістю на реальний світ, а не на Всесвіт мрій. Вона, як правило, реаліст-матеріаліст.

В цій парі більшість сімейних проблем ляжуть на плечі жінки, що саме по собі суперечить природі. Навіть якщо вона погодиться вирішувати повсякденні завдання, чоловік-Вівця-Коза навіть не помітить цього чи прийме як належне. Його егоїзм не дозволить йому зрозуміти і оцінити по достоїнству подібні жертви.

Згідно з гороскопом сумісності, у стосунках чоловіка Кози і жінки Собаки будуть як приємні, так і складні моменти, і головне тут, як в будь-якій іншій парі, — сильні почуття і готовність йти на компроміс.

Чоловік Коза — творча натура, яка весь час живе у високих матеріях, любить міркувати, дізнається багато нового і ділиться отриманими відомостями з оточуючими. Жінка Собака має більш приземлені помисли: у неї є амбіції, але вона більше налаштована на зовнішній комфорт, матеріальний достаток. У неї багато працьовитості і бажання працювати, в той час як чоловік Коза, навіть будучи реалізованим у соціальному світі, намагається брати на себе якомога менше навантаження. Це абсолютно незрозуміло жінці Собаці, і їй навіть може здатися, що у обранця недостатньо почуттів, раз він не особливо піклуватися про те, щоб вона менше втомлювалася.

Тут важливо зрозуміти особливість характеру Кози і навчитися правильно просити його про допомогу, оскільки сам він її запропонувати не додумається. Виникне складність з плануванням бюджету, так як обидва люблять витрачати і не вміють за цим стежити, так що іноді виходить, що витрати перевершують заробіток. Це питання краще взяти на себе жінці Собаки, як і господарські справи. Вона повинна усвідомлювати, що живе з творчою натурою, і бути готовою до всього.

Коза чоловік і Собака жінка у відносинах

Чоловік Коза чутливий до настрою людей і навколишнього світу, при цьому він схильний жити своїм життям. Він наче губка вбирає енергетику близьких людей – їх спосіб життя, думки, враження від подій і разом з цим проявляє примхливість, норовливість і бажання стояти на своєму в щоб те не стало. Його погляд на світ далеко не завжди зрозумілий оточуючим, оскільки йому важко відділити почуття від думок.

На щастя, всі ці тонкощі мало турбують жінку Собаку, їй важливіше всього, щоб життя була насиченою і різноманітною. Вона завжди дотримує свої інтереси, в чому вони з чоловіком Козою дуже схожі. Проте, якщо кожен буде вести власне життя і не стане ділитися сокровенним з партнером – їх чекають конфлікти.

Навряд чи в цій парі будуть кипіти пристрасті і бурхливі з’ясування стосунків. Їх союз являє собою відносини двох самодостатніх особистостей, яким необхідно завжди шукати спільні інтереси та визначати спільні цілі. В іншому випадку ці відносини набриднуть їм обом.

Велику частину побутових проблем візьме на себе жінка Собака, оскільки саме вона стане двигуном в парі. Чоловік Коза являє собою творчу особистість, тому йому може бути ніколи враховувати потреби партнерки і не брати себе відповідальність за неї та їх загальні справи. Навіть у тому випадку, коли він зможе реалізуватися у професії і буде добре заробляти, він все одно не подумає про те, щоб запропонувати свою допомогу або напружитися заради спільних справ. Тому перше, чого слід навчитися жінці – це правильно просити про допомогу чоловіка.

Сумісність Коза і Собака в шлюбі

Шлюбний союз, де з’єдналися чоловік-Коза і жінка-Собака дотримується старих підвалин. У такому союзі обоє дорожать одне одним, почуттями і міцними відносинами. Сумісність чоловіка-Кози і жінки-Собаки майже ідеальна. У рідкісних випадках можуть розлучитися такі подружжя. Головне, щоб чоловік-Коза не займався запереченням тих стандартів, які встановлені суспільством. Жінка-Собака надає велике значення побутових питань, а не поліпшення відносин. Вони обидва примхливий і вперті, що посилює шлюб. Їм необхідно навчитися знаходити компроміс в сімейному союзі.


Залишити відгук