Чоловік Коза

Чоловік Коза за китайським гороскопом — улюбленець жінок. Зазвичай він красивий. У нього м’яка, тонка, майже жіноча краса. У ньому багато ніжності, душевності, але і хитрощі вистачає. Він вміє грати. Однак обдурити його нічого не варто. Він дуже довіряє своїм друзям і занадто категоричний до своїх ворогів. Хоча іноді він не бачить: хто ворог, а хто друг.

Він непостійний, схильний до зрад, легко захоплюється і готовий на багато що заради раптово спалахнуло почуття. Одружується він зазвичай любові на сильною, впевненою в собі, благополучної у всіх сенсах жінці. Чоловіка — Козу привертають галасливі, веселі компанії, де можна вдосталь похвалитися і бути в центрі уваги. За легкий, веселий норов його люблять навколишні, у нього багато знайомих.

До слабкостей коханої жінки чоловік — Коза за китайським гороскопом ставиться поблажливо. Він любить і вміє вибирати подарунки, що робить його приємним чоловіком і коханцем. Він — чудовий партнер для відбулася, енергійної жінки. Саме таку він інтуїтивно і намагається вибрати, щоб знайти упевненість в завтрашньому дні і забезпечити собі сите життя. У багатьох випадках він стає чоловіком-підкаблучником, покірно виконує волю дружини.

У нього висока ймовірність захопитися алкоголем, якщо його життя буде складатися не зовсім так, як бачилося в мріях. Незважаючи на його слабкий, нестійкий характер, життя з ним не буває нудною. Якщо ви хочете вийти заміж за чоловіка — Козу, приготуйтеся до того, що він буде порівнювати вас зі своєю матір’ю. Мати для нього авторитет, і вам доведеться довести, що ви сильніше і зумієте замінити її у всьому.

Зазвичай мати такого чоловіка має диктаторські замашки і повністю контролює долю сина. Війна за право бути єдиною для коханого чоловіка може затягнутися на довгі роки. Зрештою чоловік-Коза залишиться з тим, хто сильніший.

В одну мить з поступливого і добродушного Козлика він може перетворитися агресивного Козла, здатного буцнути рогами. Піддається зміні настроїв, і ніколи не вгадаєш, що він викине в наступний момент. Його ставлення до життя може бути досить поверхово, він не любитель вникати в суть проблем, хотів би йти по життю легко і красиво, без зайвих турбот і клопотів. У нього рідко присутні диктаторські замашки, навпаки, він не проти, щоб його хтось направляв чи опікав.

На початку життя чоловік-Коза виявляється на роздоріжжі, йому складно приймати самостійні рішення і визначитися з життєвими цілями та планами. Для нього особливо актуальним пошук порадників, помічників, союзників і партнерів. Саме завдяки спілкуванню, зв’язків і співпраці з іншими людьми він може досягти високого соціального і матеріального становища. У любові чоловік-Коза проявляє себе як натура непостійна, легко захоплива.


Залишити відгук