Чоловік Дракон і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність знаків, де чоловік Дракон і жінка Тигр, ґрунтується на вмінні партнерів об’єднати зусилля і здійснити свої плани, приходячи на допомогу один одному. І він, і вона запальні, сильні і активно зайняті в просуванні своїх ідеалів у світ. Вони обидва відчувають своє високе призначення, яке і рухає ними. Спільне життя набуде фарби і стане самостійною, тільки якщо їм вдасться знайти спільний інтерес.

Дракон-Чоловік і Тигр-Жінка обидва досить імпульсивні та темпераментні натури, тому вони можуть стати ідеальною сім’єю, так і парою, яка постійно конфліктує. Кожен з цих знаків прагне до лідерства, вони незалежні і не йдуть на поступки. Саме ця особливість їх характерів не дозволяє йти першим на примирення, кожен буде ображатися до останнього і в усьому звинувачувати свого партнера.

Для того щоб їхнє спільне життя було довгим і щасливим, їм варто ще на початку відносин обговорити можливі варіанти вирішення проблем. В першу чергу Дракон повинен зменшити свій запал. Тигр дуже ревнива, і наявність сторонніх жінок поруч з її чоловіком буде викликати напади люті, з-за яких вони будуть весь час лаятися. Дракон завжди повинен пам’ятати, що його подруга не любить сторонніх у їх відносинах. Він кожен день своїми вчинками повинен показувати коханої, що зради ніколи не буде. Обидва знака повинні навчитися поважати один одного і намагатися не провокувати свого улюбленого людини на конфлікти.

У жінки Тигра і чоловіки Дракона суперечлива сумісність, оскільки це союз двох сильних і незалежних особистостей. Якщо вони будуть грамотно будувати відносини, допомагати один одному замість того, щоб критикувати і доводити власну правоту.

В цій парі завжди багато пристрасті і емоцій. Фундамент для відносин закладає сильне тяжіння, що переростає в божевільну любов. Спочатку вони настільки поглинені один одним, що не можуть відрізнити правду від фантазії, а коли закінчується перший романтичний період, починаються конфлікти.

Вони засновані на тому, що кожен прагне показати своє лідерство, при цьому емоційно проявляє невдоволення. Чоловікові Дракону і жінці Тигру дуже важливо висловлювати все, що у них на душі, тому що прихований негатив здатний зруйнувати їх союз.

Для досягнення гармонії потрібно перестати доводити свою правоту, прийняти партнера і почати допомагати йому в його справах. Їм справді є що запропонувати: Жінка Тигр більш організована, вона вміє прораховувати на кілька ходів вперед, і цього якраз не вистачає чоловікові Дракону, який схильний більше довіряти своєму внутрішньому чуттю. До речі, це саме відчуття може вчасно уберегти жінку Тигра від невиправданого ризику, тому їй слід прислухатися до того, що радить Дракон.

Дракон чоловік і Тигр жінка у відносинах

Чим раніше Дракон і Тигр знайдуть точки дотику, тим швидше знайдуть сенс свого життя. Не так вже легко їм знайти рівновагу, щоб це зробити вони повинні припинити щось доводити і навчиться допомагати партнеру. Сварки повинні доводитися до остаточного рішення, інакше приховані образи будуть сильно отруювати спільне життя.

Основою відносин може стати взаємоповага. Чоловік Дракон звик до активних дій, він їх робить, не витрачаючи часу на роздуми. Головними його перевагами є природна інтуїція, кмітливість і сила духу. Це добре поєднується з сильним інтелектом і вмінням стратегічно планувати жінки Тигра, яка більш далекоглядна і краще усвідомлює сенс речей і процесів. Їм буде цікаво разом.

Вступ в протиборство буде згубно позначатися не тільки на їхньому союзі, але і на кожному партнері окремо. Набагато корисніше допомагати один одному рухатися вперед, тоді обидва залишаться у виграші. Рівноваги в парі досягнути буде важче, якщо жінка Тигр не візьме на себе зобов’язання господині. Приділяючи собі і своїм інтересам багато часу, вона цілком здатна забути про потреби сім’ї. У такому випадку чоловік Дракон пошкодує про те, що взяв її в дружини, оскільки навіть він шукає тихе місце, куди хотілося б повертатися додому з роботи.

Їй потрібно навчитися бути гнучкою, мудрою і трохи темпераментною. Ставши різнобічно розвиненою і самодостатньою вона стане більш привабливою для нього. Тоді чоловік Дракон, натхненний її турботою, відкриє їй нові світи і поведе за собою.

Сумісність Дракон і Тигр у шлюбі

Що об’єднує в шлюбі чоловіка-Дракона і жінку-Тигра? Звичайно ж, яскраві почуття, романтика і добра частка мрійливості. Але, про побутові питання ця сім’я не забуває ніколи. До речі, в господарському сенсі сумісність у чоловіка-Дракона і жінки-Тигра найкраща. Обоє відрізняються завзятістю, тому з часом збагатяться і прикрасять своє житло. Вони дуже вірні і сповна віддаються сім’ї. Жінка-Тигр чудово розуміє і у всьому підтримує чоловіка-Дракона. Вона навіть підштовхує його до вершин, підстраховуючи в процесі важкого шляху.


Залишити відгук