Чоловік Дракон і Жінка Змія Сумісність в Любові

Коли зустрічаються чоловік Дракон і жінка Змія виходять чудові союзи, адже їх сумісність вважається однією з найкращих у китайському гороскопі. Дракона приваблює в Змії її мудрість і прихована сила волі, він щиро пишається нею.

Жінка-Змія – прекрасна спокусниця і кокетка, у неї завжди багато шанувальників, які готові носить її на руках. В першу чергу, вона повинна виглядати чудово, тому постійно доглядає за собою. Також у Змії прекрасна інтуїція, вона відчуває своїх близьких і завжди знає, коли треба допомогти. Чоловік-Дракон – дуже темпераментний і багатогранна людина, він витривалий, має величезний запас енергії і дуже амбітний. Якщо він полюбив, тоді повністю розчиниться у відносинах.

Чоловік-Дракон і жінка-Змія – чудова пара, де вона буде допомагати йому в розвитку кар’єри, а він завжди буде любити її за це. Інтимне життя буде сприяти зміцненню союзу: він від її сексуальності без розуму, а вона в захваті, що саме їй Дракон подарував своє серце. У даній сфері відносини партнерів будуть ідеальними. Сумісність чоловіка-Дракона і жінки-Змії цілком сприятлива.

Згідно з китайським гороскопом сумісності — чоловік Дракон і жінка Змія — один з найбільш гармонійних спілок. Партнерам є що запропонувати один одному, сильні сторони одного доповнюються перевагами другого. Жінка Змія дуже мудра і вдумчива, вона не прагне бути в центрі уваги, що сподобається чоловікові Дракону, який у цій частині відносин буде грати роль лідера.

У цій парі присутній захоплення: Її приваблює енергія і впевненість партнера, а він дуже високо цінує її знання життя і стриманість. Спочатку в їх парі все буде гладко, але з часом, коли пройде перший період закоханості, почнуть з’являтися труднощі.

зокрема, чоловікові Дракону може доставляти дискомфорт прагнення жінки Змії все підпорядкувати системі, в тому числі і його плани. Він дуже цінує свободу, невимушено спілкується з протилежною статтю, іноді його спілкування навіть можна прийняти за флірт, і ревнивої жінки Змії навряд чи це сподобається. Тоді вона буде ще сильніше намагатися загнати обранця в рамки, а він ще більше протестувати. Компроміс полягає в тому, щоб Дракон стежив за своєю поведінкою в суспільстві і не давав приводів для ревнощів, а Змія навчилася цінувати волелюбність партнера.

Дракон чоловік і Змія жінка у відносинах

Крім того, саме поруч з цією жінкою чоловік Дракон відчуває свою значущість. Жінка Змія воліє займатися закулісними маневрами, тому не буде претендувати на першість у відносинах. Разом ці партнери здатні дуже багато чому навчитися один в одного. Любить блищати, самолюбний Дракон стане більш стриманим, а Змія в свою чергу стане більш терплячою.

Дуже важливим моментом є те, чи зможе любов цього чоловіка відкрити душу такої жінки, якщо так, то їх чекає спільне духовний розвиток. Немає сумнівів у тому, що це буде сильне і глибоке перетворення обох. Якщо відносини тільки починають зав’язуватися, будьте обережні і не ставте матеріальну сторону життя у главу кута, ваші близькі стосунки не испортяться, але неабияк збідніють.

Не дивлячись на досить хорошу сумісність знаків Дракона і Змії, у них бувають і конфліктні ситуації. Дракон, безсумнівно, оцінить вміння партнерки захоплюватися ним, однак задля цього він навряд чи буде готовий заплатити певним обмеженням своєї свободи.

Також чоловікові Дракону варто знати, що жінка Змія ревнива власниця. Тому буде краще, якщо він відмовиться від флірту на стороні, навіть не дивлячись на те, що у нього багато прихильниць. Якщо вона сильно ревнуватиме, то цілком ймовірно, що чоловіка і об’єкт ревнощів чекає жахлива помста.

Ці знаки створені один для одного як у любові, так і в бізнесі. Вона йому подобається не тільки тому, що дуже гарна, розумна, сильна і спокуслива, але і за її ділові якості. І чоловік Дракон може бути впевнений у тому, що вона стане чудовим партнером, як для нього, так і для всіх його ділових партнерів.

Сумісність Дракон і Змія у шлюбі

Союз, у який увійдуть чоловік-Дракон і жінка-Змія, не буде примітивним і легким. Дружина є дамою аристократичним, що непогано поєднується з сентиментальним характером чоловіки — Дракона. Він трохи відчужений від навколишнього світу, що підштовхує його до міцним стосункам з обраницею. Сумісність чоловіка-Дракона і жінки-Змії залежить від їхньої пристрасті, якої вони цілком віддаються в шлюбі. Жінка-Змія душевно багатий чоловік, який прагнуть до вдосконалення відносин. Обоє занадто багато уваги і часу приділяють фінансовій стороні сім’ї. Від цього відносини можуть стати поверхневими і байдужими.


Залишити відгук