Чоловік Дракон і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Дракон і жінка Півень ґрунтується на вмінні партнерів домовлятися і чесно говорити про свої почуття. Пару чекають періоди активних протистоянь і тихого мирного співіснування, але ж в цьому і полягає інтерес побудови відносин. Рівні відносини скоріше означають байдужість партнерів, ніж справжню прихильність і любов.

Жінка-Півень досить незвичайна і чарівна. У ній з успіхом поєднуються такі яскраві риси як стиль, чарівливість, ефектність. Основною рисою будь-якої жінки, народженої в рік Півня, є прагнення знайти справжнього чоловіка, і хоч вона і лідер по своїй натурі, все ж з легкістю віддасть бразди правління своєму чоловікові. Чоловік-Дракон зможе її зацікавити.

Тут не буде статевого дисбалансу: чоловік буде займатися матеріальною стороною сімейного життя, «зовнішньою політикою», а дама візьме на себе домашній вогнище. «Гострий» характер обох знаків не дасть засумувати, але ці іскорки підуть тільки на користь відносинам. Чоловік-Дракон стане тим, хто по-справжньому потрібен жінці-Півневі. Ця пара має відмінні шанси побудувати чудову сім’ю, сумісність чоловіка-Дракона і жінки-Півня дуже хороша.

У чоловіка Дракона і жінки Півня цікава сумісність, яка подарує їм різноманітну життя. В ній будуть періоди суперечок і розбіжностей, на зміну яким прийде мирне існування. Все це обумовлено прямолінійністю і запальністю обох партнерів, а також їх уміння йти на компроміси.

Непорозуміння можуть виникати з-за різних поглядів на життя. Спочатку їм здасться, що вони схожі, оскільки обидва люблять бувати в суспільстві, особливо в центрі уваги. Разом з тим жінка Півень прагне все підпорядкувати єдиній системі, порядок повинен бути скрізь, тому не цілком продумані і часто імпульсивні рішення, які дозволяє собі чоловік Дракон, можуть вивести її з себе. Він не звик підкорятися, і бажання жінки Півня в чомусь обмежити його свободу теж навряд чи буде сприйнята з ентузіазмом.

Щоб союз вийшов успішним, кожному з партнерів потрібно навчитися поступатися: жінці Півневі не варто реагувати емоційно, а спробувати допомогти чоловікові Дракону, направляти його діяльність добрими порадами і забезпечувати йому відпочинок після важкого дня. Він в свою чергу теж не буде марний: Дракон здатен навчити свою супутницю життя більш широкого погляду на життя. Таким чином, обидва позитивно впливають на особистісне зростання один одного.

Дракон чоловік і Півень жінка у відносинах

Чоловік Дракон любить яскраві враження, нові знайомства, компанії і свята. Жінка Півень теж любить покрасуватися в суспільстві і справити на кого-небудь хороше враження, але при цьому вона впорядковує своє життя і слід певній системі. Для неї бездумні пориви коханого сильно незрозумілі, тому вона може сприйняти їх, як проблему. Але з іншого боку ця жінка може організувати життя чоловіка Дракона і навіть створити необхідні умови для відпочинку, в якому він насправді потребує. Ритм його життя не дозволяє знайти час на те, щоб повністю відновити сили в колі друзів і близьких.

Союз виявиться корисним не тільки для чоловіка Дракона – жінка Півень здатна також багато тут отримати. Якщо вона насправді любить і поважає свого чоловіка, то вибере роль веденої і навчиться акуратно направляти чоловіка до потрібної мети. Їй доведеться кілька приборкати свій запал і на будь-які дії реагувати спокійно і тверезо. Адже від своїх реакцій на чужі дії та будь-які життєві ситуації страждаємо в першу чергу ми самі. Змінити своє ставлення до світу завдання, безперечно, не з легких, однак при цьому ви знайдете щастя і внутрішню гармонію.

Якщо жінка Півень зможе залишитися самою собою і прийняти свого чоловіка таким, який він є, то любовний союз цієї пари зможе пережити будь-які життєві перипетії і неприємності. При взаємному намаганні та усвідомленні цінності відносин вони створять благополучну сім’ю.

Сумісність Дракон і Півень у шлюбі

У шлюбному союзі, який закріпили чоловік-Дракон і жінка-Півень з надлишком романтики і пристрасті. Обоє будуть прагнути до духовної близькості і успіху. Головне, щоб в цьому була добра порція раціоналізму. Тоді сумісність чоловіка-Дракона і жінки-Півня буде ґрунтовної. Чоловік-Дракон дуже емоційний і впертим характером. Він обожнює порядок у всьому і постійний у відносинах. Жінка-Півень важко йде на компроміс і постійно бореться з простотою дружина. Їй не варто переробляти мрійливого обранця, який за характером сильно схожий на неї.


Залишити відгук