Чоловік Дракон і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність знаків східного гороскопу, де чоловік Дракон і жінка Щур, дуже хороша. Їх взаємодія прекрасно і в якості партнерів по бізнесу, і друзів, і коханців, і подружжя. Вони вміють побудувати один з одним взаємовигідні відносини.

Завдяки однаковій енергетиці в парі Дракон-Чоловік і Пацюк-Жінка також не виникне проблем. Вони стануть не тільки ідеальною сім’єю, але і прекрасним дружнім і діловим дуетом. Щур дуже працьовита і енергійна, у неї в руках «горять» будь-які справи. Використовуючи інтуїцію і вроджене чуття, вона завжди правильно вирішує проблеми на роботі і в сім’ї, що допомагає внести максимум позитиву.

Дракон, в свою чергу, не буде створювати різні проблеми для своєї коханої, він стане надійним тилом, відмінним помічником і найкращим другом. Будь-які конфлікти і шорсткості у відносинах вони будуть вирішувати разом, намагаючись не просто скоріше залагодити проблему, а розібратися в кожній дрібниці, щоб надалі не виникло такої сварки.

Згідно з китайським гороскопом сумісності, чоловік Дракон і жінка Щур здатні чудово будувати відносини, вигідні і приємні для кожного партнера. Вони можуть вести спільну діяльність, просто дружити або створити сім’ю.

Роман представників цих знаків зазвичай починається бурхливо, так як це два темпераментних та пристрасних людини. Дракон вміє чарувати, він незвичайний, талановитий, незалежний, у нього багато енергії, він ставить перед собою масштабні завдання, багато робить для особистісного зростання. Жінка Щур полонить силою характеру, проникливістю, організованістю. У кожного є якості, які можуть стати в нагоді другого, але оскільки це люди абсолютно різні, на стадії спільного побуту зазвичай починаються проблеми.

Щур дивиться на життя реалістично і хоче, щоб Дракон спустився з небес на землю, але у цього чоловіка своя система цінностей, йому не потрібно нав’язувати практичність і раціональність, тому що таке життя втрачає для нього яскравих фарб, він любить радіти, пізнавати нове, отримувати максимум емоцій. Коли обраниця намагається його осадити, він обурюється, вона теж реагує бурхливо, і виникає сильна сварка.

У боротьбі за домінуючу позицію швидше за все переможе жінка Криса, тому що вона хитріша і терпляче. Але при цьому вона не стане використовувати Дракона в своїх цілях, а, навпаки, допоможе в його справах, вкаже правильний напрямок.

Дракон чоловік і Щур жінка у відносинах

Потенціал у цієї пари дуже хороший. Жінка Щур має такі чудові якості, як посидючість, працездатність, вміння розподіляти кошти, планувати і здійснювати проекти. Крім цього вона дуже практична, господарча, інтуїтивна й розумна. Тому вона виявиться досить хорошим партнером, який забезпечить тил і комфорт в будинку творчому Дракону. Він же в цьому випадку буде мати можливість займатися великими проектами, для яких потрібна свобода самовираження, творчий підхід і яскравість сприйняття життя.

Жінка Щур буде немов зачарована красою, натхненням і яскравою сексуальністю чоловіки Дракона. Він же в свою чергу побачить в ній привабливу і темпераментну жінку. В сексуальній сфері у них не буде надмірності, але при цьому буде відчуватися радість життя.

Саме головне в їх союзі це вміння довіряти один одному, завдяки чому вони довго зможуть бути разом. Такі відносини, швидше за все, переростуть в шлюб.

Сумісність Дракон і Щур у шлюбі

Жінка-Пацюк буде відкрито захоплюватися своїм чоловіком-Драконом. Завдяки цьому, чоловік буде окрилений на нові і яскраві звершення. Сумісність чоловіка-Дракона і жінки-Щури хороша, якщо вони обидва будуть наповнені енергією і практичністю. Якщо чоловік-Дракон буде чітко усвідомлювати цінність сім’ї, то шлюб зі своєю обраницею буде прекрасним у всіх відносинах. Головне, щоб жінка-Пацюк спокійно ставилася до його дивакуватість. Адже, саме це її приваблює в супутнику, який щиро любить свою другу половинку.


Залишити відгук