Чоловік Дракон і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Дракон і жінка Кролик досить непроста, тому з самого початку стосунків їм необхідно сконцентрувати увагу не на фізичному потязі і чуттєвих задоволеннях, а на спільному розвитку і духовної близькості. Саме особливості кожного в цій парі повинні стати надійним фундаментом для стабільних відносин у шлюбі та сім’ї.

В парі Дракон-чоловік – Кролик-жінка за китайським гороскопом все обговорюється заздалегідь, вони розсудливо намагаються дрібні сварки не доводити до скандалів і великих конфліктів. Ця стабільність може з часом набриднути, партнери стануть один для одного занадто очевидними і передбачуваними, всі відмінності між ними оголюватися. Щоб реабілітувати такі стосунки необхідно згадати що таке романтика. Згадувати, звичайно ж, треба обом подружжю. Втім, це стосується будь-якій парі.

Жінка–Кролик — це домашня, товариська і лагідна особа, яка любить бути вдома, займатися дітьми і домашнім господарством. Вона спокійна, дружелюбна і миролюбна, дарує партнеру увагу і стабільність. Вона живе розмірено, неспокій, суєта і багатолюдне товариство дратують її, змушуючи нервувати і злитися. Чоловік—Дракон — протилежна особистість, не знайдеш його будинку вдень з вогнем. Він завжди чимось зайнятий: зустрічі, переговори, важливі справи. Дракон-чоловік забезпечує сім’ю, його дружина і діти не мають потреби ні в чому, живучи в достатку. Яскравий, талановитий, творчий, привабливий, це чоловік притягує погляди, сказати «ні» йому просто неможливо. Жінка-Кролик, безумовно, підвладна цього природного магнетизму Дракона.

Згідно з китайським гороскопом сумісності, пара чоловіки Кролика і жінки Дракона досить перспективна, але тільки в тому випадку, якщо їм вдасться досягти духовної близькості. Прийняття особливостей характерів один одного і використання їх на загальне благо допоможе створити міцний союз.

У чоловіка Дракона і жінки Кролика багато спільного: вони люблять спілкування з людьми, прагнуть бувати в суспільстві, причому Дракон, як правило, завжди привертає загальну увагу, тому що вміє активно підтримати будь-яку розмову, жартує, розповідає історії, тримається з гідністю. Жінка Кролик вона ерудована і може похвалитися хорошим почуттям гумору, тому представники цих знаків повинні відчувати взаємне потяг. Але слід зосередитися не на чуттєвій стороні відносин, а на взаєморозуміння.

Жінка Кролик прагне жити в спокої, вона не хоче привертати до себе підвищену увагу, уникає конфліктів. Знаходитися поряд з чоловіком Драконом для неї означає відчувати стрес, тому що він безстрашний, імпульсивний, весь час затіває якісь авантюри, його відносини з оточуючими складаються непросто. Йому слід бути уважнішими до особливостей характеру жінки Кролика і вести більш спокійний і впорядкований спосіб життя.

Дракон чоловік і Кролик жінка у відносинах

І чоловік Дракон і жінка Кролик люблять нові знайомства, спілкування в компанії, свята і веселощі. Жінка Кролик більш дипломатичною і тонко відчуває оточення, а чоловік Дракон по своїй натурі націлений на реалізацію планів і здатний активно приймати рішень навіть в найскладніших умовах.

Чоловік Дракон не схильний до систематизації і звик до спонтанних рішень і дій, що може засмучувати мирну і шукає захисту дівчину Кролика. Вона відчує, що живе, немов поблизу вулкана, який невідомо в який момент спалахне. Їй не подобається, сваритися і конфліктувати, тому намагається заздалегідь продумувати, щоб не потрапити в ситуацію, з якої вона не знає виходу.

Чоловік Дракон воліє навпаки жити повної і відкритої життям, так як йому нічого не страшно. Йому необхідно зрозуміти, що його партнерці найбільше хочеться стабільності і спокою. Вона може скласти йому компанію в розвагах, але це не буде відбуватися занадто часто. Чоловік Дракон має достатньо ресурсів, щоб не тільки захистити дівчину Кролика від негараздів, але і приділяти їй достатньо уваги. В сексуальній сфері у них все буде добре складатися через сильне тяжіння.

Сумісність Дракон і Кролик у шлюбі

У шлюбі, де чоловік-Дракон і жінка-Кролик, панують почуття і воля характеру обох партнерів. Чоловік-Дракон – справжній господар у домі, а жінка-Кролик – слуга, якій судилося підкорятися чоловікові. Правда, союз від цього анітрохи не виграє, а навпаки. Обидва партнера волелюбні за характером, що цілком впливає на їхню сумісність. Вона готова жертвувати всім заради улюбленого обранця. Ну, а він звик жити в світі ілюзій і фантазій. Чоловік-Дракон дуже сентиментальний, але в роботі проявляє діловитість і грунтовність. Жінка-Кролик не повинна перетворюватися в турботливу «квочку», що швидко не набриднути своєму чоловікові.


Залишити відгук