Чоловік Дракон і Жінка Кабан Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Дракон і жінка Свиня перспективна для побудови близьких стосунків і створення сім’ї. Між цими партнерами присутній інтуїтивне розуміння, відчуття одне одного, а така взаємодія набагато важливіше будь-яких переговорів і штучно створених відносин.

Чоловік-Дракон і жінка-Свиня можуть скласти вдалу пару, але їм доведеться піти на взаємні поступки. Тут як і у зворотному варіанті порушником спокою буде Дракон. Він нестриманий, часом грубий і абсолютно недипломатичний. З допомогою цих якостей не вийде створити міцні відносини і атмосферу любові і довіри. Жінка-Свиня ранима, боязка і замкнута. Проте крім відмінностей є і загальні риси, які, безумовно, будуть зближувати цих людей.

Вони обидва люблять активність, виявляють допитливість і легковажно ставляться до деяких побутових питань. Зокрема, і Дракон, і Свиня можуть іноді дозволити собі витратити занадто великі суми на не надто важливі і потрібні речі. Об’єднувати можуть не тільки позитивні риси, але і недоліки. В цілому Дракон і Свиня за китайським гороскопом мають не саму сприятливу сумісність. Цій парі багато потрібно зробити для сімейного щастя, а що може бути дорожче цього?

Згідно з китайським гороскопом сумісності, головне, що потрібно чоловікові Дракону і жінці Кабану для побудови гармонійних відносин, — це взаємна повага. Взагалі, це дуже перспективний союз, в якому кожний з партнерів отримає саме те, що йому потрібно.

Жінка Кабан дуже чутлива, і вона не боїться висловлювати своїх емоцій. Головна небезпека полягає в тому, що чоловік Дракон може розцінити таку поведінку як слабкість і постарається зайняти домінуючу позицію. Як раз на цьому етапі важливо не втратити поваги до партнерки, оскільки вона це дуже добре відчує, почнуться скандали, і незабаром пара розпадеться.

У цілому жінка Кабан не проти того, щоб чоловік Дракон лідирував в парі, оскільки вона легко підлаштовується під ситуацію. У них багато спільних інтересів, їм сподобається проводити дозвілля разом, подорожувати і знайомитися з новими людьми. Але головне, що є між представниками цих знаків, — це взаєморозуміння, яке існує на якомусь інтуїтивному рівні, без особливих знань в психології.

Чоловік Дракон дуже незалежний і волелюбний, йому потрібна така супутниця, яка володіє м’яким характером і не буде на нього тиснути, і жінка Кабан у цьому сенсі — просто ідеальний варіант.

Дракон чоловік і Кабан жінка у відносинах

Швидше за все, очікування і бажання обох партнерів у цьому союзі реалізуються. Однак знайти справжнє щастя у відносинах у них вийде тільки при взаємній повазі. Варто зазначити, що чоловік Дракон може сприйняти чуйність жінки Свині, як слабкість і постарається стати лідером. Звичайно, чоловік повинен займати провідну позицію, але при цьому важливо, щоб він не принижував свою жінку. В іншому випадку вона може почати змінювати, або регулярно отруювати відносини отрутою незадоволеності. Тоді відносини зазнають краху.

При взаємній повазі в парі встановляться довірливі й теплі стосунки. Чоловік Дракон постарається збагатити їхнє спільне життя яскравими подіями, цікавими подорожами і знайомствами. Жінка Свиня з задоволенням прийме динаміку і фантазії чоловіка Дракона в якості стимулу для свого власного розвитку.

Чоловік Дракон також буде радий своєму партнерства з жінкою Свинею, так як вона здатна подбати, проявити участь і доброту. Поруч з нею він знаходить довгоочікувану можливість повноцінно відпочивати і отримувати задоволення від простих радощів у житті. Взаємодія цих партнерів засноване на внутрішньому глибинному психологічному комфорті, стабільності і почуття захищеності. Обидва партнера яскраві, живі і дуже допитливі особистості.

Сумісність Дракон і Кабан у шлюбі

У шлюбному союзі – чоловік-Дракон і жінка-Кабан не все так безхмарно, як може здатися на перший погляд. Чоловік — Дракон виконує роль «слуги», яка не обділена розумом, інтелігентністю і волелюбністю. Жінка-Кабан не буде терпіти його мрії і незрозумілі речі. Він скоро відмовиться від пихатого чоловіка, якщо сама не полюбить той райський куточок, до якого він так прагне в будинку. Сумісність чоловіка-Дракона і жінки-Кабана обіцяє стати благополучним, якщо спокійно сприймати реальність і казку. Адже, чоловік-Дракон здатний для подружжя на будь-які земні подвиги. Якщо жінка-Кабан зрозуміє це, то шлюб буде міцним і тривалим.


Залишити відгук