Чоловік Дракон і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Дракон і жінка Бик на перший погляд не дуже вдала, оскільки людям з такими різними характерами досить важко буде досягти взаєморозуміння.

Дракон-Чоловік і Бик-Жінка ніколи не зможуть зрозуміти і по-справжньому оцінити один одного. Різні характери і життєва позиція призведуть до остаточного розриву. Перше враження буде оманливим. Приземленого і в якійсь мірі стабільного Бика приверне безпосередність, харизма і жага пригод Дракона, адже саме цього їй і не вистачало, буря емоцій – це все, що потрібно жінці для успішного початку відносин. Однак з часом, коли пристрасть вщухне, Бик почне придивлятися до свого партнера, його характером і звичками, а вивчивши його, не зможе зрозуміти його життя і, найголовніше, прийняти такого чоловіка.

Бувають моменти, коли Дракону набридає постійне веселощі і відсутність стабільності, саме в цей період їх союз буде ідеальний. Вони зрозуміють один одного миттєво, а Жінка-Бик забезпечить спокій і затишок, про який мріє її супутник. На жаль, таке буває дуже рідко, найчастіше бажання стати розсудливим проходить швидко і він повертається до свого звичайного життя, чим викликає незадоволеність Бика.

Сумісність чоловіка Дракона і жінки Бика не дуже сприятлива для побудови міцних тривалих відносин. Якщо між ними починається роман, він часто нагадує бурхливу феєрію з емоціями, пристрастю. Нерідко він закінчується настільки ж емоційним розривом, оскільки партнери так і не зуміли зрозуміти один одного і знайти компроміс.

Жінка Бик любить систему, у неї все впорядковано, вона консервативна, живе не дуже активним життям, тому що не витрачає сили даремно. Вона зосереджена на головних завданнях, будує серйозні плани на життя. З цієї причини їй неймовірно складно зрозуміти чоловіка Дракона, у якого немає взагалі ніякої системи. Він прагне до всього нового, починає справи і не закінчує їх, втрачаючи до них інтерес. Звичайно, раціональної жінці Бику захочеться напоумить чоловіка Дракона, і це буде її головною помилкою, оскільки перед нею сильна особистість із конкретними переконаннями, і вона не потерпить нотацій.

Щоб відносини не розпалися, вкрай важливо не намагатися змінити один одного, а спробувати зрозуміти. У такій парі важливо підтримувати рівність, не прагнути до домінування, оскільки воно неможливе. Кожен з партнерів може повчитися чогось один у одного: Дракон подарує Бику їжу для роздумів на тему особистісного розвитку, а у відповідь обраниця допоможе навести порядок у справах.

Дракон чоловік і Бик жінка у відносинах

Якщо між ними все-таки складуться любовні і сексуальні відносини – це буде схоже на свято з бурею емоцій і почуттєвих задоволень. У такому поєднанні знаків любов наповнить повністю все і Бик, і Дракон розчинятися в ній (але не один в одному), які захопили їх відчуттях. Пристрасна любов цих людей обіцяє стати незабутнім романом.

Щоб побудувати міцний сімейний союз їм необхідно спілкуватися на рівних і не втручатися в справи другої половинки, але надавати підтримку, коли вона потрібна. Взаємність і тривале існування шлюбу не залежить від їхньої поваги один до одного і усвідомлення своєї ролі в родині.

Жінка Бик, як більш організована, з міцним характером, що володіє великим запасів життєвих сил і міцності вміє все-таки краще адаптуватися. Їй простіше жити в сьогоденні і вона не боїться дивитися в обличчя проблем, здатна їх передбачити і заздалегідь побудувати розумну захист.

Таким чином, вона легше вмонтується у виділену їй роль в житті чоловіка Дракона, ніж він прийме її досить жорсткі умови. Він відчуває силу своєї партнерки і потребує надійний тил, який вона може забезпечити йому, тому він або прийме умови, або піде. Звичайно, існує ймовірність того, що він зважиться пошукати кого-то простіше для життя, повної різноманітності, ніж жити з похмурим розпорядком і кам’яною стіною жінки Бика.

Сумісність Дракон і Бик у шлюбі

У шлюбі, який створять чоловік-Дракон і жінка-Бик, обоє чудово розуміють один одного. Вони прагнуть до створення міцної сім’ї, фінансовому благополуччю і дитячого виховання. Це добре відбивається на сумісності чоловіка-Дракона і жінки-Бик. Головне, щоб їх спільне життя не була обділена духовно. Чоловік-Дракон не терпить скандалів і швидко йде на компроміс з дружиною. Жінка-Бик має берегти і цінувати свого обранця, який терпить її різкість. Адже, це самий міцний союз з усіх зодіакальних знаків.


Залишити відгук