День Народження 11 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Великодушні і цілеспрямовані особистості, народжені 11 березня відчувають, що метою їх житті є щось більше, ніж просте, буденне існування. Ви майже впевнені, що Всесвіт приготувала вам особливу долю і тільки ви самі здатні розгадати цю таємницю. Обраний вами шлях може вести до духовного саморозкриття або службі на благо суспільству. Не має значення, яке політичне крило ви підтримуєте, — ваші переконання все одно виходять за рамки загальноприйнятих. Вас захоплюють крайності, а тому ви маєте досить оригінальними і іноді нереалістичними — ідеями щодо того, як покращити світ.

Народжені 11 березня зазвичай вельми стурбовані тим, як вони виглядають і яке враження справляють на оточуючих. Тому їм приносить особливе задоволення стежити за своєю шкірою, волоссям, нігтями і зубами. Те, що вони, не шкодуючи коштів, споживають належні вітаміни і користуються високоякісної косметикою, говорить про правильному підході до питань власного здоров’я. Народжені в цей день прекрасно готують, що допомагає їм приймати гостей, «потрібних людей», або просто улещувати своїх домочадців, до речі, таким чином вони поєднують приємне з корисним. Їх естетичне сприйняття їжі та уявлення про кулінарії в цілому зазвичай сильно розвинені. По суті, ці люди можуть їсти все, однак їм слід обережно вживати в їжу жирні вершки, масло і цукор. Безсумнівну користь народженим 11 березня принесу енергійні фізичні вправи, але змагальних видів спорту краще уникати.

Народжені 11 березня намагаються йти в ногу з часом. Яких би поглядів вони не дотримувалися, ліберальних або консервативних, вони все одно прогресивні. Ці люди знають, що таке робити кар’єру. Вони бачать світ як щось вже завершене, як місце, де виживають найсильніші. У приватному житті вони, однак, дозволяють собі розслабитися. Для них приносить величезне задоволення поділитися своїми ідеями і думками з друзями або родиною і, можливо, виявити свої фантазії, але при одній умові — не виявитися при цьому смішним. Чим би не займалися народжені в цей день, головний талант, яким вони користуються, — це їх інтуїція, нерідко допомагає їм робити правильні кроки.

Знак Зодіаку 11 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Води, які виділяються наступними якостями: натхнення, доброту, релігійність, віра, миролюбність, співчуття, ніжність.

Планета Управитель: Нептун. Дарує Рибам підвищену чуттєвість, віру. Планета сприятлива для художників. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за відсутність критичності, а також невміння розбити явище на складові.

Народжені 11 березня з дитинства відчувають своє особливе призначення, частіше духовного спрямування, свою особливу місію, своє покликання до розгадки однієї з таємниць буття. Це не дивно для їх знаку Зодіаку, Риб. Вони не відчувають себе звичайними людьми і не є такими: навіть їх ідеї перетворення світу і поліпшення життя вкрай незвичайні. І, на жаль, часто нежиттєздатні з-за зайвої идеалистичности народжених 11 березня. Вони люблять все людство, яке щиро намагаються облагодіяти, вони наполегливі на шляху досягнення своїх не зовсім зрозумілих більшості цілей, вони майже завжди під нестандартним кутом дивляться на цей світ.

Народжені 11 березня зазвичай усвідомлюють, що якщо вони дозволять собі відстати, то інші просто обженуть їх. Однак малоприваблива перспектива бачити попереду чужі спини абсолютно не влаштовує цих людей. У той же час багато з них готові поступитися суперникові, так як розштовхувати оточуючих ліктями — явно не в їхніх правилах. Мабуть, ідея народжених в цей день полягає в тому, що рано чи пізно вони звернуть на себе увагу і просунуться вперед. Правильно таке припущення чи ні, залежить від того середовища, де вони працюють, і багато в чому від їх особистої культури.

Якщо народжені 11 березня володіють власною справою, значить, вони вже довели свій безперечний талант бачити приховані можливості і вміло скористатися ними. Домігшись самостійності, народжені в цей день не шкодують коштів для її підтримки. До речі, ці люди нерідко стають в міру азартними гравцями, оскільки вони досить сміливі, щоб ризикнути, і досить мудрі, щоб уникнути дурних помилок. Інша риса їхнього характеру, яка непогано їм допомагає, — це смак. Вони не тільки інстинктивно відчувають, що добре і цінно, але також швидко дізнаються, що робить ідеї стоять, то є дійсно необхідними і об’єктивними. Деякі з цих людей можуть навіть вибирати те, що оточуючим здається підробленим і дешевим, але, як виявляється пізніше, саме ця «підробка» має найбільшу цінність.

Народжені 11 березня відрізняються требовательностьи» і самоконтролем. Як члени сім’ї вони незмінно виявляють себе у центрі подій, де їм доводиться приймати рішення, що впливають на життя їхніх дітей і батьків. Проте їм варто побоюватися антагонізму і непокори і з боку тих, хто виявляє бажання більшу свободу і незалежність. Мабуть, народженим в цей день потрібно стати більш поблажливими, так як занадто жорсткий контроль над близькими людьми — вірний шлях до взаємних докорів і образ, які скорочують життя. Найбільш освічені особи із числа народжених 11 березня зрештою усвідомлюють, що інші мають таке ж право голосу, як і вони самі.

Чоловік Риби — народився 11 Березня

Чоловіки, c датою народження 11 березня — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — відданий, жертовний, чуттєвий, сексуальний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 11 Березня

Жінки, чия дата народження припадає на 11 березня, володіють наступними гранями темпераменту: така дама — надчутлива, жіночна, інтелектуальна. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 11 Березня

11 березня — що вам розповість ваша дата народження? Люди з датою народження 11 березня знак зодіаку Риби, намагаються не відставати від життя, і завжди бути в курсі всіх подій. В душі вони можуть дотримуватися консервативних поглядів на життя і бути прив’язаними до традицій і звичаїв свого народу. Але свої дії вони завжди підлаштовують під навколишню дійсність. Вони легко досягають значних успіхів у своїй трудовій діяльності. Життя для них — це арена битви, де виживає найсильніший. Тільки в колі сім’ї та друзів вони можуть дозволити собі розслабитися і не бачити прихованого сенсу в кожному вимовленому слові. Їм завжди приємно ділитися своїми планами з близькими, в процесі обговорення їх можуть відвідати вдалі ідеї, хоча їх вічно переслідує страх здатися смішними. У всі свої починання вони вкладають інтуїцію, яка допомагає їм бачити речі в їх істинному світлі.

Людям, народженим 11 березня знак зодіаку Риби, завжди здається, що варто їм на секунду забаритися, і більш удачливі суперники випередять їх. А бути в чиїйсь тіні і задовольнятися другими ролями вони вважають абсолютно неприйнятним для себе. Хоча грубі і відкрито ворожі методи їм не властиві, тому намагатися скинути конкурента вони не будуть. В душі вони сподіваються, що їхні заслуги самі привернуть до нього увагу, і настане день, коли їм віддадуть належне. Реальні можливості такої перспективи залежать від сфери їх діяльності, а також від їх особистих якостей.

Якщо ж у тих, хто народився 11 березня знак зодіаку Риби, є власний бізнес, значить, їх інтуїція допомогла їм передбачати варіанти наростаючих подій і довела-таки їх до успіху. Довівши свою незалежність, вони всіма силами намагаються її підтримати, щоб не повернутися в колишній стан. Іноді вони захоплюються азартними іграми, так як досить одчайдушні, щоб піти на ризик, але завжди знають, коли потрібно зупинитися.

У людей, народжених 11 березня знак зодіаку Риби, гарне почуття прекрасного. Цінність предметів вони відчувають інстинктивно, і перспективність нових проектів визначають з першого погляду. Іноді їх дії можуть бути не зрозумілі оточуючими, і можуть здатися абсолютно безглуздими, і лише згодом з’ясовується, що це було абсолютно логічно виправдано й обґрунтовано.

Вимогливість до себе і вміння тримати себе в руках — відмінна риса людей з датою народження 11 березня знак зодіаку Риби. В особистому житті їм часто доводиться приймати рішення, що стосуються їх батьків і дітей. Тут можуть виникнути деякі розбіжності з деякими з членів сім’ї, які мають незалежний і непокірний характер. Їм потрібно трохи послабити тиск на сім’ю, і дати близьким більше свободи, щоб уникнути скандалів і конфліктних ситуацій.

Що можна порадити тим, хто народився 11 березня знак зодіаку Риби? Не стримуйте своїх почуттів і давайте оточуючим більше шансів краще вас зрозуміти. Поставте перед собою не тільки матеріальні, але й духовні цілі, знайдіть точки дотику між зовнішнім світом і вашим свідомістю. Давши оточуючим більшу свободу, ви звільните себе.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви чуттєві і пристрасні. Будучи справжнім романтиком, ви насолоджуєтеся ритуалами залицяння і любите доглядати самі. В юні роки ви напевно переживете не один роман, однак, знайшовши свого єдиного, станете йому відданим партнером.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 11 березня розуміють необхідність боротьби і сили. Вони не люблять плентатися в хвості, але і битися не завжди хочуть – це природно для миролюбних споглядальних Риб. Найчастіше вони намагаються вичікувати, поки суперники обганяють їх, а потім, з допомогою інтуїції почекавши потрібний момент, рішуче перехоплюють ініціативу. Їх головні переваги – це почуття потрібного моменту і їх харизма, з допомогою якої вони приковують до себе погляди. Риби, які народилися 11 березня, відмінно бачать суть речей і здатні користуватися цим знанням у своїх інтересах. За допомогою цієї своєї здатності вони навіть можуть вести бізнес. Розвивати потенціал чого-небудь – їх відмінна здатність.

У справах вони часто проявляють несподівану мудрість: так, можуть грати на гроші, але розумно й холодно, обачливо, не впадаючи в азарт і шалену гонитву за наживою, в якій можна втратити все. Помірний ризик вони люблять, але тільки якщо у них достатньо грошей на цю примху. Самостійність і фінансову незалежність вкрай цінують. Їм потрібно працювати над своїм умінням генерувати такі ідеї, які б стали в нагоді в практичній життя і були б реально воплощаемы, а не утопічні або нездійсненні з різних причин. Самий верх таланту, який доступний багатьом з цих людей, — це ставка на непомітні і програшні на перший погляд, ідеї, які, однак, пізніше потрапляють у мейнстрім і стають популярні. Незамінний для розкрутки власного справи! Проте над ним теж треба працювати, далеко не у всіх народжених 11 березня цей талант повною мірою розвинений від народження.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 11 березня дуже велике значення надають своїм зовнішнім виглядом і виробленому враженню. Вони з задоволенням дбають про себе, надають велике значення здоров’ю своїх волосся, зубів, стану шкіри, нігтів. Народжені 11 березня багато грошей витрачають на дорогу косметику, на вітаміни і біологічно активні добавки до їжі. Зазвичай вони чудові кухарі готують не тільки смачно, але й красиво, створюючи справжні шедеври, і підходять до готуванні як до творчості. Що стосується їх раціону, то, не зловживаючи, їм можна їсти все. Слід обмежити вживання цукру, олії та жирних вершків. У спорті намагайтеся уникати змагань і націленості на перемогу, віддаючи всі увагу якості виконання і самого процесу.

Ці люди живуть сьогоденням і завжди сприяють впровадженню прогресивних ідей у маси. Життя вони сприймають як ринг, де місце є лише силі й боротьбі. Досить працьовиті, здатні зробити кар’єру. Розслабляються і «відпускають» себе вони лише в компанії близьких і друзів. І то для них дуже важливо не бути осміяними. Їм важливо, щоб їх завжди сприймали серйозно, навіть коли вони виявляють наївність, ділячись своїми думками і плодами своєї бурхливої уяви. Як справжні Риби вони завжди покладаються у справах на свій головний козир – приголомшливу інтуїцію. Вона виключно рідко їх підводить.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, що володіють різноманітними здібностями. Всесвіт щедро наділила їх численними талантами. Народженим в цей день людям не слід розкидати і витрачати енергію і сили даремно. Вибравши те, що до душі, потрібно спрямувати свої здібності та енергію собі на благо, творячи добро, несучи в цей світ щедрість душі. Йдучи шляхом добра і розвитку, ці люди зможуть досягти в житті будь-яких висот, ставши щасливими і успішними.

Поради Рибам, Народженим 11 Березня

Безсумнівне достоїнство цих людей також у тому, що вони дуже вимогливі до себе і здатні на самодисципліну. В сім’ї вони зазвичай займають лідерські позиції, причому можуть активно придушувати спроби опору і «бунту». Їм рекомендується бути більш м’якими з близькими людьми, інакше постійних домашніх сварок і йдуть слідом стресів не уникнути.

Навчитеся приймати рішення, засновані на компроміс і взаємних поступках, і обов’язково вислуховуйте пропозиції всіх членів сім’ї. Пам’ятайте, що це думки дійсно дорогих вам людей, навіть якщо спочатку вам здається, що літня людина або занадто юний підліток говорить дурниці. Майте мудрість вислухати і врахувати навіть таку думку при прийнятті рішень.


Залишити відгук