Чоловік Дракон і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Дракон — жінка Мавпа досить хороша. Ця пара двох любителів екстриму. І він, і вона непосиди, які активно цікавляться навколишнім світом. Однак якщо Дракон йде вперед, не піклуючись про можливі неприємності, то Мавпа не показує свої прорахунки та інтереси, ховаючись за маскою невимушеної веселості.

Дракон-чоловік — це яскрава особистість, яка ніколи не залишиться непоміченою. Його внутрішня сила тягне людей, однак у нього є і негативні сторони – егоїзм, зарозумілість і авторитарність. Жінка-Мавпа обов’язково зацікавить Дракона. Вона дуже дотепна, приваблива і непередбачувана. З-за того, що вона в деякій мірі поверхнева, проблем для неї не існує. Вони обидва дуже гонорові, жадають визнання, обожнюють лестощі і люблять бути лідерами.

Мавпа, яка завжди прагне знайти сильного чоловіка-захисника, набуде такого Дракона. Він зможе захистити її, забезпечити матеріально благополучне життя і створити гідний соціальний статус. Цей тандем, незважаючи на деякі розбіжності, зможе прожити разом щасливе життя. Сумісність чоловіка-Дракона і жінки-Мавпи цілком нормальна, що називається «робоча».

Згідно з китайським гороскопом сумісності, чоловік Дракон і жінка Мавпа — це взаємовигідний союз двох сильних особистостей, які можуть досягти дуже багато разом. Але при цьому важливо не відволікатися на боротьбу за першість у відносинах, інакше нічого путнього не вийде.

Взагалі, чоловік Дракон і жінка Мавпа мають багато спільного, тому вони здатні зрозуміти один одного і домовитися. Обидва займають активну життєву позицію, ставлять перед собою серйозні цілі, проте у них все ж різна тактика: Мавпа хитрує приховує від усіх свої справжні задуми, не говорить про невдачі, в той час як Дракон веде чесну гру, не боїться злетів і падінь.

Найчастіше в гармонійних парах представників цих знаків ідейним лідером виступає чоловік Дракон, оскільки у нього величезний запас енергії і масштабні плани. Мавпа в такій ситуації стає його музою і допомагає йому в багатьох задачах, оскільки відрізняється життєвою мудрістю і здатністю грати ту роль, яка необхідна.

у свою чергу, подарує їй насичене життя, до якої вона завжди прагнула (можливо, підсвідомо). При цьому Дракон не буде ні в чому обмежувати свою обраницю, оскільки знає, як дорога особистісна свобода.

Дракон чоловік і Мавпа жінка у відносинах

В цьому союзі саме Дракон буде головною рушійною силою, вирішуючи більшість питань і організовуючи масштабні проекти, а Мавпа стане творчим союзником, прекрасної інтелектуальної підтримкою і натхненницею.

Для цієї пари дуже важливо, щоб кожен з партнерів перестав робити все по-своєму і тоді, коли заманеться. Замість цього їм потрібно намагатися домовлятися, складати спільні плани і реалізовувати їх об’єднаними зусиллями, тоді цю пару чекає великий успіх. Найважче їм буде відкинути все непотрібне і стати максимально ефективними, працюючи разом, а не по одному. Чоловік Дракон і жінка Мавпа дуже яскраві особистості, тому їх взаємодія піде на користь.

Швидше за все, захопившись один одним, вони з головою порине в любов. Їм не загрожує небезпека перегоріти, очікуючи таких же сильних відчуттів в любові, як і палаюча в них пристрасть. Обидва партнера вміють контролювати емоції і можуть зупинитися. І він, і вона незалежні і вміють діяти швидко, однак комусь з них все ж доведеться іноді поступатися, погоджуючись з партнером, в іншому разі з’ясування першості зруйнує щастя цього союзу.

Сумісність Дракон і Мавпа в шлюбі

Чоловік-Дракон не просто любить, а обожнює свою кохану жінку-Мавпу. Їх романтичні почуття носять піднесений характер. У побутовому плані не буде складнощів, тому тут прекрасна сумісність між чоловіком — Драконом і жінкою-Мавпою. Вона дуже господарська і турботлива, тому легко оцінить ентузіазм чоловіка в цій сфері. Головне, щоб жінка-Мавпа дала можливість чоловікові — Дракону повноцінно відпочивати і трохи «витати в хмарах. Природно, складності у відносинах будуть. Але, це станеться лише з тієї причини, якщо прагматизм подружжя буде налаштований проти оригінального поведінки чоловіка.


Залишити відгук