Чоловік Дракон і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Дракон і жінка Кінь непередбачувана і їх відносини можуть скластися як завгодно, оскільки тут все залежить тільки від партнерів. Поривчастість, непередбачуваність і норовливість обох партнерів можуть принести користь, але можуть і зруйнувати союз. Зате їм абсолютно точно буде цікаво разом і нудьгувати не доведеться. Цей союз рівноправних самодостатніх людей, які спираються на свої особистісні якості.

Дракон-чоловік і Кінь-жінка – прекрасний союз. Дружина буде цінувати чоловіка за емоційність і запал, а він буде зачарований її розумом і фантазією. У них досить різні характери, але вони все одно мають багато спільного. Для них цікавий спільний відпочинок – просто казка наяву. Їм так добре разом, що більше ніхто не потрібен. Вони можуть іноді посваритися, але переповненість любов’ю і ніжністю не дадуть суперечок затягнутися.

У своїх відносинах вони прагнуть до ідеалу, причому не тільки в емоційному плані, але і в фізичному. У пари жінка-Кінь — чоловік-Дракон сумісність дуже хороша — відмінний матеріал для створення щасливої сім’ї. Дракон і Кінь у більшості випадків мають сприятливу сумісність. Таке поєднання обіцяє не тільки взаємоповага і інтерес, але пристрасть, що дуже важливо для таких палких знаків за китайським гороскопом Дракон і Кінь.

Китайський гороскоп сумісності не може дати однозначної відповіді на питання, як складуться стосунки чоловіка Дракона і жінки Коні. Все залежить від їх старання, рівня особистісного розвитку та бажання рости далі. Вони можуть багато дати один одному, але тільки в тому випадку, якщо обидва будуть лояльні і терпимі.

І чоловік Дракон, і жінка Кінь воліють вести динамічний спосіб життя. Вони дуже цінують свободу, і в цій частині між ними взаєморозуміння. Ні один не буде намагатися загнати іншого в рамки, підпорядкувати своїй волі, а, навпаки, буде стимулювати активну і цілеспрямовану діяльність партнера.

Як правило, їх роман починається бурхливо, між ними нерідко виникає любов з першого погляду, оскільки обидва привабливі і сильні особистості, повні енергії. Протиріччя у Дракона і Коні можуть виникнути із-за того, що кожен захоче бути лідером у стосунках і, відволікаючись на суперечки, вони втратять увазі те, що важливіше всього в будь-якій парі — розуміння і прийняття.

Найкраще для них — це поділ обов’язків і розмежування сфер діяльності. Не варто весь час проводити відпочинок разом, оскільки обидва черпають енергію від того, що знаходяться в центрі уваги, а боротьба за першість тут не потрібна. Головний плюс цих відносин у тому, що їм не буває нудно разом.

Дракон чоловік і Кінь жінка у відносинах

Чоловік Дракон любить усе яскраве, свято і новизну, у його житті багато суєти і він активно взаємодіє в цьому світі. При зустрічі жінка Кінь справить на нього враження і ймовірно він закохатися в неї з першого погляду, бо швидкої піде на зближення. Пристрасть, яка розпалює його зсередини, змушує діяти і домагатися розташування цієї дівчини.

Жінка Кінь у свою чергу також буде зачарована Драконом і навряд чи в ньому помилиться. Звичайно, цей чоловік буває стрімким, зухвалим і він захоче блищати навіть на її тлі, що далеко не найприємніше в їх відносинах. Адже їй теж подобається грати першу скрипку і справляти хороше враження в суспільстві. Така свого роду конкуренція, підбиває обох і зовсім не обтяжує. Відчуваючи бажання один одного отримати пальму першості, вони якийсь час будуть грати в цю гру, що в результаті стане підґрунтям для інтриги і захоплюючих любовних відносин.

Постійні емоційні сплески і несподівані обставини буде тримати в напрузі їх обох. Жінка Кінь підходить до життя більш творчо, вона розумна і вміє планувати своє життя, незважаючи на те, що спочатку здається, що у неї немає цієї якості. Вона швидко зрозуміє, як правильно взаємодіяти з чоловіком Драконом, інтуїтивно відчуваючи, де потрібно поступитися, а де настояти на своєму.

Сумісність Дракон і Кінь у шлюбі

Чудовий союз, де чоловік-Дракон і жінка-Кінь абсолютно різні люди за характером. У цьому шлюбі відведено почесне місце для щирих почуттів і романтизму. Тому можна сміливо заявляти, що сумісність чоловіка-Дракона і жінки — Коні хороша. Чоловік-Дракон досить врівноважена, тому легко утихомирює свою емоційну і яскраву супутницю. Жінка-Кінь не пред’являє претензій до чоловіка, тому що він здатний поєднувати працьовитість із завзятістю. Їх особливим чином зближує безкомпромісність натури, яка проявляється скрізь – удома, на роботі і в спілкуванні з людьми. Якщо, чоловік-Дракон навчиться поступатися жінці-Коні, то їх союз проживе багато років.


Залишити відгук