Чоловік Дракон і Жінка Коза Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Дракон і жінка Коза інтригуюча і неспокійна. На початку стосунків їм важко буде досягти рівноваги, адже обидва знака досить активні і хочуть себе проявляти. Чоловік Дракон більш відвертий і прямодушен, а жінка Коза більш трепетна, глибока і душевна.

Дракон-Чоловік – чарівний молодий чоловік, який володіє неймовірним магнетизмом. Він комунікабельний, начитаний, завдяки чому вміє вчасно підтримати розмову. Дракони — відомі любителі вечірок і громадських заходів, вони ведуть дуже активну громадську життя. Жінка-Вівця-Коза досконала інша: домашня, чутлива і спокійна, любить споглядальний, естетичний відпочинок. Вона дуже пунктуальна, у її житті завжди порядок. В цих відносинах саме чоловік вважається лідером, він дозволяє дружині купатися в променях його досконалості і лиску. Однак, хоч він і надзвичайно горделив, про своєї улюбленої намагається не забувати.

Дракон буде завжди показувати Вівце-Козі, що вона для нього дуже важлива, і він її любить. Різний погляд на відпочинок і дозвілля, однак, буде перешкоджати розвитку гармонійних стосунків. Ще однією відмінністю світоглядів будуть різні пріоритети в житті: дружина буде займатися приготуванням їжі, прибиранням, дітьми, а чоловік ставить на перше місце особистісний розвиток, кар’єру та роботу. З-за цього можуть виникати недомовки. Чоловік-Дракон і жінка-Вівця-Коза сумісність мають не дуже просту, такий союз вимагає до постійних компромісів і терпіння.

Сумісність пари чоловіки Дракона і жінки Кози неоднозначна, в цьому союзі багато емоційних моментів і занепокоєнь. Їм буває дуже складно зрозуміти один одного, але, якщо вони навчаться грамотно використовувати переваги кожного, тоді їх стосунки обіцяють багато цікавого і корисного.

Чоловік Дракон не звик приховувати свої справжні думки, тому в ситуації конфлікту він чесно скаже жінці Козі все, що думає. З-за великої чутливості вона прийме його критику близько до серця і дуже засмутиться. Але її образа — це не вина Дракона, а наслідок її власного світосприйняття. Коза — натура творча, вона весь час грає роль, створює навколо себе ілюзії і часом сама не знає, де закінчується і починається вигадка правда. Їй здається, що вона відверта, і вона не каже різких та образливих слів на відміну від партнера. А Дракон відвертий по-справжньому, і від цього виникає суперечність. Спочатку здається, що обидва вони щирі люди, і коли з’ясовується, що це не зовсім так, їм складно прийти до розуміння.

найважливіший аспект взаємовідносин у цій парі — довіра. Кожному необхідно узяти особливості партнера, дозволити йому самому вирішувати свої справи в зовнішньому світі і не намагатися на нього тиснути. Якщо не закінчити протистояння, то або Коза програє, і союз стане нерівноправним, або вони розлучаться.

Дракон чоловік і Коза жінка у відносинах

Не вникнувши в образ Дракона, Коза ризикує захопитися собою і почати контролювати його. На першому етапі відносин вона ще зможе дозволити собі трохи влади і виставлення умов, тому що коли «битва буде програна», надолужити згаяне їй не дозволять. Чоловік Дракон прийме роль лідера і все.

Якщо партнери навчилися довіряти один одному і досягли взаєморозуміння, у них чудово складуться взаємини. І Коза, і Дракон люблять розваги, легкі на підйом і запросто вирушають у подорожі, передбачають активний відпочинок. Їм не буде разом нудно, адже кожен стимулює партнера на прояв і розвиток.

В цій парі чоловік займеться масштабними проектами, створенням матеріальної бази – йому це подобається і навіть потрібно. Дракону хочеться бути в гущі подій і займатися тим, що він найбільше любить.

Жінка Коза допоможе йому організуватися і стане чудовою матір’ю і господинею в домі. Вона не дуже зацікавлена у роботі від дзвінка і до дзвінка – вона віддасть перевагу інші справи: присвятити час собі і чоловікові, буде стежити за будинком і дітьми. Чоловіка Дракона такий розклад потішить, якщо він буде успішний в своїй кар’єрі і націлений на досягнення.

Сумісність Дракон і Коза у шлюбі

Шлюбний союз, де чоловік-Дракон і жінка-Коза, заснований на взаєморозумінні і спільності поглядів. Обоє можуть довго обговорювати цікаві для них теми. Їм не нудно удвох, бо у них є багато спільних рис характеру. Хороша сумісність чоловіка-Дракона і жінки — Кози дозволить створити гармонійну сім’ю. Чоловік-Дракон не повинен надавати значення сліз і капризів своєї обраниці. Жінка-Коза зобов’язана не звертати уваги на супутника, який ширяє в хмарах. Адже, в «польоті» він зможе створити глобальний план для поліпшення матеріального становища сім’ї. Найцікавіше, що все вдало реалізується! Чоловік-Дракон не упустить свого шансу, і разом з жінкою — Козою організовує вигідну справу.


Залишити відгук