Чоловік Дракон і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Чоловік Дракон є джерелом некерованою волі і керованої любові. Він звик діяти ортодоксально і відчувати різкі падіння і злети. Знання жінок і м’яка воля робить його прекрасним чоловіком. Жінка Дракон орієнтована в першу чергу на сім’ю. Вона чарівно сексуальна і має реалістичний тип мислення, тому в сімейному житті вона робить основний акцент на наявність достатку в домі.

Дракон-чоловік прекрасно знає жінок і вміє знайти підхід. Він володіє м’якою волею і для жінки-Дракона може стати чудовим чоловіком. Чоловік-Дракон і жінка-Дракон ідеально підходять один одному в інтимному плані. Їх пристрасть може згладити багато розбіжностей. Подружжя зворушливо піклуються один від одного, допомагаючи у всьому. Важкі життєві ситуація вони долають разом. У вільний час вони віддають перевагу подорожувати, сидіти вдома Дракони не люблять. Як, правило, вони майже повністю позбавлені ревнощів, незважаючи на те, що обидва Дракона збирають навколо себе чималу кількість шанувальників. Ще б! Дракон любить зачаровувати і викликати захоплення, що буквально живиться емоціями і захопленими поглядами.

Довіра всередині пари можна вважати до певної міри зразковим. Представники року Дракона часом дуже щасливі у фінансовій сфері і кар’єрі. Природна пристрасть, успішність і «вогник» в очах допомагають Драконам в зароблянні грошей, але для того, щоб з розумом витратити варто остудити запал один одного. Існує небезпека виникнення певної конкуренції всередині сім’ї, тому краще подружжю реалізовувати себе в різних сферах. У боротьбі за владу і верховенство той, хто виявиться мудрішим, віддасть лідерство добровільно щоб уникнути подальших конфліктів і змагань, ну.. принаймні зробить видимість. Також можна порадити відпочивати час від часу окремо — шалена енергетика драконячої пари тільки посилиться без ризику «перегорання».

Не завжди у людей, народжених під одним знаком китайського гороскопу, хороша сумісність, проте два Дракона прекрасно уживаються разом, розуміють один одного і при цьому їм не буває нудно у відносинах. Обидва енергетично сильні, активні, багато часу проводять поза домом, ставлять перед собою масштабні цілі, і головне в цьому союзі — навчитися підтримувати партнера в його починаннях. Слід утримуватися від двох крайнощів — байдужості до справ Дракона-обранця і боротьби за першість.

Жінка Дракон — це надійна супутниця життя, яка налаштована на створення сім’ї. Вона мислить більш реалістично, для неї важливу роль відіграє матеріальний достаток, тому вона менше йде на ризик, ніж чоловік Дракон, для якого життя — це низка зльотів і падінь. Щоб уникнути боротьби за першість, їм слід розмежувати зовнішню діяльність і сімейне життя, у кожного має бути своя справа, бажано нецікаве другого. Тоді можна розраховувати на щире сприяння у важких питаннях.

Складнощі можуть виникати з-за того, що Дракони дуже привабливі для протилежної статі, у них завжди багато шанувальників, і щоб не було конфліктів, потрібно навчитися довіряти другій половинці.

Дракон чоловік і Дракон жінка у відносинах

Сумісність жінка Дракон – чоловік Дракон це буде пристрасний союз. Кожен з них звик підтримувати партнера і піклується про нього. Оскільки обидва просто обожнюють різного роду пригоди, то вільний час воліють витрачати поза домом. Ні він, ні вона не відчувають напади ревнощів, коли партнер йде займатися своїми справами. Дракони любителі пофліртувати, тому навколо них часто збирається багато прихильників, однак, навіть знаючи про це, вони довіряють партнеру і чекають, що він повернеться назад.

У Драконів часто спостерігається удача в грошах, у зв’язку з цим у них немає проблем з їх залученням. Однак їм краще б навчиться розумно витрачати кошти. Поєднання Дракон-Дракон цілком може привнести в союз більше розуму, удачі і вогню.

Чоловікові і жінці цих знаків слід навчитися впливати розслабляючи на його партнера, якщо у них це вийде, відносини будуть наповнювати. Щоб уникнути конкуренції та суперництва краще, щоб подружжя мали своє окреме хобі і кар’єру. Ці відносини будуть інтенсивними, адже в них в якості основи закладені любов і пристрасть.

Основною проблемою цього союзу, швидше за все, стане боротьба за владу і контроль. Тому якщо партнери цінують ці відносини, їм слід розробити план вирішення проблеми «боротьба за владу». Зробивши це, Дракони отримають більше шансів на успішний розвиток спільного життя.

Сумісність Дракон Дракон у шлюбі

Перед вами дуже своєрідний, але міцний союз, де чоловік-Дракон і жінка-Дракон. Тут явний приклад двох люблячих «половинок», які відмінно доповнюють один одного. Унікальна сумісність чоловіка-Дракона і жінки-Дракона залежить від багато чого. Вони однаково дивляться на одні і ті ж речі. Навіть поведінка їх можна назвати ідентичним. Але, важливо, що «інститут сім’ї та шлюбу» для них в пріоритеті. Правда, чоловік-Дракон і жінка-Дракон дуже вперті і примхливі. Це може нашкодити союзу, де з’являться сварки і скандали. Вона з радістю береться за побут у сім’ї, який не довіряє дивакуватому дружину. Чоловік-Дракон обожнює жінку-Дракона всім серцем, але розчинятися один в одному вже зайве.


Залишити відгук