Чоловік Дракон і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Дракон – жінка Собака далеко не з найкращих. Занадто по-різному ці партнери сприймають життя і основні в ній цінності, тому любовні відносини побудувати непросто. Правда якщо справа стосується короткої інтрижки, то їм не обов’язково знати про глибинних психологічних мотивах один одного, до того ж ніхто з них не схильний до копання в собі і їх не особливо цікавлять бажання іншого. Для щастя їм вистачає і верхівки айсберга.

Сумісність не буде вдалою і в зворотному випадку — чоловік-Дракон і жінка-Собака. Різниця поглядів і суджень будуть перешкоджати духовному зближенню цих людей. Чоловік-Дракон сповнений творчої енергії та кров з носу повинен її витратити на щось значуще. В поривах діяльності він може дуже багато чого не помічати, бачачи тільки мета. Жінка-Собака високо цінує матеріальні зручності, з-за цього їй буде важко зрозуміти Дракона.

В таких умовах буде важко побудувати стабільні відносини. Чоловік повинен буде забезпечувати жінку не тільки фінансово, але і духовно. Людська увага, зрозуміло, найдорожче, що чоловік може дати дружині. За китайським гороскопом Собака і Дракон точок дотику мають небагато. Для серйозних відносинах таке поєднання, як правило, не підходить.

Любовні стосунки в цій парі складаються непросто і вся справа в різному сприйнятті життя, в розумінні основних життєвих потреб. Звичайно, для короткого роману, Дракону і Собаці не обов’язково вивчати психологічні мотиви і глибини один одного, тим більше, що обидва не схильні до самокопання і, тим більше, не прагнуть вникати в чужі потреби. Їм обом достатньо для щастя того, що лежить на поверхні.

Проте, саме таке неглибоке сприйняття самих себе і однобоке розуміння ролі партнера у своєму житті, дає ті проблеми, які часто заважають парі підтримувати тривалі відносини. У людей цих знаків дуже мало спільного. Так, вони обидва схильні жити більш зовнішньої життям.

Дракон — людина творча, ширяє у високих сферах і бажає більше всього на світі реалізувати свій потенціал. Реальність його не лякає і він, як правило, досить успішний у загальноприйнятому розумінні. Однак, він хоче бути головним, і при цьому, шукає яскравою, насиченою подіями життя. А схильність створювати свій ілюзорний світ тільки підігріває його життєву активність.

Для Собаки, яка дуже сильно залежить від матеріального світу і налаштована передусім на свій особистий комфорт, прийняти Дракона у всій його красі стає непосильним завданням. Собака може погоджуватися і начебто поступатися, але вона не дуже терпляча і має свою думку. Так, вона віддана, чутлива і не любить приймати рішення, тому захоче багато «довірити» партнеру. А Дракон — не та людина, яка добровільно візьме на себе непосильну ношу.

Справді, відносини в парі не дуже стабільні. Партнери часто не здатні дати один одному саме те, що найбільше необхідно. Собака шукає тепла, а Дракон зайнятий громадською роботою. І, якщо він буде дуже зайнятий справами, Собака занудьгує і відправиться шукати більш ніжного і турботливого чоловіка, у якого буде більше часу на сім’ю.

Дракон чоловік і Собака жінка у відносинах

Саме за такої поверховості щодо себе і одностороннього сприйняття ролі чоловіка в своєму житті виникають всі проблеми, які роблять неможливим підтримання тривалих відносин цієї пари. Люди цих знаків занадто різні для створення чогось спільного. Вони більше воліють жити зовнішньої життям.

Чоловік Дракон сповнений творчої енергії, яку вкладає тільки у щось велике і значуще, щоб повністю реалізувати себе. Дійсність його не лякає і зазвичай він досить успішний за мірками суспільства. Він хоче керувати, при цьому живучи насиченим яскравим життям. А ілюзії тільки збільшують життєву активність.

Жінка Собака дуже сильно занурена в матеріальний світ і особистий комфорт першочергове її необхідність. Тому їй неймовірно складно прийняти чоловіка Дракона, який мислить зовсім іншими категоріями. Якийсь час вона може поступатися і погоджуватися, але запас терпіння у неї маленький, до того ж завжди є своя думка. Жінка цього знаку вірна, чутлива і воліє нічого не вирішувати, перекладаючи цю турботу на плечі партнера. Але чоловік Дракон навряд чи прийме таку ношу із задоволенням.

Стабільними ці відносини не назвеш. Найчастіше кожен з них просто не здатен дати іншому те, що йому потрібно. Жінка шукає турботи і тепла, чоловік захоплений громадською діяльністю. І якщо він так і не зверне на неї уваги, то їй стане нудно, і вона знайде когось іншого, здатного приділяти більше часу сім’ї.

Сумісність Дракон і Собака в шлюбі

Шлюб, де поєднали серця чоловік-Дракон і жінка-Собака у подружжя однакові погляди на багато речей. Для обох подружжя найважливішим є – сім’я, якій вони з радістю займаються разом. Це сприятливо впливає на сумісність чоловіка — Дракона і жінки-Собаки, яким судилося жити в щасливому союзі. Вони можуть працювати з ранку до ночі, щоб сім’я ні в чому не потребувала. Якщо, чоловік-Дракон буде поступатися своїй обраниці, то конфліктів не буде. Ну, а працьовита жінка-Собака зобов’язана пам’ятати, що її супутник обожнює, коли його хвалять, пестять і плекають.


Залишити відгук