Чоловік Дракон

Індивідуаліст і мислитель. На нього завжди звертають увагу. Сам він вважає, що створений для вищих цілей, прозові заняття його не приваблюють. Він цілком поглинений своєю справою. Роботу зазвичай вибирає таку, де є можливість керувати іншими. Але взагалі в житті він рідко займається чимось одним. Така розпорошеність іноді виходить боком.

Багато хто вважає чоловіка — Дракона за китайським гороскопом занудою, його поведінка часто шокує. Але при всьому цьому він — непоганий друг. Любить комп’ютери, електроніку, цікавиться психологією і магією. І в родині, і в колективі завжди прагне стати центральною фігурою.

Згідно з китайським гороскопом, в любові чоловік — Дракон галантний, легко втрачає голову, але утримати його інтерес надовго — завдання майже нереальне. Якщо хочете, щоб він завжди був поруч з вами, постійно переконуйте йому, що він — винятковий чоловік (інших таких не існує). Будьте ніжною, періодично викликайте його ревнощі.

Одружується і заводить коханок чоловік — Дракона за китайським гороскопом найчастіше за розрахунком. Жінки швидко починають розуміти «що до чого», але на вудку Дракона все одно трапляються. Для чоловіка — Дракона любов — це вірна дружба, тому сказати, що він вміє глибоко і пристрасно відчувати — не можна.

Чоловікові-Дракону відповідає темперамент флегматика, незворушного і трохи інертного. У нього містичний тип мислення, яке відрізняється фрагментарністю і непослідовністю. З таким мисленням пов’язана здатність утримувати у своїй свідомості масу несистематизованої інформації, ділити неподільне і порівнювати непорівнянне. Його ідеї можуть бути досить утопічною і казковими, він природжений будівельник «повітряних замків».

Чоловік-Дракон володіють стійкістю і регенерацією, але не на фізичному рівні, а на енергетичному і ментальному. Як якщо б відрубати одну голову дракона, то на її місці виростає нова, а то й цілих дві. Але в практичному плані і, особливо в кар’єрі, чоловікові-Дракону необхідні додаткові внутрішні резерви і самостійно вироблені унікальні стратегії, щоб «злетіти» високо. Він належить до числа людей, які «зробили себе самі». Траєкторія його польоту досить різноманітна, і це завжди повчальний приклад для кар’єристів.

Закоханий Дракон виглядає найбільш загадково. З блаженною посмішкою може приховувати бажання будь-якого ступеня божевілля, його розум утримує його від нерозважливих вчинків, почуття то спалахують, то згасають. Незважаючи на високий енергетичний потенціал, він не має волелюбністю і пристрасністю, така особливість драконячої енергетики. Через схильність до самоти у багатьох Драконів розвивається смак до холостяцького життя.


Залишити відгук