Чоловік Собака і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Собака і жінка Тигр заснована на взаємній повазі, міцній дружбі і любові. Крім того, представники цих знаків можуть також побудувати і ділові стосунки, оскільки у них чудово виходить знаходити спільні рішення, від яких виграють обидва.

Собака-Чоловік і Тигр-Жінка стануть єдиним цілим, з розумінням і повагою у цій парі не виникне проблем. Тигр, що володіє дуже сильним характером, рівні наполегливості у прагненні досягти бажаної мети, їй немає рівних. Так як Собаці не вистачає саме цих якостей, вони будуть прекрасно доповнювати один одного. Жінка надасть належну підтримку і буде опорою для свого партнера. Основною перевагою їх відносин буде те, що вони зможуть говорити круглими цілодобово безперервно. Обидва є чудовими співрозмовниками, і їм ніколи не набридне спілкуватись один з одним.

Тигр-жінка дуже імпульсивна, досить невеликий проблеми для того, щоб він розлютився, Собака ж навпаки має тихим і врівноваженим характером, завдяки чому він зможе вчасно заспокоїти свою супутницю і допоможе знайти вихід із важких ситуацій. Не дивлячись на те, що вона терпіти не може різні повчання і настанови, від свого чоловіка вона буде вислуховувати будь-які коментарі у свою сторону, і найголовніше, зробить висновки і постарається зробити так, як їй радить Собака-чоловік.

Китайський гороскоп сумісності каже, що у чоловіка Собаки і жінки Тигра добре виходять будь — які стосунки- і любовні, і ділові, і дружні. Ці люди знаходяться на одній хвилі, чудово розуміють один одного, легко приходять до взаємовигідної рішенням.

Якщо між Собакою і Тигром зав’язується роман, це відбувається не відразу. Обидва дуже діяльні, рассудочны. Вони спочатку зближуються, дізнаються партнера, оцінюють його позитивні якості і переваги таких відносин. У них виникає міцна любов, заснована на взаємоповазі та розумінні характерів.

Жінка Тигр волелюбна, її стосунки з протилежною статтю нерідко закінчуються з-за того, що партнери намагаються загнати її в рамки, диктують свої правила. Але чоловік Собака відчуває цю особливість коханої, він не стане її гнобити, а, навпаки, буде заохочувати її активні зовнішні дії. У відповідь їй слід бути уважним і частіше проявляти почуття.

Вона здатна гідно оцінити відданість чоловіка Собаки. Оскільки Тигриці бувають ревниві, впевненість у партнері неймовірно важлива для комфорту в парі. Крім того, він має здатність заспокоїти вспыльчивую Тигрицю, дати їй пораду. Собаці в свою чергу рекомендується прислухатися до чуттю обраниці.

Собака чоловік і Тигр жінка у відносинах

Любов між ними може скластися, але вона не буде спалахом одного дня. Вони рассудочны і діловиті, щоб втрачати голову і легко захоплюватися кожним вподобаним людиною. Відносини між жінкою Тигром і чоловіком Собакою можуть стати взаимополезными і міцними, крім того ніхто з них не знайде постійного подразника у своєму партнері.

Чоловік Собака вміє не тільки заспокоїти свою кохану Тигра, але і дати вельми корисну рекомендацію. Ці люди знаходяться на одній хвилі і тому швидко розуміють потреби іншого. Однак ні жінка Тигр, ні чоловік Собака не прагнуть облаштувати свій побут, по цій частині самоорганізація у них страждає.

Не дуже добре також і той факт, що вони більше говорять, ніж роблять. Комусь з партнерів доведеться задавати напрям у відносинах і почати активно діяти, в іншому випадку їх любов буде розвиватися сама по собі і може ніколи і не оформиться в сім’ю. При цьому обидва не прагнуть до вступу в офіційний шлюб.

В цьому союзі жінка Тигр може нарешті відпочити жити вільно в межах любовних стосунків. Просто чоловік Собака на рівні інтуїції розуміє свою кохану Тигра і дає їй можливість без зайвих розмов і суперечок свободу дій, самота, які допомагають підтримати рівновагу в її душі. Чоловік Собака буде відданим партнером, що охороняє спокій своїх близьких. Жінка Тигр здатна оцінити чоловіка Собаку і буде віддавати необхідне по своїм можливостям.

Сумісність Собака і Тигр у шлюбі

Шлюб, де чоловік-Собака, а жінка-Тигр з часом може зайти в глухий кут. Це пов’язано з тим, що вона постійно живе тільки їм і його турботами. Таким чином, чоловік-Собака буде відірваний від друзів, зовнішнього світу і власної волі. Жінка-Тигр здатна заспокоїти чоловіка і своїми фантазіями відсторонити від життєвих питань. Для неї в цьому плані немає проблем, а він сприйме таку «опіку» занадто болісно. Щоб сумісність чоловіка-Собаки і жінки-Тигра була хорошою не потрібно сильно звертати увагу на депресію і нудьгу коханої дружини.


Залишити відгук