Чоловік Собака і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Собака і жінка Змія хороша для роману. Змія зацікавиться Собакою, так як відчує, його відданість і вміння любити безкорисливо. Йому вона теж сподобається своєю прихованою силою і яскравістю. Проте це лише поверхове бачення, по ходу розвитку відносин вони почнуть помічати й інші, не настільки привабливі сторони партнера.

Чоловік-Собака і жінка-Змія можуть швидко сподобатися один одному, але от про довгих відносинах, здатних перерости у шлюб, мова навряд чи зайде. Чоловік-Собака відданий своїй обраниці, чесний і безкорисливий. Жінка-Змія — людина, що володіє прихованою силою і глибоким інтелектом. Цим людям буде комфортно разом тільки недовгий час.

Їх зустрічі завжди сповнені цікавого спілкування і романтики, проте, постійне спільне проживання буде досить складним. Пристрасть вщухає, а недоліки «вылазиют» як гриби після дощу. До того ж жінка-Змія схильна до такого собственничеству, яке може відлякати будь-якого чоловіка. Ця сліпа, задушлива ревнощі здатна погубити любов. Якщо жінка-Змія не виявить достатню гнучкість, то втратить партнера. Щастя в цій парі можливо, але малоймовірно.

Згідно з гороскопом сумісності, у чоловіка Собаки і жінки Змії можуть вийти міцні і стабільні відносини, однак для цього їм доведеться піти на компроміси. Перший романтичний період буде дуже хорошим, але потім відкриються всі нюанси характерів, і вони не сподобаються партнерам. Якщо любов не буде достатньо сильною, цей союз розвалиться. Крім почуттів, потрібно мудрість і хоч якісь психологічні навички.

Жінка Змія може спочатку не показувати свою схильність до домінування, і якраз вона, проявившись, викличе відторгнення у чоловіка Собаки. Він охоче йде на поступки, і з-за цього може здатися, що він готовий підкорятися, а коли від нього починають вимагати саме підпорядкування, виражає сильний протест. З-за цього протесту жінці Змії може здатися, що партнер недостатньо вірний, може змінювати, і потрібно його ще сильніше контролювати. Конфлікт посилюється із-за нерозуміння.

Щоб вирішити проблеми, їм потрібно відверто поговорити, але не тягнути ковдру на себе, а розібратися в особливостях партнера. Жінка Змія повинна зрозуміти, що чоловік Собака не схильний до зрад, йому дійсно можна довіряти, але для гармонії потрібно шанобливе ставлення як до рівного. У свою чергу чоловікові Собаці слід врахувати ревнивий характер супутниці і вести себе в суспільстві розсудливо.

Собака чоловік і Змія жінка у відносинах

Легко підтримувати стосунки до того, як вони стануть серйозними. Періодичні зустрічі приносять обом задоволення від спілкування. Разом їм добре, але якщо вони вирішать приїхати і жити разом, у них виникнуть додаткові складності. Сім’я і шлюб потребують постійної роботи над собою обох партнерів.

Жінці в цій парі варто пам’ятати про те, що вона ніколи не зможе безпосередньо керувати і командувати чоловіком, тому, щоб утримати його поруч можна тільки терпінням і ласкою. Якщо йому багато чого дозволено він не буде так сильно прагнути розірвати стримуючий його рамки. Їй потрібно навчитися відчувати стан чоловіка Собаки, коли йому стає нудно і нікуди виплеснути свою киплячу енергію.

Вивчивши характери один одного, Змія і Собака можуть створити врівноважений союз, побудувати щасливі сімейні стосунки і благополучно жити разом. Жінка Змія стане більш гнучкою в спілкуванні і розширить свої горизонти сприйняття. Чоловік Собака зрозуміє, що на Змію можна спертися, оскільки вона володіє життєвою мудрістю, силою духу і вміє створювати стабільний побут.

В парі жінка змія і чоловік Собака партнерам дуже важливо навчитися домовлятися і говорити про свої почуття, тоді вони будуть ближчими один одному.

Сумісність Собака і Змія у шлюбі

Якщо чоловік-Собака і жінка-Змія створять союз, то він повинен бути заснований на оптимізмі. Дружина буде повністю підтримувати і розуміти свого обранця. Для чоловіка-Собаки це важливо, тому що несправедливість йому не по душі. Сумісність чоловіка-Собаки і жінки-Змії буде хорошою, якщо обидва не «розчинятися» один в одному. Вони не повинні тікати від усіх, щоб знайти гармонію і спокій у родині. Жінка-Змія відрізняється вишуканістю натури, тому здатна навести вдома порядок. У її чоловіка справді «золоті» руки, якими він створить затишну обстановку. Головне, щоб дружина не звертала уваги на наполегливість дружина.


Залишити відгук