Чоловік Собака і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Собака і жінка Півень непогана для шлюбу і сім’ї, проте, обом партнерам доведеться постаратися для відносин. Справа в тому, що у цих партнерів не так багато спільного. Але якщо вони будуть чесно зізнаватися у своїх почуттях, страхи і чинити по совісті вони зблизяться.

Чоловік-Собака і жінка-Півень — невдале поєднання. Вони занадто різні, передусім у плані темпераменту і сприйняття навколишнього світу. Жінка-Півень — дуже яскрава дама: і зовні, і внутрішньо. Суспільство для неї — необхідне середовище для життя. Крім того вона володіє утилітарним складом розуму й досить практична.

Чоловік-Собака — дуже чесний, доброзичливий, активний мораліст. Цей джентльмен працездатний і витривалий. Вони можуть зійтися на любові до чесності, але все ж в інших аспектах вони досить-таки різні. Спокійний чоловік-Собака деколи просто не зможе зрозуміти вспыльчивую жінку-Півня, що призведе до сварок та недомовкам.

У чоловіка Собаки і жінки Півня відверто погана сумісність, так як у партерів категорично різні погляди на життя, і, якщо не працювати над собою, кожен буде придушувати другого. Але, як відомо, якщо сходяться люди, яким важко ужитися разом, і починають намагатися заради відносин, це тягне за собою особистісний розвиток.

Чому ж вони так дратують один одного? Жінка Півень акуратна і організована, їй потрібні стимули, щоб залишатися активною і діяльною, а чоловік Собака для неї занадто пасивний і навіть трохи депресивний. Їй самій потрібна енергія, а з ним вона відчуває необхідність заряджати партнера, і, незважаючи на те, що йому це непотрібно і навіть неприємно, вона все одно втомлюється, і сил на зовнішню діяльність залишається мало.

Чоловік Собака налаштований на відносини, в яких панує рівноправність, але жінка Півень вважає, що вона розумніша за інших, а значить, повинна командувати. Таке ставлення сильно пригнічує Собаку, зачіпає найважливіші з його принципів.

Чоловік Собака недостатньо акуратний, не любить підлаштовуватися, тому в побуті виникнуть великі труднощі: у жінки Півня своя система, і вона хоче, щоб її слідували правилам. Вони зможуть ужитися тільки в тому випадку, якщо будуть заражені однією ідеєю і тоді зрозуміють, що у них є і загальні риси, головна з яких — прагнення до справедливості.

Собака чоловік і Півень жінка у відносинах

Чоловік Собака і жінка Півень досить прямодушны і відверті, навіть нехитрі, намагаються самі вирішувати свої проблеми. Але швидше за все тон відносин буде ставити саме жінка. Вона цікава, яскрава і емоційно відкрита особистість. При цьому їй вистачає життєвої мудрості і практичності, щоб створити комфортну обстановку в будинку і забезпечити затишок для всієї родини. Чоловік Собака буде добре відчувати себе поряд з цією жінкою, але слід пам’ятати, що вона вимагає підвищеної уваги до себе і він повинен проводити з нею багато часу.

Проблемою може стати вибуховий характер жінки Півня, яка привертає занадто багато уваги на деталі. Вона швидко спалахує, але швидко відходить. Чоловік Собака не звик до такої поведінки і йому складно вислухати такі претензії, так як він не бачить проблеми там, де вона є для жінки Півня. Крикливость і прискіпливість Півня сильно чіпляє впертого і врівноваженого чоловіка, який стане доводити свою правоту і наполегливо гнути свою лінію. Тому для загладжування ситуації він може погоджуватися тільки на словах.

Чоловік Собака вимагає рівноправності, але при цьому ретельно стежить за своєю незалежністю. Він не стане підкорятися жінці Півневі, як би вона не старалася для цього. Кращим виходом з будь-якої сварки буде чесно поділитися своїми переживаннями, страхами і почуттями, щоб потім домовиться. Адже здоровий глузд присутній в обох і вони досить психологічно підковані, щоб усвідомити життєву ситуацію і по достоїнству оцінити партнера. Звичайно, доведеться багато чого відкривати заново і багато чому вчиться, але легкий шлях ніколи не був цікавим.

Сумісність Собака і Півень у шлюбі

Шлюбний союз чоловік-Собака і жінка-Півень спочатку приречений на провал. Адже, об’єднуються два різних за характером людини. Спільне між ними теж є – вольова натура. Чоловік — Собака, через час, стане похмуріше хмари. Жінка-Півень буде його любити, але поваги від неї чоловік мало побачить. Вона вирізняється товариськістю і енергійним характером, тому зі своїм супутником їй скоро стане нудно. На сумісність чоловіка — Собаки і жінки-Півня будуть впливати часті сварки і конфлікти. Жінка-Півень буде головувати над чоловіком-Собакою, який по натурі слуга. Якщо дві половинки будуть добрі один до одного, то союз триватиме довго. Ну, і поменше спілкування на стороні і в компанії друзів. Краще, більше трудитися на благо сім’ї.


Залишити відгук