Чоловік Собака і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Собака і жінка Щур захоплююча і цікава для обох. Вони чудово розуміють один одного навіть без слів, що в принципі не дивно, адже у них так багато спільного. При цьому кожен дорожить своєю свободою і не розчиняється без залишку у відносинах.

Собака-Чоловік і Пацюк-Жінка розуміють один одного з півслова. У них немає необхідності в гучних скандалах або постійних недомовках. Їх сім’я завжди буде міцною, веселою і щасливою. Щур вселяє впевненість у свого партнера, допомагає йому розібратися у всіх проблемах, а завдяки своїй працьовитості, встигає виконувати домашню роботу.

Найчастіше дружина відчуває на інтуїтивному рівні, що саме потрібно її супутнику, а якщо щось не так, делікатно і з ніжністю пояснить суть проблеми. Собака-Чоловік завжди вдячний своїй другій половинці за все, що вона щодня робить для нього, тому він намагається зробити її по-справжньому щасливою.

Сумісність у Собаки-чоловіки і Щури-жінки дуже хороша. За китайським гороскопом такі відносини здаються гармонійними, оскільки поєднують в собі любов, розуміння, повага і збереження індивідуальності кожного партнера.

Коли зустрічаються чоловік Собака і жінка Щур, між ними майже завжди відразу спалахує потяг, що незабаром переростає в любов. Такий чоловік потребує обраниці, відрізняється більшою спритністю, ніж він сам, і знаходить її в жінці Щура. Вона допомагає своєму обранцеві грамотно направляти енергію, заражає упевненістю в успіху.

Щур теж не відчуває себе обмеженою, оскільки вона любить керувати. При цьому чоловік Собака зберігає власні принципи, тому жінка, відчуваючи власну значимість, не втрачає до нього поваги. Все в цьому союзі прекрасно: і спільні справи виходять, і на індивідуальних теренах улюблені допомагають один одного, і пристрасті в парі хоч відбавляй.

Жінка Щур, маючи практичну жилку, буде добре управлятися з сімейним бюджетом, економно здійснюючи витрати і відкладаючи накопичення. Чоловік Собака недостатньо раціональний для цього. Оскільки обидва партнера соціально активні, у них немає часу на те, щоб з’ясовувати відносини, і конфліктів практично не буває.

Собака чоловік і Щур жінка у відносинах

Підприємливість, жвавість і діяльність жінки Щури дозволяють їй розуміти кожен момент, дають впевненість у собі і почуття стабільності, захищеності від проблем. Вона стане надійною опорою і підстрахує свого чоловіка, а також зміцнить його віру в себе. А чоловікові Собаці як раз і потрібен більш сильний партнер, який акуратно і ненав’язливо зможе направляти свою енергію в правильне русло.

Для жінки Щури така ситуація дуже на руку, адже вона може не тільки активізувати цього чоловіка, але при цьому зберігати до нього любов і повагу, а паралельно реалізуються її амбіції і вона зможе трохи покерувати. Переваги в даному союзі переважають над негативними моментами. Для цієї пари прогноз щодо шлюбних і любовних відносин сприятливий.

Сексуальна сфера стосунків чоловіка Собаки і жінки Пацюки теж складеться чудово. Інтимні стосунки важливі для чоловіка Собаки, він проявляє тут чуттєвість, велику фантазію, вміння зрозуміти партнерку і задовольнити її потреби найкращим способом. Жінка Щур поруч з цим чоловіком одержить все, про що мріє і навіть більше.

Сумісність Собака і Щур у шлюбі

Шлюб між чоловіком-Собакою і жінкою-Пацюком буде благополучним, якщо чоловік займе гідне положення в професійній сфері. Жінка-Пацюк весела по натурі і легка на підйом, що чудово впливає на суворість обранця. Чоловік-Собака відрізняється самовпевненістю і сильною волею духа. Він зможе приборкати прагнення супутниці до надмірного різноманітності. Сумісність чоловіка-Собаки і жінки-Щури стане ще помітніше, якщо кар’єра дружина піде в гору. Вона стане схожа на світську Даму, яка щиро захоплюється своїм успішним чоловіком.


Залишити відгук