День Народження 10 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Риби, які народилися 10 березня, вміють привернути до себе увагу і утримати його. Амбітний, енергійний і надмірно ідеалістичний, ви являєте собою тип вправного і відважного лідера. Цілеспрямований боєць, наділеного владним характером, надихнувшись якоюсь ідеєю, ви надихаєте інших наслідувати його приклад. Вас тягне наполегливий внутрішній голос, не умолкающий до тих пір, поки ви що-небудь не зробите. Не бажаючи відчувати себе самотньо в гонитві за мрією, ви активно підбираєте собі компанію однодумців.

Народжені 10 березня часто мають слабку опірність до шкідливих домішок у повітрі. Ці люди не тільки схильні до різних алергічних захворювань, але і до того ж відчувають на собі вкрай несприятливий вплив негативної енергії оточуючих. В основі їх психологічного розвитку лежить створення сильного «я», навіть якщо пізніше вони захочуть розчинити його в самовідданих пошуках справедливості. Народжені в цей день можуть страждати від хронічних розладів нервової і серцево-судинної систем. Тромби в крові — особлива проблема для цих людей, щоб вирішити її, вони повинні пройти серйозний курс лікування. Оскільки народжені 10 березня люблять зручності, то воліють розділяти ложе з добре знайомими партнерами. Народжені в цей день повинні приділяти увагу своїй дієті; особливо їм рекомендуються фрукти, крупи, скорочена кількість молока і повна відсутність м’яса. Дуже корисні регулярні фізичні вправи, довгі прогулянки на відкритому повітрі, плавання, йога або неактивна аеробіка.

Народжені 10 березня — глибоко емоційні натури. Їх шлях до успіху часто досить легкий, але деякі з них здатні знехтувати кар’єрою в інтересах особистого життя. Це зовсім не означає, що народжені в День дослідників людських душ бувають досить поблажливі до себе. Навпаки, вони люблять гарно провести час, особливо в теплій обстановці, з близькими друзями, вони щасливі, коли займають центральне місце в родині, але своїй роботі ці люди приділяють так багато уваги.

Знак Зодіаку 10 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Води, які характеризуються наступними якостями: ніжність, шанобливість, талановитість, гостинність, готовність допомогти, витонченість, поетичність.

Планета Управитель: Нептун. Відповідає за підвищену чуттєвість, всепрощення. Вплив Нептуна ідеально для художників. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за недолік раціональності, а також брак здорового прагматизму.

10 березня народжуються харизматичні й чарівні Риби. Вони відразу виділяються з натовпу, причому магнетично притягує до себе погляди і здатні утримати це увагу надовго. Народилися 10 березня майже завжди – лідери по натурі. Вони дуже активні, властолюбні, уперті, прагнуть втілити свої гордовиті амбіції. Рухають ними ідеали, заради яких вони здатні пожертвувати багатьом заради яких вони завжди активно шукають однодумців. Ці лідери з радістю поведуть натовп за собою. Якесь властивість натури не дає ці людям просто сидіти на місці, склавши руки і нудьгувати.

Народжені 10 березня надчутливі. Їх легко поранити, вони болісно сприймають відмови і мріють про щось більше, ніж просто жити в світі з оточуючими. Однак багато хто з народжених у десятий день березня виносять з дитинства епізоди, що травмують психіку. Глибокі рани їм можуть завдати батьки, особливо які мають надмірно вольовим характером, випадкові знайомі, вихователі або ж, в цілому, надто жорстокі умови суспільної системи, з якими їм доводиться стикатися дуже рано. Бажаючи захистити себе, народжені в цей день можуть йти від суворої дійсності в особистий, недосяжний для інших емоційний світ і залишатися в ньому, не маючи ні найменшого бажання виходити назовні.

Народжені 10 березня, переживаючи злети і падіння, зазвичай прагнуть проникнути в саму суть торкнулися подій. Більшість з них старанно культивують в собі почуття жалю до болю інших людей і з цієї причини вибирають для себе яку-небудь професію сфери послуг. Найбільш чуйні з них не тільки демонструють симпатію і доброту по відношенню до оточуючих, але навіть готові принести себе в жертву заради відновлення справедливості. Як батьки, народжені в цей день, прагнуть бути турботливими і розуміють, але іноді вони надмірно опікують своїх дітей і нав’язують їм свою волю. Зазвичай народжені 10 березня ставлять повага до особистості понад усе. Однак, будучи розвиненими в емоційному плані, вони не можуть реалізувати свої розумові здібності повністю. Отже, деякі з них як би «застигають» або «застоюється», не маючи ні сильного бажання, ні вміння покращувати склалися обставини. Для менш обдарованих людей такі якості, як інертність і пасивність, вкрай небажані.

Яскраво виражені інтроверти, народжені 10 березня в житті намагаються орієнтуватися на жаль, не існує в природі ідеальність, або, іншими словами, на якусь иематериалистическую систему якостей. Вони також виявляють велику потребу в особистій безпеці, воліючи затишну комфортність невлаштованого буття, що з віком стає більш очевидним. Звичайно, не можна не погодитися з тим, що детальне дослідження внутрішнього емоційного світу (як свого, так і чужого) робить їх більш чутливими, але вони не повинні використовувати такого роду діяльність як можливість піти від прийняття найважливіших рішень.

Чоловік Риби — народився 10 Березня

Чоловіки, c датою народження 10 березня — володіють наступними рисами: такий кавалер — духовний, чуттєвий, творчий, музичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 10 Березня

Жінки, чия дата народження припадає на 10 березня, не схожі на інших такими рисами: така дама — співчуваючи, артистична, інтелектуальна. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 10 Березня

Бажаючі пізнати людську душу. Народжені 10 березня знак зодіаку Риби, дуже емоційні, які вміють глибоко переживати людські почуття та емоції. Завдяки заступництву сузір’я Риби їх життєвий шлях досить легкий, вони досягають великих успіхів у кар’єрі і суспільстві. Але часто, що з’явилися на світ 10 березня, ставлять на перше місце особисті стосунки, іноді, заради збереження відносин готові пожертвувати кар’єрою і успіхом.

Народжені 10 березня знак зодіаку Риби, відкриті натури, які люблять весело проводити час. Вони цінують тепло людських душ, воліють тісні компанії, де збираються тільки близькі друзі. Дані особистості відчувають себе комфортно лише тоді, коли перебувають у центрі уваги. Вони звикли бути лідерами в сім’ї і серед знайомих. Прагнення бути першим також відбивається на роботі. Вони особливу увагу приділяють своїм професійним обов’язкам. Дуже відповідально виконують усі доручення.

Народжені 10 березня знак зодіаку Риби, дуже ранимі і чутливі особистості. Навіть саме незначне слово може зачепити їх за живе. Їм важко змиритися з відмовами, а іноді, зауваження вони сприймають як особисту образу. Буває так, що деякі неприємні епізоди, що трапилися з ними в ранньому дитинстві, залишають психологічну травму, від якої важко позбутися. Це можуть бути строгі батьки, неприємні ситуації з однолітками або несприятливе середовище проживання. Все це так або інакше залишає глибокі рани, які в кінцевому підсумку впливають на формування особистості.

Часом, реальність для вразливої душі Риби стає настільки жорстокою, що вона замикається, йде в себе, тим самим повністю відрізаючи себе від реального світу. Замріяні, з юних років вони жадають набагато більшого, ніж мають. Їм нудний навколишній світ з встановленими порядками і правилами. Їх ваблять барвисті країни, незвідані землі, вони завжди відкриті для чого-то нового. Авантюристи в душі, ці персони можуть не замислюючись зібрати речі і відправитися в подорож, про який після напишуть яскравий оповідання чи роман.

Але є й такі, які культивують в собі почуття співчуття до ближніх. Вони намагаються розібратися в людській психології, осягнути душу до кінця. Такі з народжених 10 березня, глибоко переживають чужі страждання і муки. Саме вони обирають професію пов’язану зі сферою послуг. Приміром, з них виходять відмінні соціальні працівники, психотерапевти.

Народжені 10 березня знак зодіаку Риби, стають прекрасними семьянинами. Вони з розумінням ставляться до своїх домочадців, поважають їх права, прислухаються до думки. З Риб виходять відмінні батьки, вони дбайливі, терплячі, приділяють велику увагу вихованню та розвитку власних дітей. Але іноді, вони надмірно опікують свій спадок, намагаються максимально захистити їх від зовнішнього світу. Астрологи радять стримувати подібні пориви і дозволяти своїм дітям самостійно пізнавати світ, робити помилки, які в майбутньому стануть важливим життєвим досвідом. Головне, в процесі не обгороджувати, а допомагати.

Любов і Сумісність

Ви чарівні, любите спілкуватися, залучаєте безліч друзів і шанувальників і оточуєте себе розумними людьми, щоб обмінюватися новими ідеями. У близьких стосунках ви пристрасні, романтичні, але створили собі надто идеалистичные уявлення про любов, що може закінчитися крахом ілюзій і розчаруванням.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Найчастіше народилися 10 березня працюють у сфері послуг у зв’язку з тим, що переживають за інших людей, за їхні неприємності і проблеми. Вони милостиві та завжди прагнуть осягнути трохи явищ і подій, будь то удача або невдача. Вони прагнуть до справедливості, і деякі з народжених 10 березня людей здатні принести себе в жертву заради цього ідеалу.

Народжені 10 березня поважають інших людей, якими б дивними вони не здавалися. Але щодо власних нащадків вони можуть проявляти гіперопіку і навіть приховано тиснути на них, вирішуючи багато речей за них самі. Іноді народилися 10 березня піддаються солодкій голосу лінь і пасивність і відмовляються виявляти всі можливості свого цупкого розуму. Бездіяльність згубна для них і вкрай небажана, інакше вони зовсім перестануть впливати на навколишній світ, перестануть покращувати його, а адже до цього народилися 10 березня завжди так чи інакше прагнуть.

Здоров’я і Хвороби

Дихальна система особливо вразлива у народжених 10 березня. Їм треба частіше вибиратися на природу з шкідливою атмосфери великих міст. У них часто виникає алергія. Вони дуже чутливі до несхвалення і злості інших людей. З-за цього вони страждають нервовими розладами, які не можуть не позначитися згодом на роботі серцево-судинної системи. Вони схильні до підвищеного тромбоутворення, тому їм потрібно регулярно відвідувати лікаря для профілактичних оглядів. В інтимному житті ці люди досить постійні і не люблять експериментів. Зі спортивних занять їм можна рекомендувати йогу, плавання, не надто активні заняття аеробікою. Обов’язково приділяйте багато часу пішим прогулянкам. Що стосується раціону, рекомендовано скорочення кількості м’ясних страв, молочних продуктів. Слід віддавати перевагу свіжим фруктам і круп.

Народилися 10 березня від природи наділені дуже глибокою емоційністю та чутливістю. Незважаючи на свою силу і лідерську позицію, вони можуть пожертвувати кар’єрою заради особистого життя. Тут їх чутливість візьме верх. Втім, кар’єру їм зазвичай будувати досить легко, так що рекомендується все ж поєднувати у своєму житті і професійні заняття, і справи сім’ї. Ці люди дуже ранимі, у відносинах вічно шукають чогось недоступного, якихось надтонких відтінків відчуттів, що, загалом, не дивно для Риб.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, сильні особистості. Вібрації дня дають можливість людині досягти успіхів у всіх справах. Питання в тому, чи зможе він використовувати дари долі з користю для себе. Якщо людина буде йти шляхом добра і використовує всі дані йому можливості на благо і радість собі, не чинячи зла навколишнього світу, буде розумний у своїх вчинках, його життя буде прекрасна, гармонійна. Він зможе забезпечити собі чудові умови, буде багатий, щасливий і любимо.

Поради Рибам, Народженим 10 Березня

Народжені 10 березня дуже цінують зручність і комфорт, які дарують їм відчуття захищеності. Вони не люблять плутанину, хаос і ентропію. Часто вони інтроверти, майже завжди – ідеалісти. Їм слід розвивати в собі рішучість і цілеспрямованість.

Вивчення чужих душ або ж своїх емоційних реакцій – річ корисна і завжди захоплююча, але не можна допустити, щоб з-за зайвої споглядальності (або самосозерцательности) ви перестали як-небудь взаємодіяти з реальністю, вибирати щось, вирішувати, іншими словами, виявляти свою волю.


Залишити відгук