Чоловік Собака і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Собака і жінка Кролик обіцяє гармонійний союз і шанси на створення щасливої сім’ї. Дівчина Кролик знайде в своєму улюбленому сильного і відданого партнера. Для них обох питання вірності має першорядне значення, бо вони знайдуть один в одному стабільного і надійного партнера.

Собака-чоловік і Кролик-жінка відразу знайдуть підхід дуг до одного. Відносини їх будуть швидко розвиватися і незабаром переростуть в шлюб. Кролику необхідний вірний і надійний партнер, такий як чоловік – Собака. Саме із-за відданість і стабільності Собаки, жінка бачить у ньому ідеальну пару.

Чоловік відчує себе важливим і потрібним, і знайде спокій. Пара Собака – Кролик має найбільш сприятливі прогнози. В результаті їх спілки прийдуть успіхи не тільки в сім’ї, але й у професійному житті. Взаєморозуміння цієї пари можуть тільки заздрити. Не обійдеться, однак, і без деяких розбіжностей, але все можна подолати.

Якщо метою чоловіка Собаки і жінки Кролика є створення сім’ї, тоді, згідно з гороскопом сумісності, у них дуже високі шанси на щастя. Кожен в цій парі доповнює іншого і дає те, що йому дійсно потрібно.

Чоловік Собака вміє заробляти гроші і зберігає вірність обраниці, він забезпечить жінці Кролику стабільність, яка має для неї першорядну важливість. Саме надійний партнер в її очах — запорука світлого майбутнього. Вона буде себе почувати з ним комфортно, і завдяки цьому у неї з’явиться багато сил для реалізації у творчості.

І чоловікові Собаці, і жінці Кролику важливо відчувати, що вони комусь потрібні, тому вони дуже добре підходять один одному. У них сильна емоційна прив’язаність, при цьому обидва хочуть спокійного життя, не прагнуть залучати до себе увагу. Їм подобається проводити час удвох, але і в компанії друзів вони почувають себе добре.

Як і в будь-яких відносинах, тут не обходиться без гострих моментів. Чоловік Собака дуже консервативний, тому йому деколи складно прийняти незвичайні судження і пропозиції своєї супутниці життя. Їй не варто дратувати його з-за цього, а йому слід повчитися у жінки Кролика м’якості і більш лояльному погляду на речі.

Собака чоловік і Кролик жінка у відносинах

Чоловік Собака буде щасливий з цією дівчиною, так як поряд з нею він відчує, що комусь потрібен і що за його дії вона подбає про домашній затишок і спокійному відпочинку після трудового дня. Залишаючись поруч, вони розкриваються самі і пізнають все найкраще у своєму партнері. Для них такий союз є прекрасною можливістю реалізуватися в коханні, у кар’єрі, в сім’ї і творчості. Інтимна складова цього союзу порадує обох. У стосунках вони вміють домовлятися, обмінюватися ідеями та будувати спільні плани.

Звичайно, труднощі бувають у кожній парі. Жінка Кролик може іноді дозволити собі дратувати свого чоловіка, пропонуючи надто нереальні вирішення конфліктів. Вона більш розкута і відрізняється гнучкістю в сприйнятті життя. Чоловік Собака може бути нерішучий, а іноді і занадто прямим бажання вирватися на свободу від будь-яких зобов’язань, не захоче погоджуватися з пропозиціями і буде йти від надмірної турботи. Як людина, яка часто роздирається протиріччями, чоловік Собака буде підтримувати якийсь осередок напруженості у відносинах, але це не ті проблеми, які можуть спричинити за собою серйозні наслідки.

У будь-якому випадку цей союз складеться добре і гармонійно, якщо обидва партнери усвідомлюють цінність відносин та шанобливо ставляться до думки партнера. Тому їй потрібно навчитися правильно просити уваги у чоловіка, а він повинен пам’ятати, що всі його досягнення зовні нічого не варті, якщо вдома його чекає нещасна жінка.

Сумісність Собака і Кролик у шлюбі

Успішний шлюб, який створять чоловік-Собака і жінка-Кролик, наповнений духовними шуканнями. Обоє будуть прагнути зблизитися, у що б то не стало. Чоловік-Собака прагне сталості в союзі і відрізняється працьовитістю. Жінка-Кролик дуже мудра і відкрита по натурі. Разом вони доб’ються багато чого, що добре позначиться на сумісності чоловіка-Собаки і жінки-Кролика. Дружина наповнить обранця своїми силами і енергією. Головне, це подолати песимізм, який присутній в характерах обох подружжя.


Залишити відгук