Чоловік Собака і Жінка Кабан Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Собака і жінка Кабан передбачає перспективні відносини в сенсі сім’ї та шлюбу, не дивлячись на те, що спочатку їх чекають певні труднощі. Ці партнери здатні відчувати один одного на глибокому рівні, що і повинно стати основою їхніх відносин. Чоловік Собака чесний і відданий, але задля свого комфорту може заглушити голос совісті. У парі з дівчиною Свинею він просто не зможе дозволити собі зайвого. Одурювати коханого для неї все одно що брехати дитині, а для нього це дуже неприємно.

Собака-чоловік і Кабан-жінка мають хорошу сумісність. Чоловік, народжений у рік Собаки, дуже веселий, в хорошому сенсі легкий і незамороченный людина. Він відкритий всьому новому і дуже не любить тонкі хитрощі і інтриги. Жінка, що народилася в рік Свині, якоюсь мірою походить на чоловіка-Собаку — вона теж не любить, коли вертяться дзигою, натякають або щось приховують. Вона досить дружелюбно налаштована і не любить конфлікти.

Крім того у них є ще одна спільна риса — практичність і матеріалізм. Можна бути впевненим, що необдуманих витрат і непотрібних покупок у цій родині не буде. Однак є і відмінності. Головне з них — контраст часом депресивного настрою Кабан-жінки і лихий оптимізм Собаки-чоловіки. В таких умовах ці двоє цілком можуть побудувати гармонійну сім’ю і зробити один одного щасливими.

Хороша сумісність чоловіка Собаки і жінки Кабана проявляє себе далеко не на початку відносин, і ця пара повинна пройти через певні труднощі, зате потім стане очевидно, що вони дуже добре підходять один одному.

У чоловіка Собаки є деяка невпевненість у своїх силах і при цьому не так багато енергії, щоб вражати дівчину з першого погляду. Жінка Кабан — чуттєва натура, і вона йде туди, де багато енергії, тому інертний партнер спочатку не залучить її увагу, і вони будуть довго придивлятися. Якщо на її горизонті не з’явиться ніхто інший, є шанс поступового зближення.

Коли період впізнавання пройде, виявиться, що сильно розуміння, особливо з боку жінки Кабана. Саме така обраниця потрібна чоловікові Собаці, щоб стимулювати його діяльність: вона заряджає емоціями, але діє м’яко і не нав’язливо, ніколи не критикує.

Обидва цінують комфорт, але не зациклені на акуратності, у них немає чіткої системи, під яку потрібно підлаштовуватися другого. Звичайно, в ідеалі краще таку систему створити, тоді побут не буде викликати особливих клопотів. Особливу увагу слід приділяти фінансових питань, так як ні Собаки, ні у Кабана немає схильності добре планувати бюджет, а нерозумні витрати можуть мати неприємні наслідки.

Собака чоловік і Кабан жінка у відносинах

Між цими партнерами можуть складеться хороші стосунки, але тільки в тому разі, якщо вони подолають перший період притирання. Всі труднощі, які виникатимуть в парі виходять з слабкого зовнішнього самовиявлення і реактивності обох. Чоловік Собака занадто сором’язливий, щоб проявляти себе, до того ж він схильний довго роздумувати підходить йому ця жінка чи ні. Він в принципі звик жити сьогоднішнім днем, повністю покладаючись на зовнішні обставини і щасливий випадок.

Для того, щоб стати близьким другом чоловік Собака здатний піти на деякі жертви. Жінка Кабан по своїй суті натура творча, вона весела, дружелюбна і чуттєва. У неї рідко буває поганий настрій, адже її життя наповнене подіями. Поряд з такою цікавою, живою і розвиненою партнеркою йому ніколи не буде нудно.

Для жінки Свині в цій співдружності найбільше імпонує стійкість і чітке бачення мети чоловіком, його життєві орієнтири, що ґрунтуються на принципах гармонії і справедливості. Чоловік Собака здатний самостійно вирішувати багато питань, але тільки коли у нього є надійна підтримка жінки. Йому потрібна партнерка, яка зуміє його надихати м’яко, без різких рухів і тиску. Безумовно, жінка Кабан відноситься саме до таких.

Сумісність Собака і Кабан у шлюбі

У шлюбного союзу, який уклали чоловік-Собака і жінка — Кабан, дуже багато шансів на успіх. Вона досить оптимістична і зможе перемогти смуток-тугу свого супутника. Чоловік-Собака не буде переживати з будь-якого приводу, а займеться будинком. Адже, він людина сімейна, що сприятливо позначається на сумісності чоловіка-Собаки і жінки-Кабана. Трохи замкнута, але різнобічне жінка-Кабан буде розвиватися духовно. Чоловік повинен бути ближче до неї, виявляючи твердість характеру. Чоловік — Собака відрізняється працьовитістю, що дозволить жінці-Кабанові займатися не тільки будинком, але і собою.


Залишити відгук