Чоловік Собака і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Собака і жінка Мавпа дуже гармонійна на рівні почуттів та емоцій. Гарне поєднання для любові, адже союз вийде яскравим, пристрасним, не дивлячись на те, що в духовному плані буде не все так гладко. Для створення сім’ї, проте, партнерам доведеться підлаштовуватися один під одного.

Чоловік-Собака і жінка-Мавпа можуть скласти хорошу пару. Їх спілкування протікає в площині емоцій і почуттів — це у них виходить навіть краще ніж класичні вербальні комунікації. Мавпа-жінка — жива, непосидюча дама, незалежна і схильна до негласного лідерства. Вона до того ж має дуже утилітарним складом розуму: намагається отримати користь з усього. Собака-чоловік — розумово розвинений, ерудована людина, що володіє широким кругозором і великою кількістю друзів. Ці люди володіють великою відданістю, цей чоловік не кине в біді і буде допомагати навіть якщо в стосунках не все гладко.

Пара чоловік-Собаки і жінки-Мавпи рясніє яскравими емоціями і незабутніми моментами. Ці партнери, як правило, володіють великим взаємним тяжінням, але з великим трудом живуть разом. Спільна побутова рутина часто стає каменем спотикання. Якщо вони зможуть вирішити цю проблему, то створять сімейну ідилію.

У чоловіка Собаки і жінки Мавпи сприятлива сумісність, і, хоча на побутовому рівні можуть виникати проблеми, вони досить легко вирішуються. Як і в будь-якій парі, бувають деякі протиріччя, але їх не можна назвати нездоланними.

І той, і інший налаштовані на активну зовнішню діяльність, тому у них навіть часу не буде на конфлікти. Мавпа в суспільстві любить бути в центрі уваги, а Собака з радістю поступається їй цю роль і навіть пишатися своєю супутницею. Це майже ідеальний партнер для Мавпи, оскільки він забезпечує їй підтримку, при цьому не буде ні заздрості, ні конкуренції, а всі мавпячі амбіції можна пустити в правильне русло.

Ці відносини хороші тим, що партнерів об’єднують не тільки почуття, але і взаємна вигода. Жоден з них не стане тягти за собою людину, яка тільки бере і нічого не дає. Важливо, щоб зберігалося взаємоповага, тому що обидва можуть існувати тільки в рівноправних відносинах.

Їм буде цікаво проводити разом дозвілля, багато в чому завдяки винахідливою жінці Мавпі. Якщо вона відкриється партнерові, то зможе навчити хитрощів життя, зробить його оборону більш міцною, а він пустить всі сили, щоб захистити сімейні тили.

Собака чоловік і Мавпа жінка у відносинах

Жінка Мавпа дуже активна, незалежна в діях і судженнях, а також досить авторитарною. При цьому вона має гострий розум, що дозволяє їй легко адаптуватися до будь-яких умов і отримувати особисту вигоду з будь-якої ситуації. Для чоловіка Собаки всі її якості не входять у звичне світосприймання. Безумовно, він теж досить егоїстичний і звик спиратися на свої міркування щодо життєвих принципів, але стикнувшись з світоглядом цієї жінки, він просто губиться і не знає як себе вести.

Чим на більш високому щаблі розвитку знаходяться партнери, тим цікавіше для них буде союз даний союз. Адже жінка Мавпа вміє надихнути, розважити свого чоловіка, схильного до самоти і депресивного настрою. При цьому ця жінка зможе стати надійною опорою. Чоловік Собака готовий пережити будь-які випробування, навіть нужду і він ніколи не кине партнерку в біді.

Варто врахувати, що взаємодія повинна бути симбиотичным, де кожен отримує те, що йому потрібно і віддає партеру необхідне. До всього чоловік Собака і жінка Мавпа мають відмінну сексуальну сумісність. Ці партнери звичайно можуть жити більше зовнішньою діяльністю, не зазнаючи глибоких емоційних прихильностей, проте їм все ж слід замислитися про духовне взаємодії, так щастя і любові буде більше.

Сумісність Собака і Мавпа в шлюбі

У шлюбі, який створили чоловік-Собака і жінка-Мавпа, буде взаємне захоплення один одним. Обоє досить добрі, чуйні і надійні люди. Жінка-Мавпа дуже тактовно втихомирить прямолінійний характер супутника. Сумісність чоловіка-Собаки і жінки-Мавпи залежить від взаєморозуміння, яке криється в наполегливій праці на благо домашнього вогнища. Подружжя щиро захоплюються успіхами один одного. Головне, щоб чоловік-Собака і його супутниця не замикалися тільки на своїх відносинах. Вони повинні спілкуватися з друзями і виходити в світ. Конкретика цього союзу явно не завадить.


Залишити відгук