Чоловік Собака і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність знаків – чоловік Собака і жінка Кінь дуже вдала для тривалих і серйозних відносин. Для жінки Коні, чоловік Собака вважається одним з кращих партнерів у східному гороскопі, оскільки саме йому вдасться стримувати її поривчастість. Чоловік Собака чесний, вірний, розумний і завжди готовий надати підтримку.

Собака-чоловік Кінь-жінка і дуже добре підходять один для одного. Нерідко вони відчувають споріднену душу в своєму партнері. Вони обидва люди великої чесності, відкритості і дружелюбності. Жінка-Кінь має привабливістю і чарівністю, які не можуть не залучати. Чоловік-Собака теж по-своєму привабливий. У нього справжні чоловічі риси: твердість, рішучість, сила — що може бути привабливіше для жінки?

Ця пара має відмінні шанси пронести любов через все життя. Серед можливих перешкод на шляху до спільного щастя можна виділити конфлікт двох сильних характерів, володарями яких, зрозуміло, є обидва партнера. Розум і теплі почуття допоможуть їм знайти шляхи до примирення. Відмінно буде виходити і спільна професійна діяльність: їх сили подвоюються. Результати можуть перевершити найсміливіші очікування.

Сумісність чоловіка Собаки і жінки Коні дуже хороша для побудови гармонійних відносин, і головна умова для цього — взаємну повагу партнерів.

Чоловік Собака — це надійний тил жінки Коні. Він вміє заробляти, здатний підтримати в усіх починаннях, володіє достатньою гнучкістю, щоб згладжувати гострі ситуації. При цьому йому потрібно присвячувати достатньо уваги, щоб він не відчув себе незатребуваним. Якщо жінка Кінь буде проводити багато часу в суспільстві і мало будинку, якщо вона не буде цікавитися особистими справами чоловіка Собаки, він сприйме це як невдячність і недостатню силу любові. Він може навіть піти, щоб не грати друге ролей.

Але якщо увагу буде достатньо, їм буде разом добре: жінка Кінь забезпечить цікавий і різноманітний відпочинок, чоловік Собака буде м’який і ніколи не займе сторону, конфликтующую з обраницею, навіть якщо вона не права. Можуть виникати складнощі в побуті з-за того, що жінка Кінь не завжди встигає їм займатися. Логічно розділити обов’язки навпіл, але таким чином, щоб на кожного припали такі завдання, які йому дійсно простіше виконати, ніж партнеру.

Собака чоловік і Кінь жінка у відносинах

Разом їм буде добре, ці партнери вміють підстрахувати один одного. Простіше кажучи, негативні сторони характеру одного з них доповнюються перевагами іншого. Така особливість цього союзу працює в обох напрямках, тому парі не доведеться докладати надмірних зусиль для гармонізації відносин. Тут все складається саме собою.

Загрозою врівноваженості союзу чоловіка Собаки і жінки Коня може стати нерішучість чоловіка і як наслідок йому доведеться йти за жінкою. Ситуацію можна змінити ставши рівноправними партнерами, і віддавши верховенство в родині все-таки чоловікові. Для цього їм потрібно навчитися разом долати труднощі і дипломатично висловлювати незгоду.

За великим рахунком в парі панує взаєморозуміння. Спільне життя чоловіка Собаки і жінки Коні буде насиченою яскравими новими враженнями. Люди цих знаків не будуть прагнути проводити час, сидячи вдома перед телевізором, їх чекають поїздки по містах і країнах, а також відвідування друзів і родичів. Така активність і постійна жадоба новизни зроблять їх життя повноцінним і щасливим.

Пам’ятайте, що всі люди різні і східний гороскоп не дасть вам всю інформацію про конкретну людину. Намагайтеся не мислити стереотипами.

Сумісність Собака і Кінь у шлюбі

Якщо шлюб уклали чоловік-Собака і жінка-Кінь, то варто побоюватися конфліктів. Адже, вона відрізняється енергійним характером, який може викликати бурю обурення у чоловіка. Жінка-Кінь дуже оптимістична і при величезному бажанні з радістю займається сім’єю і роботою. Головне, що чоловік-Собака знайшов в обраниці однодумця. Це сприятливо впливає на сумісність чоловіка-Собаки і жінки-Коні. Вона повинна поблажливо ставитися до скупості чоловіка, адже він все робить заради сім’ї. Він легко домагається поставлених цілей, на відміну своєю емоційною дружини. Хоча, така різниця характером може призвести до благополуччя в шлюбі.


Залишити відгук