Чоловік Собака і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Собака і жінка Дракон не вважається найсприятливішою. Стосунки цим людям буде непросто побудувати, так як у них дуже різні життєві цінності і потреби. Однак, якщо вони зустрілися для швидкоплинного роману, їм цілком може вистачити поверхневого щастя.

Жінка-Дракон і чоловік-Собака мають різне сприйняття навколишнього світу і свого життя, через це стосунки такої пари будуть складатися не найпростішим чином. У них взагалі не дуже багато спільного. Дракон-жінка — творча, імпульсивна натура, яка в першу чергу прагне реалізувати свій потенціал. Зрозуміло, така людина шукає яскраву, насичену життя і часом створює свою власну ілюзорну реальність. Собака-чоловік має більш приземлене і матеріалістичний світогляд, він любить побутовий комфорт і зручності.

Таким людям складно зрозуміти один одного, особливо у другій фазі відносин, коли романтична пелена починає спадати з очей партнерів. У такій парі чоловік деколи дистанціюється від прийняття відповідальних рішень в сімейному житті і «перекладає» це на дружину. Однак жінка-Дракон зовсім не має наміру витрачати все своє життя на сім’ю. До того ж будь-Дракон жадає першості, а це далеко не кожен чоловік буде терпіти. На цьому ґрунті, звичайно ж, трапляються сварки. Цій парі, можливо, підійде модель так званих «вільних відносин». Відмовившись від постійного спільного проживання, пара отримає новий імпульс і взаємний інтерес.

Сумісність чоловіка Собаки і жінки Дракона дуже складна. Швидше за все, цим людям буде некомфортно разом, оскільки вони чекають від відносин різного і мало що можуть запропонувати один одному.

Як правило, ні чоловік Собака, ні жінка Дракон не володіють особливою життєвою мудрістю і не прагнуть вивчати психологію, пізнавати самих себе і навколишніх людей. З цієї причини вони поверхнево дивляться на партнера, і з такої пари рідко утворюється міцна сім’я. Зате для короткого роману вони більш ніж підходять.

Сама головна проблема цього союзу — повна відсутність взаєморозуміння, оскільки жінка Дракон і чоловік Собака живуть як би в різних площинах. Її не цікавить матеріальний світ, побут і комфорт, в той час як для нього облаштування всього цього — завдання першорядної важливості. Неможливо створити сім’ю, коли партнери налаштовані на різне і навіть не намагаються зрозуміти особливості кожного, до того ж у них мало спільного в інтелектуальній сфері.

чоловік І Собака, і жінка Дракон ведуть досить активну зовнішню діяльність, при цьому обом не вистачає впорядкованості і продуманості, і кожного необхідний такий супутник життя, який допоможе внести порядок до справи. Чоловікові Собаці потрібна жінка, на яку можна спертися, а Дракон для цього занадто незалежний і волелюбний знак.

Собака чоловік і Дракон жінка у відносинах

Відносини в парі насправді не стабільні. Партнери цих знаків навряд чи зможуть дати один одному саме те, що їм необхідно. Чоловік Собка хоче домашнього затишку і тепла, а дівчина Дракон за голову занурена в громадську діяльність. І якщо вона не буде приділяти своєму чоловікові необхідної уваги, він, ймовірно, відправитися на пошуки більш турботливою і ніжною дівчини, яка знайде час на сім’ю.

Для легкого романа союз підійде чудово, і партнери будуть щасливі, проте вони не зможуть жити разом і ділити зобов’язання у шлюбі настільки, наскільки потрібно для побудови міцного тривалого союзу. На жаль, люди, які не схильні до самопізнання і роботі в собі, як Собака і Дракон, ризикують прожити життя занадто поверхово і це не дасть їм побудувати глибокі любовні відносини. У цих жінки і чоловіки вкрай мало спільного, крім того їх більше цікавить зовнішня життя.

Жінка Дракон дуже самостійна, вимоглива і сильна. Вона хоче, щоб чоловік визнавав і поважав її, тому може будувати тільки рівні партнерські відносини. Такий варіант для чоловіка Собаки навряд чи прийнятний, оскільки він хотів спертися на більш сильного партнера, отримавши при цьому свободу. Чоловік Собака ставить на перше місце в житті свій особистий комфорт, оскільки дуже сильно залежить від матеріального світу і прийняти жінку Дракона з усією її жвавістю для нього виявиться непосильним завданням.

Сумісність Собака і Дракон у шлюбі

Шлюбний союз, який укладуть чоловік-Собака і жінка — Дракон, є цілісним і гармонійним. Відносини налаштовані на довгі щасливі роки і теплі почуття. Справжня любов чоловіка-Собаки допоможе дружині створити затишний будинок. Жінка-Дракон на 100% розуміє свого супутника. Сумісність чоловіка-Собаки і жінки-Дракона буде заснована на міцній фінансовій базі. Вони зможуть зберегти союз, який побудований на романтику, меркантильність і навіть релігійних інтересах. Такий шлюб здатний пережити будь-які труднощі.


Залишити відгук