Чоловік Собака і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність знаків Собака чоловік і Собака жінка зазвичай дуже хороша. Обидва розважливі і поступливі. Також вони можуть працювати спільно, оскільки кожен з них розуміє, що потрібно робити і чого чекати від партнера. Співпраця в одній команді буде легким і радісним.

Чоловік-Собака і жінка-Собака, зрозуміло мають багато спільного, але це навряд чи буде на руку їх спільного життя. Вони поєднуються непогано, але в деяких областях будуть труднощі. Собаки — це дуже рухливі, витривалі, соціальні, працьовиті люди. Крім того вони володіють чесністю, почуттям справедливості і високою мораллю. Це дуже важливо, коли справа стосується відносин між людьми: брехні та фальші тут не буде, а це великий плюс. Спільні інтереси на перших порах зблизять двох Собак, але надалі намітяться розбіжності.

Собаки часто відчувають труднощі з виявом своїх почуттів та емоцій, через що спілкування всередині пари, можливо, буде проходити не дуже гладко. Особливо чоловік-Собака схильний до деякої холодності і суховатости у стосунках з коханою, буде непросто дочекатися від нього якихось проявів романтики. Також іноді заважає партнерам будувати свою власну життя зайвий «собачий» альтруїзм. Їм часом не вистачає здорового егоїзму і націленості на свої власні інтереси. Собаки — це невиправні оптимісти, і це великий плюс у процесі становлення та розвитку сімейних відносин. З позитивним настроєм можна подолати будь-які перешкоди.

У цілому в чоловіка і жінки Собаки хороша сумісність, однак ці люди досить інертні, щоб підтримувати позитивний настрій все життя, і, щоб не впасти в депресію, необхідно перейматися цим питанням завжди: мати активні розваги, знаходити в світі нове і цікаве.

Жінка Собака, як правило, менш песимістична, ніж чоловік, тому вона повинна взяти на себе роль ідейного натхненника. Їй слід вести активне життя і спостерігати за станом партнера, підтримувати його у всіх труднощах.

Гостре почуття справедливості — об’єднуюча ідея в цій парі. Але світ навколо часто змушує розчаровуватися. Взаєморозуміння у них на високому рівні, і їм потрібно вести розмови по душам і намагатися закінчувати їх на оптимістичній ноті.

Здобувачем стає чоловік Собака, а жінка створює затишок в домі — у неї це добре виходить. Каменем спотикання нерідко стає фінансове питання, тому що у них проблеми з раціональними витратами, вони можуть здійснювати безрозсудні покупки і не залишати грошей на те, що дійсно необхідно. Цим треба займатися дуже ретельно і обов’язково відкладати «на чорний день» — це створить відчуття стабільності.

Собака чоловік і Собака жінка у відносинах

Однакові знаки само собою дають велику схожість один на одного людей. Вони обидва високо цінують все домашнє, в тому числі й сімейне вогнище, на захист якого стануть у будь-який момент. Також їх об’єднує любов до дітей. Кожен з партнерів потребує любові. Але якщо жінка може про це заговорити, то чоловік буде намагатися вести себе невимушено і розв’язно – не вірте, це всього лише спосіб захисту. В той же час і Собака чоловік і Собака жінка не люблять сварки і непорозуміння, тому намагаються зводити їх до мінімуму. То як дорогий кожному з них їх партнер можна помітити під час розлуки – вони дуже сумують один без одного.

Конфлікти теж мають місце бути. Найчастіше вони виникають під час з’ясування верховенства, однак загальна мета або загальний суперник не дадуть їм розслабитися, і вони стануть триматися один за одного ще міцніше. В принципі Собака не любить конфлікти і тому не схильна їх провокувати. Суспільство іншого представника свого знака вона переносить спокійно.

Чоловік Собака – зразок надійності. Сім’я і обов’язок – це те, що завжди буде у нього на першому місці. Тому свою дружину він буде радувати увагою і приємними подарунками, а дітей балувати. Будучи одним з найбільш семейственных знаків, Собака жінка буде намагатися налагодити комфорт і затишок в домі, і завдяки їй буде створено приємний мікроклімат. А чоловік Собака, для якого сім’я на першому місці, по достоїнству оцінить такі якості своєї дружини. Загальні цілі і цінності Собак дадуть їм плідну співпрацю та гарну сім’ю.

Сумісність Собака і Собака в шлюбі

Шлюбний союз, де чоловік-Собака і жінка-Собака можна сміливо назвати щасливим. Адже, у обох подружжя стільки спільного між собою. Вони говорять однією «мовою», однаково мислять і займаються сім’єю. На сумісність чоловіка-Собаки і жінки-Собаки впливає ідейність взаємин. Вони легко досягають цілей, адже їх прагнення дуже схожі. Для чоловіка-Собаки родина стоїть на чолі кута. Ну, а жінка-Собака повністю підтримує свого обранця. Разом вони створять затишний і велике вогнище, адже їх девіз: «Мій дім – моя фортеця». Головне, не конфліктувати один з одним, інакше вибух не минаємо. Просто не варто повністю йти в сім’ю, але і частіше спілкуватися з друзями.


Залишити відгук