Чоловік Собака

Чоловік — Собака для друга, коханої жінки і дітей готовий на все. Він похмурий, саркастичний, меланхоличен, часто страждає заниженою самооцінкою і тому нічого не робить, щоб зробити кар’єру. Його численні здібності придушуються нескінченними сумнівами і невпевненістю у власних силах.

Для підтримки працездатності і розкриття потенціалу він потребує підтримки і заохочення навколишніх. Згідно з китайським гороскопом, чоловік, Собака — песиміст. Якщо його зрадила кохана жінка, він занурюється в депресію і не хоче вірити більше нікому.

Вірність Собаки — це, швидше за все, прихильність до господаря. Він легко заводить і кидає численних коханок, але при цьому намагається зберегти сім’ю. Вступаючи в шлюб з чоловіком-Собакою, ви напевно зіткнетеся з проблемою зрад, але перевиховати чоловіка вам навряд чи вдасться.

З чоловіком — Собака за китайським гороскопом легко зійтися, і також легко розійтися. При цьому залишається відчуття, що ти особисто нічого не втратив. Можливо, таке відчуття залишається тому, що чоловікові — Собаці не вистачає оптимізму, стабільності і впевненості в собі.

Чоловіки-Собаки діляться на три основні типи. Перший може необґрунтовано сумніватися у своїх силах. В цьому проявляється відгомін його самоіронії і скептицизму. Він завжди здається собі гірше і слабкіше, ніж є насправді. Сторониться конфліктів і рідко виступає в ролі конкурента. Другий тип Собаки добре мати в якості одного або ділового партнера, чужі інтереси він здатний захищати, як свої власні. Чим більш чоловік-Собака, тим більше ненавидить обмани та зради, він зазвичай не прощає зради. Третій тип – чоловік-Собака з задатками лідера, який досить рано починає вести себе майже так само, як ватажок зграї. Прагне оточити себе союзниками, і готовий до нападу на чужинців у будь-яку хвилину, без найменшого попередження. І якщо перший тип чоловіка-Собаки може «покусати сам себе», якщо у нього щось не виходить, то третій може звинувачувати оточуючих у своїх невдачах.

Чоловік-Собака рідко закохується з першого погляду і схильний до повільного розвитку відносин. Об’єкт його уваги повинен бути більш рішучим, ініціативним і злегка авантюрним. До сімейного життя чоловік-Собака ставиться серйозно, пильно охороняє свій осередок і потомство. Можна сказати, що створення дружної сім’ї – його кінцева життєва мета і призначення. Ідеальна вікова координата вступу в шлюб чоловіка-Собаки – 30-40 років. У цьому віці, як у фокусі, в єдине ціле сходяться його енергетичні промені і можливості, це вік внутрішнього розквіту та новаторства, а також безупинної роботи і самовіддачі.


Залишити відгук