Тигр в Любові

В любові Тигри чутливі й емоційні. Вони здатні на велику любов, але при цьому вони можуть бути занадто інтенсивні в любові. Часом можуть бути власниками і тиранами. Як вони пристрасні коханці і романтичні, проте, реально проблемою для них може бути розуміння помірності в почуттях.

Вони привертають до себе партнерів своїм незалежним характером і енергією. Це люди, які не бояться висловлювати свої емоції і почуття. Їм потрібен партнер, який був би стійким і постійним, тоді це буде заспокоювати їх надмірну енергію.

Пристрасний, стрімкий Титр намагається пізнати щастя в любові ще до настання повноліття. Як ми вже відзначали, він вірить лише у власний досвід і тому не повірить моралей сторонніх. Зазвичай друга причина, по якій він покидає дім,— це рання одруження.

Тигри дуже экзальтированны, жахливо сентиментальні, вони швидко приймають любов і захоплюються нею до тих пір, поки вона не перетворюється в будні. Зв’язок може тривати тільки в тому випадку, якщо партнер розумний і вміє штучно підігрівати інтерес і цікавість Тигра, інакше пристрасть нашого хижака швидко пройде. Та й не можна Тигра назвати невірним, просто він потребує тваринної пристрасті і якщо її не отримує, то намагається знайти на стороні. Таким чином він самостверджується.

Тигр потребує перевірки своєї неперевершеності, бо мистецтво спокуси для Тигра — це щось на зразок спорту для підтримки форми. Він здатний на велику любов, але часто його почуття стають надмірно сильними і тому його любовні пригоди рідко мають щасливий кінець.

Є й інші способи утримати Тигра: натякнути йому, що, крім нього, є цікаві партнери. Тигр ніколи не дозволить викрасти у себе здобич і буде ревно охороняти свої права першості. Але ні в якому разі не можна перегинати палицю, тому що і у Тигра колись може урватися терпець. Він може сказати, що йому набридла ця невлаштоване життя, але сам ніколи не зможе перетворитися на шкуру, якою прикрашають підлогу біля каміна.

У Тигра сильні почуття і він практично ніколи не бреше, так як ненавидить удавання. Але буває і так, що він сам розоряє те, що створював. Несвідомо він може образити партнера, навіть не помітивши цього. Природно, це здатне привести до розриву. Це викличе у нього великий жаль, але через кілька днів він знову вийде на стежку.

Тигру краще не вплутуватися в хитромудрі інтриги, тому що вони можуть принести йому тільки страждання. Хоча вони яскраві особистості і багато їм заздрять, життя у них дуже нелегка. З-за власного благородства він часто жертвує собою. Тигри лояльні, дуже великодушні й завжди щирі. Тому при розриві вони по-царськи залишають свої позиції. Вони вміють гідно програвати. Немає кращого друга і шляхетніше ворога, ніж Тигр.


Залишити відгук