День Народження 1 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Народжені у цей день — одні з найбільш артистичних і творчих представників знаку Риб. Ви надзвичайно амбітні, багато працюєте, і якщо хтось помилково визнає вас пасивним мрійником, то дуже швидко зрозуміє, наскільки він помилявся. Натхненний власними ідеями, ви набагато більше впевнені у своїх здібностях, ніж інші Риби. Проблеми, з якими ви стикаєтеся, тільки захоплюють вас, даючи можливість ризикнути. Коли уяву захоплене новою надихаючою ідеєю, ви віддаєте їй весь свій час. Ваша далекоглядність часто виходить за рамки звичайної інтуїції, і ви інстинктивно знаєте, що робити і коли.

Народжені 1 березня, як правило, ігнорують попередження лікарів про можливі захворювання. В цьому прихований корінь їхніх бід. Вони часто порушують дієту і не займаються потрібними вправами, надзвичайно важливими для них. Ці люди повинні регулярно відвідувати фахівців, для того щоб своєчасно отримати потрібну пораду. Народженим 1 березня вкрай важливо розумна чергувати роботу і відпочинок, а також приділяти достатньо багато уваги спорту.

Народжені 1 березня володіють природним почуттям артистичного вираження багатьох речей, що в якійсь мірі допомагає їм облагороджувати досить прозаїчну дійсність. Ці люди щиро прагнуть привнести в повсякденне життя красу, іноді навіть на шкоду більш серйозних занять. Однак ті, хто сприймає народжених в цей день як вкрай легковажних осіб, що витають десь у хмарах, часто бувають здивовані їх практичністю.

Знак Зодіаку 1 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Водної стихії, які володіють наступними якостями: делікатність, безкорисливість, чуйність, доброту, пластичність, мрійливість, витонченість.

Планета Управитель: Нептун. Її «дари» Рибам — підвищена чуттєвість, віра. Вплив Нептуна ідеально для творців. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за нестачу раціональності, а також відсутність критичності.

Риби — знак зодіаку народилися 1 березня дарує вам розвинені творчі здібності та вміння по-справжньому грати на сцені. Разом з тим у вас є амбіції, ви часто є трудоголіками і дуже далекі від позиції мрійника, дні і ночі проводить у льоні на дивані. Дата народження 1 березня знак зодіаку Риби, але, попри вплив вашого знаку зодіаку, ви дуже самовпевнені, так як черпаєте силу своїх ідей і проектів. Труднощі не відлякують вас, рук ви не опускаєте, навпаки, вони підбурюють вас на подвиги і налаштовують на ризик. Нової ідеї, що захопила вас, ви віддаєте усі сили своєї душі. Ваша інтуїція вражає і ворогів, і друзів, іноді вона працює на кшталт справжньому передбачення, що не дивно, якщо згадати, який знак зодіаку 1 березня. Керуючись своєю інтуїцією, ви здатні завжди діяти в потрібний момент і уникати провалів і невдач.

Хоча народжені 1 березня найчастіше використовують логіку, напрямну їх роботу, зазвичай вони не дозволяють їй керувати собою в питаннях приватного життя. Їм вдається з’єднати разом повсякденну ситуацію, яка є питанням їхнього вибору. При бажанні вони можуть повністю розслабитися і спізнитися на важливі зустрічі або проігнорувати заздалегідь досягнуту домовленість. Тим не менш вони неймовірно пунктуальні в організації власної праці. Багато з них мало не по хвилинах прораховують свій день, намагаючись виконувати намічене скрупульозно й ретельно. Як правило, вони не дозволяють своєму настрою впливати на хід подій їхнього життя. Ці люди хоча і потребують більшої дисциплінованості, проте її відсутність не є для них фатальним.

Народжені 1 березня величезну увагу приділяють своїй зовнішності. Для більшості з них величезну роль відіграє естетичне начало. Вони анітрохи не сумніваються в тому, що успіхом рухає естетика. Народжені в цей день можуть значно досягти успіху там, де потрібно проявити шарм, неабиякі дипломатичні здібності, можливість м’яко натиснути і йти вперед. Їх естетичні почуття, частково виражаються в елегантності, з якою вони виконують всі трюки своєї хитромудрої кар’єри. Народжені 1 березня володіють здатністю ставити форму вище змісту, але таким чином, що зміст від цього тільки виграє. Вони можуть бути дуже жорсткими по відношенню до тих людей, які не відрізняються вихованням, мають погані манери, грубі або злі.

Народжені 1 березня люблять посміятися, багато хто з них із задоволенням проводять час у теплій добре знайомої їм компанії. Вони терпіти не можуть проблем, особливо особистих. Труднощі, що неминуче виникають на шляху кожної людини, вони долають з легкістю. Однак у тому, що стосується сім’ї, з народженими 1 березня здатні ужитися лише небагато з-за підвищених вимог, що пред’являються ними до оточуючих. Якщо народжені 1 березня хочуть бути щасливими, їм слід виховувати в собі терпимість по відношенню до оточуючих. Будучи неймовірно високо організованими людьми, в складних ситуаціях вони повинні стримувати пориви свого серця.

Чоловік Риби — народився 1 Березня

Чоловіки, c датою народження 1 березня — можуть похвалитися наступними відмінними рисами: такий кавалер — сексуальний, чуттєвий, духовний, музичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — яка народилася 1 Березня

Жінки, що з’явилися на світ 1 березня, володіють наступними рисами: така дама — жіночна, романтична, що зачаровує. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 1 Березня

Народжені 1 березня знак зодіаку Риби, наділені великим творчим потенціалом і здібностями. Вони неймовірно артистичні, бажають нести у світ красу. Але крім цього, природа наділила їх активним інтелектом і допитливістю розуму. Ці люди володіють невероятною силою духу та стійкість характеру, але проблема в тому, що вони самі до кінця не усвідомлюють своїх сил і вмінь.

Як правило, народжені 1 березня знак зодіаку Риби, постають світу істинними естетами, цінителями прекрасного. Вони терпіти не можуть прісність навколишнього світу, намагаються всіляко боротися з його буденністю. Їх справжній талант полягає в умінні створювати свято, бачити речі по-новому. Вони без праці, із самих звичайних і пересічних дрібниць, можуть створити щось прекрасне і неповторне. Адже ці люди вважають своїм обов’язком перетворити світ, наситити його фарбами. Але дуже часто трапляється так, що вони надто захоплюються цим процесом і забувають про справи насущні, перестають виконувати свої обов’язки. В переважній більшості – це «діти музи», творчі особистості, які абсолютно не пристосовані до реалій життя. Вони ніколи не будуть заглиблюватися в домашні турботи, їх не цікавлять фінанси, вони поглинені лише своєю творчістю.

Сузір’я, народжених 1 березня знак зодіаку Риби, робить вас артистичною натурою. Саме цей знак зодіаку не визнає багатства і влади. Ви по життю звикли плисти за течією», але як не дивно, це течія несе туди, куди саме потрібно вам. Ви не підкоряєтесь ніяким умовностей або наказам. У роботі ви покладаєтеся на власне чуття, і завжди залишаєтеся вірними своїм інстинктам. Тому людям-рибам краще працювати самим, щоб не підставляти інших і не обмежувати себе у свободі дій.

Люди, які святкують своє народження 1 березня знак зодіаку Риби, вкрай нерішучі, і іноді, навіть сором’язливі. Але щоб проявити в повній мірі свій потенціал і широку творчу натуру, їм просто необхідно навчитися пригнічувати свою сором’язливість і скромність. Інакше, народженим під знаком Риби, буде дуже непросто в житті. Не варто забувати про недоброзичливців і заздрісників, які не пропустять нагоди, щоб нашкодити цим людям. Щоб зуміти відобразити всі нападки недругів, потрібно показати свій характер і силу волі. Саме тоді ви зможете обійти всі неприємності і забезпечити собі заможне життя, повну творчості і вашими захопленнями.

З-за прагнення перетворити світ, народжені 1 березня знак зодіаку Риби, дуже критично ставляться до своєї зовнішності. Для них життєво необхідно завжди і всюди виглядати чудово. Хоча з цього випливає недолік творчих персон – вони дуже зациклені на зовнішньому прояві краси, для них важливіше оболонка, ніж вміст. Ось так буває і у них самих, у гонитві за досконалістю зовнішнього вигляду, вони зовсім не дбають про збагачення внутрішнього світу, забувають про особистісний розвиток. Варто відзначити, що завдяки своєму шарму і красі, людям, що з’явився світу 1 березня знак зодіаку Риби, дуже легко маніпулювати оточуючими і домагатися бажаного.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — закінчений романтик, пристрасний і люблячий партнер, з готовністю відгукується на бажання близької людини. Однак ви занадто ідеалістичні, і ваше серце може розбитися, а ілюзії — зруйнуватися, якщо все піде не так, як ви вважали.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народжені 1 березня схильні сприймати світ як художники. Вони часто бачать непривабливі сторони дійсності крізь романтичний флер. Вони естети і дуже цінують красу подій і явищ. Привносять її навіть на шкоду справі. Але це не значить, що цим людям незнайома практичність або що вони легковажні. В роботі вони намагаються слідувати розуму і логіці, але такий підхід вважають неприпустимим відносно особистого життя.

Буває, ці люди відрізняються непунктуальностью, вони можуть запізнитися на важливу ділову нараду або забути про свою обіцянку. Але свою роботу вони зазвичай організовують за суворим планом. Вони намагаються стримувати свої емоції, щоб вони не впливали на їх роботу. Взагалі, дисципліна і самодисципліна дуже важлива цим людям, допомагаючи їм триматися в рамках трудового настрою, але без неї вони теж цілком здатні працювати.

Здоров’я і Хвороби

Що стосується здоров’я, то які народилися 1 березня рідко прислухаються до порад лікарів, і абсолютно даремно. Вони вкрай рідко дотримуються режиму дня, дотримання дієт, часто нехтують заняттям спортом, через що хворіють. Їм слід бути більш відповідальними по відношенню до свого здоров’я, частіше відвідувати лікарів і прислухатися до їхніх порад. Народилися 1 березня повинні не забувати про відпочинок, чергуючи його з періодами напруженої роботи. Також не слід забувати про фізичну активність. Вкрай корисний масаж.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з багатою уявою. Вони наділені великими розумовими здібностями, душа у них уразлива; маючи величезну внутрішню енергію, вони, тим не менш, нерішучі. У них буде неспокійна життя, багата всілякими подіями, мінливими ситуаціями. Їм необхідно змінити свій характер, стати більш рішучими, цілеспрямованими. У них багато друзів, але й чимало ворогів, які не пропустять нагоди створити для них проблеми. Народженим в цей день надані великі можливості створити для себе благополучне життя.

Поради Рибам, Народженим 1 Березня

Оскільки народилися 1 березня – естети і для них дуже важлива краса, вони велике значення надають зовнішньої краси і готові ретельно за собою доглядати. Вони вважають, що своїм успіхом зобов’язані естетизмом. За характером вони м’які харизматичні дипломати, вважають прийнятним тільки м’який тиск і воліють діяти поволі. М’якість – характерна риса Риб. Хитрість і трюки вони теж намагаються наділити елегантністю і шармом, вбачаючи в цьому особливо чарівність і красу. Вони однаково приділяють уваги і формою, і змістом. Зміст цінують більше, але намагаються завжди дотримуватися принципу гармонії і сообразия. Їх злять грубі і невиховані люди, до яких вони можуть виявляти непримиренність.

Народилися 1 березня обожнюють веселитися в компанії друзів. Проблем вони не бояться, вирішують їх легко. Але в особистому житті вони дуже вимогливі, тому не завжди просто виносити їх характер. Народилися 1 березня безумовно зробить більш щасливими терпимість по відношенню до інших людей.


Залишити відгук