Змія в Любові

В любові Змії романтичні і чарівні, володіють чудовим почуттям гумору, красиві і успішні. Це дуже ревниві люди, у відносинах з ними завжди будуть власницькі помутніння. Часто такі люди вибирають один набір правил для себе і один для свого партнера, що може стати основою для непорозумінь в майбутньому.

Проте коли вони романтичні, то дуже любяще і уважні. Кращим партнером для них буде людина, яка дасть йому свободу, але при цьому вони повинні відчувати себе в безпеці і бути як.

Змія — самий чарівний знак китайського гороскопу. Якщо вона побажає кого-небудь спокусити, ніхто не зможе встояти перед нею. Вона, немов удав, що обвиває свою жертву і поступово заковтує в глибини своїх почуттів. Але Змія не любить виснаження: якщо її коханий уже ні на що не здатний, вона кидає його і відправляється на пошуки нового партнера.

Змія — істота виключно ревниве. Вона любить відчувати себе в центрі уваги. Якщо їхній партнер захоплений роботою, вона цього спокійно перенести не може. Змії — єдині і неповторні, ніщо не може бути краще, тим більше, якась метушлива робітка. Якщо партнер не дивиться по сторонах і займається тільки нею, то для неї це верх блаженства.

Про вірність у Змій дуже відносне поняття. Вони завжди повертаються додому вчасно, але при цьому намагаються зберегти свободу. В етичному плані жінки більш стійкі, ніж чоловіки. Якщо вони фліртують в суспільстві, Не потрібно з цього робити трагедію.

Змії не переносять сцен — це їх ображає. Вони розквітають лише в тому випадку, коли відносини з партнером засновані на взаємному розумінні. Вони люблять розмовляти зі своїми коханими, говорити про філософію, відвідувати концерти. І якщо вони зустріли того, хто їм потрібен, відносини будуть легкими. Вони дуже ревниві, по відношенню до партнерів великі власники.

Змії обвивають партнерів так, що ті вже не можуть поворухнутися. Але самі при цьому люблять поглядати по сторонах. Однак ті Змії, які знайдуть розраду в сім’ї, обов’язково досягнуть рівноваги і гармонії.


Залишити відгук