Півень в Любові

Півень у любові сприймає відносини як чергову відповідальність і реальну проблему, однак вони дуже люблять, коли за ними доглядають. Безумовно, у любові вони будуть дуже активні і дуже віддані. Крім того, вони мають гарний смак і люблять гарний одяг.

Є небезпека того, що ці люди можуть завдати біль і розчарування, особливо якщо з ними не розділили ентузіазм. Вони можуть бути занадто прямолінійними, особливо коли справа стосується любові. У відносинах вони можуть втратити інтерес і прийняти рішення знову відправитися на пошуки нових пригод. Однак коли справа стосується довгострокових відносин, вони надійні партнери, вони не хочуть втратити свого партнера.

Півень відрізняється ще одним феноменом — він дуже рано дозріває. Тим не менш, Півні вміло організовують своє майбутнє і вірно вибирають партнера. Вони вміють подбати і про себе, і про близьких їм людей. Їх мудрість допомагає правильно пристосовуватися до улюблених. Це не дивно, адже вони дуже комунікабельні і енергійні, що допомагає в повсякденному спілкуванні.

Півні здатні доводити атмосферу любові до досконалості. Якщо партнер не зможе гідно оцінити їх старання, вони швидко відвернуться від нього і постараються знайти іншого або присвятити себе кар’єрі. Півні не переносять невігластва і в будь-якій ситуації ведуть себе відверто.

Представників цього знаку можна захопити пристрастю, але при цьому вони ні за що не втратять голову. Не потрібно звертати увагу на легковажний вигляд — за їх зовнішністю ховається розум і розважливість. Вони не люблять відступати, їм знайоме почуття перемоги. Але якщо перемога дістається легко, вони швидко забувають про переможеного. Півні воліють труднощі, їх залучають неприступні барикади.

В любові Півні іноді зазнають і невдачі з-за неприборканого бажання утримати коханого. Вони можуть розчаровуватися, так як їх мрії іноді розходяться з дійсністю. Їх можна дорікнути в невірності, бо Півні дуже велелюбні і звикли шукати щось нове, незвідане. Але це нелегка справа, тому що вони дуже ревно ставляться до своєї незалежності.

Півні можуть ненавмисно пройти повз цієї любові, про що будуть шкодувати до кінця життя. До друзів у них таке ставлення. Півні страшенно ревниві і не терплять суперників. Зовні вони можуть цього не показати, але всередині будуть кипіти.

Вони ніколи не страждають байдужістю. Ні в якому разі їх не можна пригнічувати всепожірающее пристрастю. Краще знайти підхід з іншого боку. Вони невиправні базіки — їм потрібно підкинути відповідну тему і постаратися їх вислухати. Також їх можна звабити смачною кухнею та цікавими плітками.


Залишити відгук