Щур в Любові

В любові Щури пристрасні і уважні партнери і не соромляться показувати свої справжні почуття. Вони переповнені емоціями, особливо на початку відносин, однак якщо вони не відчувають теж у відповідь, то скоро байдужіють.

Вони хочуть бути частиною свого партнера і тому дуже потребують безпеки стосунків, якщо вони будуть заспокоєні стану уважними і люблячими. В особистих відносинах більше всього вони не люблять докорів на свою адресу. У них є природна чарівність, і якщо любити, то це, безумовно, буде одним з найкращих партнерів.

З Щурами ніколи не нудно. Вони емоційні і вміють у інших викликати пристрасть. Емоційна життя Щурів дуже непроста, вони володіють неймовірною притягальною силою. Зазвичай їх плутають пристрасні зв’язку і сильне почуття. Щури ненавидять повсякденність, тому деколи пускаються за двома зайцями.

І, як усім відомо, це часто призводить до безвихідного ситуацій, в результаті чого вони залишаються на самоті. У такі моменти вони відчувають себе незрозумілими, але ніколи не прагнуть зробити перший крок назустріч. По суті, вони великі егоїсти, але в любові виявляють безмежну щедрість.

У них є здатність потрапляти у вкрай складні ситуації, де вони часто переходять від ролі жертви до ролі нападника. Можна сказати, що вони своєрідні садо-мазохісти, які можуть витерпіти все, тільки не відсутність пристрасті.

Коли вони зрозуміли, Щури виявляють безмежну вірність. Але ні в якому разі їх не можна розчаровувати, тому що при будь-якому непорозумінні вони почнуть шукати щастя на стороні. Але якщо їм вказати на всі недоліки, вони обов’язково запропонують свою точку зору.

Щурів важко перемогти в будь-якій грі, в цьому їм не позичати уяви. В житті вони завжди серйозні, але ця серйозність, моментально зникає, коли вони стикаються з цим почуттям. Це завжди цікавий і шукає партнер.


Залишити відгук