Кролик в Любові

В любові Кролики прекрасні партнери, романтичні і вірні. В особистих стосунках їм потрібно довіру, почуття безпеки і ніжність, вони дуже раді, коли вдається створити інтимну і невимушену атмосферу. Якщо їх щось не влаштовує у відносини, то вони стають шкідливими і закриваються від усього світу.

Навіть якщо вам здається, що ваші стосунки міцні і тверді, випадково кинуте зауваження або нахабне поведінка може звести їх з розуму. Важливо, що б це не повторювалося знову, в іншому випадку ці відносини не подовжуватимуть занадто довго.

Кролики створені для любові і бажають, щоб їх любили. Вони прекрасно знають принцип, що перш ніж взяти, необхідно дати взамін. Тому вони ведуть себе чудово з тими, хто їм подобається. Це галантні джентльмени, наділені незвичайною ніжністю. Вони ніколи не забудуть подарувати партнеру квіти в день його народження, завжди знають смаки своїх близьких.

Коли Кролики потрапляють в м’яку обстановку розділеної любові, вони розквітають, марнуючи навколо себе щастя. Цим людям потрібні тільки теплі почуття, для них це як цілюще повітря. Кролики дуже вірні природі і завжди поважають вірність свого партнера. Їм важко дихати в бурі пристрастей, тому що вони не можуть постійно контролювати ситуацію. Якщо ситуація стає занадто конфліктної, вони не стануть вступати в суперечки, вони швидко втратять позиції і втечуть. Якщо вони повністю розчаруються в почуттях свого партнера, то дуже важко переживають і можуть навіть захворіти.

Існують і такі Кролики, які часто змінюють своїх партнерів і не можуть зупинитися на конкретному виборі. Але їх теж не можна назвати поверхневими, насправді вони не можуть знайти в своїх партнерах глибокої прихильності, якої так потребують.

Якщо свої відносини з іншими вони вважають недостатньо серйозними, то намагаються їх розвинути до можливої глибини і коли це не вдається, замикаються в собі. Кролики ненавидять зради і розриви. Тому іноді вони метаються між двома вогнями, що часто призводить до непотрібних емоцій і інтриг.


Залишити відгук