Кабан в Любові

Перш ніж вони зможуть бути впевнені в тому, що знайшли підходящого партнера, їм потрібно поекспериментувати. В любовних відносинах Кабан чутливі і наївні. Вони романтичні і безумовно хочуть довгострокових відносин. Вони дуже багато ставлять на довіру, цю особливість деякі партнери можуть прийняти за наївність. Однак вони мають волю і можуть порвати з відносинами.

по суті, вони толерантні люди і дають свою партнерові свободу. Вони повертають таку ж кількість любові і ніжності що дають їм. Однак їм партнерам слід пам’ятати, що не слід постійно вимагати від них емоційного уваги, з-за цього вони починають відчувати себе як в пастці.

Кабани люблять жити. Вони обожнюють квіти і вміють виростити плоди на самій несприятливій ґрунті. Це властиве тільки їм гідність. Кабани схильні ідеалізувати, вони живуть в своїй реальності, і оспівують радість життя і почуттів. Тому вони дуже ніжні коханці та чудові партнери.

З раннього віку Кабани мають схильність до любовних утіх. Вони дуже чутливі, на перший погляд здаються дивними і володіють яскравим уявою. Вони постійно експериментують, здійснюючи свої бажання, які постійно їх переслідують. Та й небагато потрібно, щоб викликати в них нову пристрасть.

В любові Кабани не вміють лукавити, користуватися хитрістю, вміють розмовляти з партнером. Для них не існує порочних відносин, а любов — щось ідеальне. Як бачите, це досить здорова філософія, і вона приносить Кабану великий успіх.

Жінки цього знака вступають у життя з хорошим чуттєвим апетитом, але страждають схильністю до надмірностей. Вони відрізняються наполегливістю, мабуть, викликаної жадібністю. Звичайно, Кабани вірні, але занадто пожадливі. Вони можуть зазіхнути і на чужій шлюбний союз, при цьому маючи масу шанувальників і претендентів.

Допустивши таку провину, вони починають будувати своє життя, розділяючи з партнером все — і радість і горе. Коли їх союз влаштовує, вони завжди ведуть себе спокійно, емоційно і прив’язані до партнера.


Залишити відгук