Мавпа в Любові

Ці люди ведуть дуже насичене життя, наповнений гумором, пристрастями, сварками, сльозами і примирення, все це буде стандартною платою в особистих стосунках з цією людиною. У любові їх приваблює романтика і азарт, а також активна любовна життя. Вони закохуються в відкритість, гарний настрій і хороші манери. У них є труднощі в прийнятті зобов’язань, але коли вони заходять надто далеко вони, нарешті, заспокоюються.

На самому початку відносини з ними можуть бути непередбачувані і дитячі. Навіть найменша помилка лякає їх, а їх настрій може розгойдуватися як гойдалки без всякої видимої причини. Однак це не триває довго. Як тільки з ними налагоджується зв’язок, вони стають приємними і надійними партнерами. Вони дуже сильно прив’язуються до своїх партнерів, і навіть коли відносини закінчені, вони все ще хочуть підтримки партнера у важкі часи.

В історії рідко зустрічаються такі Мавпи, які не процвітали б у сердечних справах. І все ж вони не занадто щасливі в любові. Їх відносини з протилежною статтю дуже нестабільні. Мавпи легко закохуються, але їм швидко все набридає, і вони приступають до нового об’єкту. А знайти собі підходящого партнера не можуть, так як вони дуже мінливі у своїх почуттях.

Ці люди можуть бути пристрасними, але вони дуже критичними тому швидко остигають. Їх рятує від нещастя тільки почуття гумору. Але вони краще за інших уміють сміятися над власними невдачами і завжди роблять правильні висновки.

Завжди ведуть себе жваво в оточенні друзів. Звичайно, Мавпи можуть бути і самотніми, тому що область почуттів Мавпи занадто складна, вони дуже своєрідно дивляться на світ: моментально захоплюються, їх опьяняют почуття, але вони не знаходяться довго в такому стані.

Дуже розумні і ясно висловлюють свої думки. Миттєво вловлюють той момент, коли почуття партнера починають згасати. Тоді вони спровокують його і змусять піти. Мавпи надходять дуже лояльно, не змушують свого партнера виправдовуватися і принижуватися. Вони прекрасно розуміють всі вади душі.

Мавпи знають: щоб любов була тривалою, вона потребує сліпому почутті, яке дозволяє не помічати недоліків партнера. Але Мавпа цього не може зробити — вади партнера перевищують всяку прихильність. Вони все сприймають тверезо, і це заважає знайти споріднену душу, так як швидше знаходять камінь спотикання.

Мавпи швидко рвуть зв’язок, щоб зберегти про неї приємне враження, і в глибині серця продовжують любити. Оки легко захоплюються і зачаровують партнера, а потім кидаються в нову любов. Вони вірні лише тоді, коли їм не нудно.


Залишити відгук