Ідеальна Пара для Тигра

хто Народився в рік тигра чутливі та схильні до роздумів. Але бувають дратівливими і вступають в конфлікти зі старшими або начальством. Вони є сміливими, сильними, мужніми людьми, завдяки чому користується повагою оточуючих.

Життя Тигра у шлюбі ділиться на кілька фаз. Перша — спокійна, без труднощів. Друга — бурхлива, обтяжена безліччю проблем. Якщо Тигру не вдасться їх повністю врегулювати, вони можуть перейти в третю фазу, яка також буде неспокійною. Однак у підсумку Тигра очікують мир і спокій.

Чоловік – Тигр володіє особливою привабливістю. Його полум’яна пристрасть компенсує деяку грубість і недолік витонченості. Він запальний і ревнивий. Жінки йому подобаються горді, самостійні і активні. Безропотние і скромні дами йому не сподобаються. Вподобану дівчину чоловік – Тигр буде зачаровувати всіма способами, чергуючи натиск і терпіння.

Цей джентльмен винахідливий і старанний. Він завжди прагне до рівноправності і взаємного задоволення. Романтику він цінує, але більше по душі тонка, вишукана, «смачна» еротика. Як правило, позитивно приймає ініціативи партнерки і не проти разом поекспериментувати.

У жінки – Тигра присутній природний магнетизм. Вона подобається чоловікам і знає це з юності. Її грація і вогник в очах помітний кожному. Залицяльник повинен бути активний, по-чоловічому ініціативний і наполегливий. У відносинах жінка – Тигр воліє рівноправність. Вона цінує щирість, взаємна довіра і чесність. Розкутість і заперечення умовностей – ще одна риса.

Громадська думка означає для них вкрай мало порівняно з власним щастям і благополуччям. Інтимні стосунки тигриць повинні бути пристрасними, насиченими і розкутими. Тільки в таких умовах вона буде задоволена. Щоб розбавити сіру рутину, вона часто влаштовує якісь ігри з партнером.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Кінь, Дракон і Собака. Добре підходять Щур, Буйвіл, Заєць, Тигр, Коза, Півень і Кабан. Абсолютно не підходять Змія і Мавпа.

Тигр — Щур — Якщо тут і виникнуть проблеми, то не від нестачі активності. Найбільша складність у тому, що і щур, і тигр володіють яскраво вираженою індивідуальністю, і хоча щур, ймовірно, більш товариська, обидві сторони хочуть знайти свій власний життєвий шлях. Це може призвести до дуже гучних сварок, і хоча тигр готовий вирішувати навіть найскладніші проблеми, пацюк може швидко втомитися і відправитися на пошуки чогось кращого. Звичайно, це не найкраще поєднання, але з кожного правила існують виключення, і ви можете бути одним з них. Найважливіше гарний початок, так і терпіння не завадить! Тому не варто сумувати щур сумісність з тигром залежить тільки від вас!

Тигр — Бик — Тигр — дуже активний і життєрадісний тип характеру, і саме тому ця комбінація може бути дуже хорошою. Тигр весь час рухається вперед, тоді як бик готовий створювати стабільну платформу, на якій ґрунтуватимуться їх відносини. Однак бики схильні ставитися до життя серйозно, тоді як тиграм ця якість притаманна рідко, тому алхімічне змішання, яке є характеристикою кращих відносин, тут явно можливо. Як практична, так і особиста сторони життя поєднуються добре, між цими знаками існує майже інстинктивне розуміння, яке виникає, коли зустрічаються протилежності.

Тигр Тигр — Прислів’я «кішка гуляє сама по собі» справедлива і щодо Тигра, тому союз між двома котячими здається малоймовірним. Хоча відносини з людиною, що належить до того ж типу, аж ніяк не рідкісні, вони складаються за умови взаємної поваги і правильної оцінки ролі партнера. А оскільки Тигр часто помиляється щодо власних здібностей, він не завжди може розпізнати їх в іншій людині тієї ж породи. Якщо цей початковий бар’єр буде подолано, то існує можливість для інтелектуального союзу. Аналізуючи сумісність народжених у рік Тигра -Тигр, можна сказати, що комбінація рідкісна, але дуже приваблива.

Тигр — Кролик — Оскільки Тигра не так вже і легко зрозуміти, кролик швидше за все вийде з цієї зустрічі програв навіть після того, як витратить колосальні зусилля на те, щоб домогтися розуміння. Однак сумісність Тигр — Кролик не безнадійний. Якщо відносинам судилося тривати досить довго, вони будуть успішними, якщо і Тигр, Кролик спробують бути добрими і розуміючими. Їх дім буде трохи дивним для незнайомця, так як унікальні якості Тигра здатні пробудити індивідуаліста навіть у кролика. Між ними можливі сварки, які неминуче виявляться бурею в склянці води.

Тигр — Дракон — В цьому поєднанні присутня природна привабливість, викликана взаємною повагою партнерів з рівними силами. Фізична сила Дракона може знайти противагу в силі Тигра, а часто і схилитися перед її інтелектом. На шляху до по-справжньому рідкісною і глибокої любові їх чекають злети і падіння. Якщо обидва знака справді хочуть спокійного життя, вони не будуть ризикувати розривом, хоча спокуса буде присутній, оскільки обидва вони бояться нудьги. В їх союзі вкрай важливо ставлення один до одного і вміння не тільки брати, але і давати.

Тигр — Змія — Хоча в своїй основі вони дуже різні, у них є одна загальна риса — здатність бути щасливими, якщо все йде так, як вони хочуть. Якщо вони будуть хотіти одного і того ж, то буде добре ладнати між собою. Змія, по правді кажучи, більш ледача за своєю природою, ніж Тигр, однак Тигру не вистачає здібностей Змії домагатися успіху. Але ці відмінності добре поєднуються за умови взаємної поваги, породжуючи міцні відносини. Це часто зустрічається комбінація, і зазвичай досить хороша.

Тигр — Кінь — Це поєднання вважається хорошим, так як обидва знака позитивно і більш-менш однаково дивляться на життя. Вони можуть плідно спілкуватися, хоча Тигр більш замкнутий. Кінь здатна зрозуміти потребу свого партнера в періодичному самоті і буде давати йому перепочинку. Місце їх проживання може бути повно книг, невгамовних дітей і тієї любові, яка дуже рідко зустрічається в цьому світі. Звичайно, цей союз зрозуміють не всі, але він не стане від цього менш надійним.

Тигр — Коза — Якщо цей союз можна назвати успішним, то в досить незвичному сенсі. Коза завжди досить тиха, а Тигр схильний до активності. Це так, але все ж в Тигрі є щось, що дозволяє йому зрозуміти більш простий і спокійний спосіб ставлення до життя, який притаманний Козі. В результаті відносини часто складаються успішно. Ці два знаки будуть хорошими друзями, і хоча вони такі різні, обидва можуть усвідомити власну несхожість і в результаті чого один у одного навчитися. Сексуальність у цих відносинах може бути не настільки важливою.

Тигр — Мавпа — Можливо, з першого погляду це поєднання здається невдалим, адже ці знаки відрізняються один від одного настільки, наскільки це взагалі можливо. Тим не менше ймовірність не слід виключати, навіть незважаючи на те, що шлях до щастя для них буде непростим. Мавпа любить у всьому бути лідером, що аж ніяк не радує Тигра. Однак тип характеру Мавпи має для Тигра важкозрозумілою привабливістю. Мавпи також материалистичнее Тигрів, але на інтелектуальному рівні Тигр цілком в змозі ігнорувати цей факт і жити ощадливо.

Тигр — Півень — Цей союз малоймовірний, але він може вийти забавним. Тигри схильні чинити так, як їм хочеться, в цьому немає сумнівів. Це ставить Півня в жахливе становище, тому що для нього в житті найголовніше — порядок. Тоді як Тигр схильний до роздумів, Півень прагне до дій. Можливо, існує рівень, на якому ці якості можна об’єднати заради досягнення успіху, але швидше за все при зустрічі цих знаків швидко літає пух і пір’я. Якщо подібний союз існує, то напевно можливо абсолютно все!

Тигр — Собака — Собака надзвичайно легко пристосовується до обставин, і тільки з цієї причини собака здатна бути щасливою практично в будь-яких відносинах. Проте в даному випадку Тигр, ймовірно, буде віддавати їй занадто багато, тому що розуміє, яким скарбом вона є. Звичайно, ця пара може обмежуватися обговоренням і не доходити до дій, але це буде причиною неорганізованості, а ніяк не відсутності щастя. У їх будинку ви можете зустріти пачку неоплачених рахунків — не з-за того, що у них немає грошей, а в результаті недбалості.

Тигр — Свиня — Тигр створює занепокоєння Свині, і від цього їй не піти. Хоча Свиня не є таким шанувальником порядку, як Півень, вона все одно хоче, щоб її життя було сплановано наперед і щоб про будь-які несподіванки її попереджали заздалегідь. Тигр не настільки добре розуміє цю потребу і може в будь-який час зайти додому з десятком друзів без попередження. Сумісність народжених у рік Тигра – Свиня вказує на те, що лише чуттєвість Свині може зацікавити Тигра, особливо на сексуальному рівні, але в інших проявах Тигр не особливий любитель «фізичних» проявів життя. Союз між ними можливий, але не найкращий. Ситуацію може врятувати вміння давати і брати.


Залишити відгук