Ідеальна Пара для Змії

Мудрі, неговіркі люди, які можуть бути егоїстичними, пихатими і скуповатыми. Однак можуть безкорисливо допомагати менш щасливим побратимам. Самовпевнені, часто перегинають палицю. Рішучі, цілеспрямовані і честолюбні. Гостро переживають невдачі, зовні залишаючись спокійними. Привабливі як зовні, так і внутрішньо, але відрізняються деякою легковажністю.

Чоловік – Змія – це великий знавець, любитель і цінитель жіночої краси. Причому, привабливість для нього важлива не тільки зовнішня. Він хоче, щоб його пасія була розумна і мала гарний смак. Сам же він володіє відмінними манерами і вміє доглядати за дамою як ніхто інший. Вишукані компліменти і приємні дрібниці здатні розтопити будь-яке дівоче серце.

Змій – умілий майстер подібних речей. У романтичних стосунках він буде винахідливий, кмітливий і оригінальний. Віддає перевагу «м’яко» домінувати в парі. У хвилини пристрасті він «відіграється» за години стриманості протягом дня. Його невгамовний еротизм чимало здивує партнерку. Його приваблюють різні дрібниці. Для чоловіка – Змії немає нічого «непристойного» або «соромно». Він у хорошому сенсі розкріпачена.

Жінка – Змія розважлива і надзвичайно розумна. Її інтелект чудово розвинений. Вона граціозна і приваблива. Таку даму зможе залучити тільки красивий чоловік з естетичним смаком і аристократичними манерами. Особливо добре, якщо залицяльник має творчі здібності. Мова, манери, знання етикету – все важливо для жінки – Змії. У відносинах із протилежною підлогою вона стримана і навіть холодна.

Вона взагалі має схильність до самотності – залишившись наодинці зі своїми думками вона відпочиває і зовсім не відчуває себе покинутою або нікому не потрібною. У відносинах вона воліє керувати чоловіком, але не безпосередньо, а тонше. У спальні вона готова проявити всю свою неабияку пристрасть і еротичний темперамент. Під зовні спокійним поведінкою криється буйна фантазія. Подібно до змії у вирішальний мить полювання, вона виявляє сильне збудження в момент близькості.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Буйвол і Півень. Добре підходять Щур, Кролик, Дракон, Змія, Кінь і Вівця. Абсолютно не підходять Тигр і Кабан.

Змія — Щур — Щур завжди в дорозі. Насправді, жоден з знаків китайського гороскопу не схильний більш неї до нескінченних мандрівок по лабіринту життя. Змія ж просто відмовляється поспішати. Якщо цієї комбінації будуть складнощі, то вони будуть пов’язані з різним ставленням до життя. Чуттєвість змії може зачаровувати щура, хоча і не надовго, і якщо в цій парі хтось почне нудьгувати, то це, найімовірніше, буде щур. Шанси на успіх не настільки великі, але це цікаве поєднання. Щур і змія напевно не будуть подобатися один одному з перших хвилин знайомства.

Змія — Бик — Їх відносини можна назвати стабільними, хоча і не найбільш вражаючими. Союз повинен влаштовувати обидві сторони, це основа для спокійного щастя, якого ніколи не досягнуть деякі комбінації. У них швидше за все буде чистий будинок, щаслива сім’я і дуже стабільний спосіб життя. Якщо ви прийдете до них в гості взимку, то вони будуть грітися біля каміна. Якщо ви заглянете до них влітку, то знайдете їх в гамаку поруч з будинком. Можливі рідкі сварки, які тільки скріплять рівновага в цій працьовитій родині. Хороший варіант для того, щоб досягти матеріального успіху.

Змія — Тигр — Хоча в своїй основі вони дуже різні, у них є одна загальна риса — здатність бути щасливими, якщо все йде так, як вони хочуть. Якщо вони будуть хотіти одного і того ж, то буде добре ладнати між собою. Змія, по правді кажучи, більш ледача за своєю природою, ніж Тигр, однак Тигру не вистачає здібностей Змії домагатися успіху. Але ці відмінності добре поєднуються за умови взаємної поваги, породжуючи міцні відносини. Це часто зустрічається комбінація, і зазвичай досить хороша.

Змія — Кролик — Деякі відносини бувають і складними, і одночасно дуже успішними. Дана комбінація безумовно не належить до їх числа, але її не слід скидати з рахунків за зовсім інших причин. Ні Змія, ні Кролик не вимагають багато від життя, їм достатньо трохи щастя і часом що-небудь поїсти. Може здатися, що вони так мало вимагають один від одного, що їм дуже просто розлучитися, але все ж існує достатньо підтверджень того, що ці відносини надто міцні. Проте не можна виключати ймовірність відходу одного з партнерів, тому їм обом необхідно докладати якісь зусилля для підтримки стабільності.

Змія — Дракон — У того хто народився в рік дракона сумісність зі змією багатообіцяюча. Дракону і змії напевно вдасться побудувати досить щасливе спільне життя, і ймовірно, що змії з самого початку захочеться зайняти друге місце в процесі прийняття рішень. Звичайно, насправді це ні про що не говорить, адже у змії є свої способи керувати партнером, і менш розумний дракон може з часом виявити, що виконує чужі бажання. Поки дракон гасає околицями, вивергаючи вогонь у всіх напрямках, змія спостерігає за ним з відстані і чекає, поки у нього не закінчиться пальне.

Змія — Змія — якби ви жили поруч з такою парою, то, можливо, ніколи і не здогадалися б, що у вас є сусіди — настільки тихою і нешкідливою здається з боку комбінація змія-змія. Звичайно, деколи справа йде не так, як здається, навколишній світ навіть не підозрює, що ступінь порозуміння між двома зміями встановлюється повільно і поступово. Якщо ви змія, сумісність зі змією принесе вам матеріальний успіх, хоча, як і все інше, він буде приходити поступово. Можливо, часом від кожної із сторін буде доноситися шипіння. Після декількох років спільного життя партнери почнуть походити один на одного навіть зовні, і, вже звичайно, думати однаково.

Змія — Кінь — Відносини між змією і конем будуть непростими, тому слід сказати, що це, ймовірно, не найкраща комбінація для успішного шлюбу. Змії необхідна певна ступінь стабільності, на яку кінь здатна з працею. У той же час коня прагне отримувати від життя нові, яскраві враження, і бідній змії буде важко погодитися з цією схильністю. Однак є моменти, в які ці два знаки будуть однаково задоволені, наприклад, при роздільній спільного життя. Для шлюбу подібна ситуація не підходить, але є приклади, коли все складається саме так, і даний випадок може бути одним з них. Кінь – змія сумісність непроста, принаймні, обидва добрі і можуть бути хорошими друзями.

Змія — Коза — Хоча цей варіант не можна назвати ідеальним, є багато змій і кіз, які щасливо та гармонійно живуть разом. Можливо, дисонанс у відносини буде вносити той факт, що і змія, і коза відносяться до знаком, нужденним у зовнішньому джерелі натхнення, тому без належних зусиль з обох сторін відносини можуть стати нудними. Стимул ззовні для них життєво важливий, тому не буде особливої користі в тому, щоб закриватися в своєму замку в разі конфлікту. Обидва вони здатні на глибоку і тривалу любов і зможуть створити щасливий домашній вогнище.

Змія — Мавпа — Незвичайна комбінація, проте цей союз може бути успішним на багатьох рівнях. Правда, що мавпа любить робити все по-своєму, а також справедливо буде відзначити, що змія часом буває дуже вперта, якщо ситуація розвивається проти здорового глузду. Однак при цьому мавпа не агресивна, і її природна доброта допоможе остудити завзятість змії. Змія зазвичай намагається створити затишний будинок, роблячи його настільки комфортним, наскільки це можливо, тоді як мавпу не дуже цікавлять домашні турботи. Хороший інтелектуальний союз і, ймовірно, глибока і тривала дружба.

Змія — Півень — Обидва ці знака розуміють, що необхідно для комфортного життя, і справляються з різними ситуаціями практично однаковим чином. З цієї причини, навіть якщо не буде ніяких інших, союз повинен бути успішним. Їх дім буде затишним, можливо, навіть занадто затишним з точки зору деяких інших знаків. Ймовірність матеріального успіху також висока, так як і змія, і півень можуть працювати без відпочинку і багато заробляти. Під зовнішнім спокоєм обох знаків ховаються глибоко чутливі натури, завдяки чому наодинці один з одним їх охоплює пристрасть. Але навряд чи хто-небудь з оточуючих про це здогадується.

Змія — Собака — Важко навіть уявити, як будуть сваритися між собою змія і собака. Собака, як ми з вами бачили, дуже легко пристосовується до оточуючих, але навіть їй не доведеться в чомусь змінюватись для того, щоб ужитися в одному будинку з досить поступливою змією. Вони швидко досягнуть гармонії, прийдуть до згоди щодо основних життєвих принципів, і це стане запорукою щастя, якого ніколи не досягнуть деякі сполучення знаків. Однак необхідно про дещо попередити. У відносинах необхідні також різноманітність і збудження, особливо для собаки, а в даній комбінації легко може оселитися нудьга.

Змія — Свиня — Свиня — Змія сумісність досить нейтральна. Якщо у цієї пари і будуть неприємності, то їх джерело, безумовно, лежить не у відмінностях, а в недостатньо активному спілкуванні. Хоча обидва ці знака досить доброзичливі, жоден з них не прагне активно проявляти себе у відносинах, так що їм може не вистачати інтенсивності. Можливо, свиня і змія зможуть зробити своє життя більш різноманітною, але для цього їм потрібно буде проявити справжній інтерес до навколишнього світу і питань, що лежить за межами їх особистих відносин. Для того щоб між ними встановився контакт, одному з цих знаків все-таки доведеться взяти ініціативу на себе. Звичайно, це не той союз, який змусить їх пережити безліч випробувань.


Залишити відгук