Ідеальна Пара для Півня

Складні люди. Егоїстичні, марнолюбні, небайдужі до почуттів інших. Люблять бути в центрі уваги. Дуже самовпевнені, пихаті, незалежні. Не прислухаються до чужої думки. Запальні, конфлікти і навіть агресивні. Але відверті і щирі.

Люди – Півні у відносинах з протилежною статтю проявляються непомірну гордість і честолюбство. Їхні партнери повинні бути ідеальними, а вони самі можуть такими і не бути.

Чоловік – Півень, як правило, розумний не по роках, гарний собою, добре скроєний і міцно зшитий. Його яскраві знаки уваги нерідко направлено не тільки на вподобану дівчину, але і на інших оточуючих. Це джентльмен любить бути в центрі загальної уваги, він пихатий і егоїстичний. Йому подобаються красиві жінки з активною життєвою позицією і гострим розумом.

У парі він любить домінувати і навіть затьмарювати безмірної харизмою свою кохану. В інтимних стосунках чоловік – Півень несподівано скромний до ханжества і дотримується традиційних форм і методів любові. Відсутність винахідливості він постарається компенсувати гарячим темпераментом і вогняної пристрастю, але навіть у ці моменти йому розум пригнічує душу і не дає повністю віддатися любові.

Жінка – Півень екстравагантна, амбітна і активна. Її яскрава оболонка багатьох вводить в оману. Незважаючи на зовнішню задерикуватість і навіть агресію, ця панянка в душі добра і скромна. У романтичних стосунках вона і зовсім консерватор — перфекціоніст. Їй сподобається, швидше за все, чоловік зі скромною поведінкою і гострим розумом, бажаючим зрозуміти душу своєї пасії.

В ліжку вона егоїстична і дотримується старомодних стереотипів. Добре це чи погано, кожен вирішує сам для себе. Особливої фантазії від неї можна не чекати. Єдине, що може внести іскорку відносини – природний, палкий темперамент і пристрасть. Також в справах серцевих вона більше керується розумом, а не серцем.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Бик. Добре підходять Змія і Дракон. Абсолютно не підходить Кролик.

Півень — Щур — Звичайний півень може довести звичайну щура до сказу, тоді як слабкий ніколи не буде знати, яке його місце в їх відносинах. Багато що тут залежить від статі, тому що жінки зі знаком півня мають яскраво виражену тягу до свободи і можуть зробити багато для того, щоб щур відчувала себе комфортно. Правила і обмеження будуть приводити щура в сказ, тоді як для півня вони є необхідною умовою комфортного життя. Чоловік зі знаком півня рідкісний у поєднанні з жінкою-щуром, так як між ними часто будуть виникати нездорові сварки. Навіть протилежна комбінація підлоги не обійдеться без зльотів і падінь.

Півень — Бик — Кожен, хто ввійде до них додому, побачить чистоту і порядок, який так багато значить для їх особистого щастя. У цієї комбінації можливе інстинктивне розуміння, яке досить сильно для того, щоб подолати виникають на шляху дрібні труднощі. Бик охайний і методичний, що допоможе більш неряшливому, але настільки ж вередливому півневі знайти грунт під ногами. Півень може бути балакучим, що змушує бика спілкуватися більше, ніж він волів би. Сімейне життя буде спокійною і щасливою, можливо, зазначеної невеликою кількістю подорожей.

Півень — Тигр — Цей союз малоймовірний, але він може вийти забавним. Тигри схильні чинити так, як їм хочеться, в цьому немає сумнівів. Це ставить Півня в жахливе становище, тому що для нього в житті найголовніше — порядок. Тоді як Тигр схильний до роздумів, Півень прагне до дій. Можливо, існує рівень, на якому ці якості можна об’єднати заради досягнення успіху, але швидше за все при зустрічі цих знаків швидко літає пух і пір’я. Якщо подібний союз існує, то напевно можливо абсолютно все!

Півень — Кролик — Кролик готовий зробити практично все для спокійного життя, і хоча і Кролик, і півень схильні обдумувати свої вчинки, півня, який, увійшовши в раж, здатний перевернути догори ногами цілий світ, не можна назвати спокійним. Тиша і спокій — товар, який складно отримати під час переполоху в курнику, і це з часом може звести з розуму бідного Кролика. Обидва знака можуть добре заробляти, особливо вірно це для півня. Швидше за все відносини будуть міцнішими, коли Кролик — чоловік.

Півень — Дракон — Якщо і є інший знак, який здатний крила схрестити з драконом, то це безперечно півень. Життя для дракона складається з дій, і тому жоден дракон не отримує того кількості відпочинку і розслаблення, в яких вкрай потребує. Більш раціональний і постійний півень може створити комфорт, нехай навіть він виявиться для дракона зайвим. Велику частину часу ця пара буде жити спокійно, але не слід забувати про різницю між ними, яка може призвести до досить незалежним відносин. Принаймні, в цьому союзі дракон може прожити довше!

Півень — Змія — Обидва ці знака розуміють, що необхідно для комфортного життя, і справляються з різними ситуаціями практично однаковим чином. З цієї причини, навіть якщо не буде ніяких інших, союз повинен бути успішним. Їх дім буде затишним, можливо, навіть занадто затишним з точки зору деяких інших знаків. Ймовірність матеріального успіху також висока, так як і змія, і півень можуть працювати без відпочинку і багато заробляти. Під зовнішнім спокоєм обох знаків ховаються глибоко чутливі натури, завдяки чому наодинці один з одним їх охоплює пристрасть. Але навряд чи хто-небудь з оточуючих про це здогадується.

Півень — Кінь — З точки зору астрології у Коня і Півня дійсно є щось спільне, тому що ними керує одна і та сама планета. Але після того, як ви це почули, додати вже нічого. Кінь буде дратувати охайного і стабільного Півня, якому складно змиритися з непередбачуваними спалахами енергії і витівками набагато більш схильною до пригод коні. Чому вона знову розкидала крихти по всьому килиму і влаштовує таку метушню, ніби завтра кінець світу? Такі питання задає собі Півень щодо поведінки коні. Але їй складно сказати що-небудь у відповідь, оскільки вона надто зайнята, створюючи черговий безлад, який доведеться прибирати Півневі. Можливо, Півень хоче в житті саме цього!

Півень — Коза — Справді, обидва вони дуже домашні істоти, тому таке поєднання має бути дуже продуктивним. Однак життя з півнем може зробити з кози набагато більш схильного до пригод і змін людини, хоча б тому, що дуже солідний півень зовсім не такий. Звичайно, їх відносини в спальні, де пара напевно буде проводити багато часу, будуть дуже хорошими. У них виникають спільні інтереси і домашні справи, вони обидва будуть сильно любити сім’ю. Матеріальні умови в цьому союзі виявляться досить комфортними.

Півень — Мавпа — Є відносини, які дійсно виглядають малоймовірними, і все ж досвід доводить, що при готовності обох сторін можливо практично все. Мавпа майже напевно буде вважати півня «буркотуном», тоді як він може звинуватити її в тому, що вона «владна й глухою до його думки». В реальності півень цілком здатний відстояти свої інтереси, так що Мавпа поступово навчиться приймати цей факт. Партнери можуть вести досить схожий спосіб життя і все ж знаходити щось спільне в домашніх турботах. Тим не менш сумісність Мавпа — півень досить рідкісне явище.

Півень — Півень — Глянемо в нашій бесіді, яка сумісність народжених в рік Півня. Пара в якій два Півні не залишиться непоміченою, одне точно: їх дім буде самим охайним на вулиці. Складно сказати, як будуть уживатися між собою два Півня, тому що, як і у всіх випадках, коли знаки збігаються, союз може бути дуже успішним, або повним кошмаром! Проте в даному випадку досить імовірно, що відносини не зупиняться десь посередині. Півні дуже дбайливі, навіть якщо для того, щоб довести свою точку зору, вони готові поплескати крилами. Півень — Півень сумісність погано прогнозована, відносини можуть бути спокійними з перервами на несподівані напади паніки. Вони будуть добре заробляти, хоча суперечки з цього питання краще звести до мінімуму. Вони зроблять із шлюбу свій бізнес, в якому будуть рівноправними партнерами.

Півень — Мавпа — Тут є все для щасливого подружнього життя, хоча б з тієї причини, що обидва ці знака добре доповнюють один одного на багатьох рівнях. Середньостатистична Мавпа набагато більш самовпевнена, ніж може здатися з першого погляду, хоча і досить дипломатична для того, щоб дозволити Мавпі вважати себе головною. Це все, що їй потрібно, потім заспокоєна Мавпа може добровільно передати контроль за тим, що відбувається. Вона буде реагувати тільки в тому випадку, якщо що-то обертається проти неї, а це малоймовірно, коли собака поруч. Пара буде задоволена один одним і щаслива практично у всьому, тому їм краще спробувати бути разом.

Півень, Собака — Сумісність народжених в рік Півня. Собака, хоча зазвичай вона розумна і любить домашнє життя, і наполовину не настільки чистоплотна, як Півень. Почасти це пов’язано з тим, що собака віддасть перевагу весело провести час, а не турбуватися щодо стану своєї квартири. Вони можуть не зустрітися ввечері, тому що Півень часто прив’язаний до свого будинку, а собака немає. Собака — Півень сумісність не така райдужна, як хотілося б, у чому полягає рецепт їх сімейного щастя, невідомо. Собака визнає рівноправність і може просто посміхнутися у відповідь на дивацтва Півня.

Півень — Свиня — Цей союз вдаліше, ніж попередній, так як Свиня і Півень досить добре розуміють один одного. Якщо і є якісь труднощі, то їх причина зайвої чутливості, з якою свиня реагує на навколишнє, що для Півня не так-то просто зрозуміти. Щодо сексу свиня просто хоче добре проводити час, тоді як розум Півня може виявитися настільки сильно поглинений чистотою, що він не буде змінювати своїм звичкам навіть у ліжку. Півня також може дратувати звичка Свині дуже легко ставитися до життя, так як йому вона навряд чи буде властива. Вид своєї дружини з піднятими догори ногами може змусити Півня плескати крилами.


Залишити відгук