День Народження 9 Червня: Знак Зодіаку — Близнюки

Народилися 9 червня володіють гуманістичним світоглядом, не терплять кривди та обмеження чиїхось прав. Уважний слухач і прекрасний співрозмовник, ви не боїтеся захищати свої права або права інших, однак нетерплячі, імпульсивні і не завжди продумуєте те, що збираєтеся сказати. Коли серце починає керувати головою, ви можете стати настільки чутливими, що логіка і здоровий глузд просто вам відмовлять. Якщо ж дозволите собі захопитися непрактичними планами, то весь діловий потенціал може розчинитися в суєті.

Як правило, народжені 9 червня з задоволенням практикують будь-які форми як фізичних, так і розумових вправ. І все-таки йога, аеробіка, військові види спорту для них переважніше інших; ці заняття допомагають їм триматися у формі. Народилася 9 червня варто порадити переглянути своє ставлення до їжі. Їм не слід концентрувати підвищену увагу на те, що їсти не рекомендується, і корисно розширювати горизонти своїх гастрономічних пристрастей. Як і всім Близнюкам, народженим 9 червня потрібно стежити за станом своїх рук і дихальної системи.

Народжені 9 червня можуть одночасно бути і наполегливими у досягненні мети, і на подив пасивними. Як правило, така подвійність натури виявляється в тому, що в певних ситуаціях народжені 9 червня демонструють величезну силу волі і рішучість, а в деяких випадках зовсім не бажають діяти. Так, скажімо, вони можуть бути наполегливими у роботі, але боязкими у взаєминах з оточуючими (особливо якщо мова йде про те, щоб ініціювати ці взаємини). Або ж, навпаки, в роботі вони можуть бути млявими і безініціативними, а вдома проявляти себе лідерами.

Знак Зодіаку 9 Червня — Близнюки

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку зарахований до знакам Повітря, які сильні готовністю до будь-яких ситуацій, допитливістю, логічним мисленням, безпосередністю.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за комфорт, а також уміння поводитися з грошима. Ця планета — головний покровитель для журналістів, комівояжерів, бігунів і навіть шахраїв. Планета у вигнанні – Юпітер. Відповідає за відсутність принципів та відсутність власних поглядів.

В цей день народжуються рвучкі ідеалістичні Близнюки. Для них дуже важлива справедливість і можливість захищати скривджених і пригноблених. Вони вміють слухати, прекрасні оратори, але занадто поспішні і не думають перед тим, як зробити або сказати що-небудь. Буває, їх сильні емоції починають керувати ними, тоді ці люди можуть здійснювати абсолютно нелогічні і навіть дурні вчинки. Їм важливо тримати себе в руках, щоб не захоплюватися нездійсненними фантазіями, інакше їх практичність і ділова хватка розчиняться без залишку.

Причому передбачити заздалегідь, як поведуть себе в тій чи іншій ситуації народжені 9 червня, практично неможливо. Ті, хто стикається з ними в особистому житті, з подивом виявляють в них якості, начисто відсутні на роботі або громадської активності. Однак у тому, що стосується їх ідеалів, народжені 9 червня непохитні, як скеля, вони зовсім не схильні відмовлятися від власних переконань. Ці люди відкриті, дуже відверті у своїх критичних висловлюваннях, а іноді навіть явно перестараються в критиці. Вкрай чутливі щодо деталей, народжені 9 червня можуть доходити до фанатизму, прагнучи до того, щоб оточуючі були абсолютно згодні з їх думкою.

Народжені 9 червня — особистості логічної орієнтації, але іноді вони схильні до дитячої витівок. На щастя, позитивні якості, властиві дитячій натурі, проявляються у них набагато частіше і переважають всі негативні моменти дурного дитячості. Ті з них, у кого не так помітно грає дитинство, із задоволенням співпрацюють з молоддю в ролі наставників. Народилася 9 червня слід побоюватися безконтрольного прояву примітивних емоцій — таких, як ревнощі, злість, заздрість, або інших форм нездорового обожнювання.

Психологічний тренінг — ось ключ до успіху. Культивування об’єктивності в момент загального хаосу, перенесення позитивного досвіду з однієї сфери життя в іншу, крах штучно споруджених бар’єрів — ці завдання цілком по плечу тим, хто народився в цей день. Формування цілісності характеру для народжених 9 червня — запорука успіху в житті і щастя. Якщо ж їм не вдасться досягти цього, вони приречені страждати від двоїстості своєї натури, будучи переможцями в одних сферах і безнадійними невдахами в інших.

Чоловік Близнюки — народився 9 Червня

Чоловіки, що з’явилися на світ 9 червня — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — красномовний, допитливий, талановитий. Щоб підкорити такого чоловіка, потрібно відмовитися від побитих фраз, показати свій інтелект і нестандартне мислення. Чоловіки-Близнюки цінують в жінках, перш за все мізки і почуття гумору.

Жінка Близнюки — народилася 9 Червня

Жінки, народжені 9 червня, не схожі на інших такими якостями: така дама — жива, товариська, розумна. Ігри – улюблене заняття Близнюків. Вони обожнюють експерименти і ризикують без розуму закохатися в того, хто зможе серйозно здивувати і завоювати – але не нахрапом і примітивними залицяннями, а витонченими і нестандартними ходами.

День Народження 9 Червня

Двоїсті натури. Так можна назвати людей, народжених 9 червня знак зодіаку Близнюки, адже, дійсно, вони можуть бути наполегливим і непохитним у досягненні певної мети, так і, на диво, пасивними і безініціативними в інших ситуаціях. Як правило, ці суперечливі особистості ставлять перед собою нездійсненні завдання, їх на це штовхає амбітності і самовпевненість. Але це стосується тільки роботи і просування кар’єри. Люди, народжені 9 червня знак зодіаку Близнюки, проявляють величезну силу духу та наполегливість, домагаючись професійного розвитку. Вони чітко і впевнено йдуть до успіху, для них ніщо і ніхто не стане перешкодою. А з особистим спілкуванням все йде набагато складніше. Їм дуже важко проявити ініціативу, піти на зближення з вподобаним їм людиною. Вони дуже боязкі і нерішучі у справах амурних. Воліють залишатися в тіні, і томно зітхати про своєю коханою (коханим).

Це просто дивно, як в людині, народженій 9 червня знак зодіаку Близнюки, можуть поєднуватися такі суперечливі риси характеру. Він може бути одночасно сильним і рішучим, але в теж час сором’язливою і боязкою. У лічені хвилини на зміну вольовому настрою прийде недовірливість і слабкість духу. Все це із-за дії сузір’я Близнюків, під яким вони народилися. Це знак зодіаку позбавляє їх цілісності, тому люди і не можуть жити в гармонії. Більше того, все життя вони будуть намагатися протистояти всьому світу, оточуючих їх речей. Плюс до всього, багато з них будуть жити в очікуванні вигаданого щастя, якому не судилося стати реальністю.

варто відзначити, що в переважній більшості, з’явилися світлі 9 червня, врівноважені і статечні особистості, серйозно відносяться до справи. Їх розум завжди не заповнений, вони мають чітке уявлення про те, що відбувається. Але як і інші, вони іноді бажають розслабитися. Тому дуже рідко дозволяють собі маленькі пустощі або незначні вольності. Але це тільки на час, відпочивши і отримавши моральну розрядку, вони знову повертаються в лад.

Вміння вдаватися до милим і нешкідливим витівок допомагає їм завжди залишатися молодими душею, до того ж це сприяє нормальному спілкуванню з молодшим поколінням. Але не дивлячись на це, люди, що народилися 9 червня знак зодіаку Близнюки, дуже відповідальні і надійні працівники. Вони цінують свою працю і поважають роботу інших. Завдяки своїй цілеспрямованості, Близнюки досягають поставлених цілей. Керівництво ним завжди довіряє, колеги часто звертаються за порадою.

Хоча варто відзначити досить неприємну рису характеру людей, які святкують народження 9 червня знак зодіаку Близнюки. Іноді вони бувають занадто принциповими. Якщо ці персони в чомусь переконані, то їх просто не реально переконати в зворотному. Їм все одно мають рацію вони чи ні. Завжди категоричні і непохитні в своїй думці. Іноді, в бажанні довести свою правоту вони можуть переходити на грубість і особистісні образу. Така поведінка відштовхує оточуючих від Близнюків, з-за чого вони не рідко наживають собі ворогів. Сприяє цьому їх вроджений педантизм і педантичність.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — романтичний, уважний партнер, глибоко піклується про своїх близьких, але при цьому емоційно вразливий. Якщо роман закінчується, ви можете випробувати сильну душевну біль. Якщо все йде дуже погано, ви цілком можете піти від переживань, пристрасть до алкоголю або солодощів.

Емоційні і гармонійні спілки складуться у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує йому пристрасть, не дасть занудьгувати і зарядить енергією, другий поділяє прагнення до свободи, легкості і пригод. Здадуться в полон чарівності Близнюків більш спокійні і уточенные Ваги – їх інтелект, а також незвичайна рафінована натура і вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати довгострокові відносини. Прекрасні стосунки складуться з представниками свого знака.

Цікавий, але нерівний союз чекає Близнюків і Львів, але тут є ризик накопичити втома від надмірного пафосу і викликає нескромності більш примітивного Лева. Козероги, Діви, Тельці занадто пасивні і передбачувані для непостійних Близнюків – ці союзи приречені на провал. Холоднокровні і слабкі Раки і зовсім доводять Близнюків до сказу – в цьому союзі немає ніяких точок дотику.

Робота і Кар’єра

Ці люди приховують у собі і активність, енергію, силу, і пасивність, слабкість. Як правило, одна сторона їх натури виявляється в роботі, а інша – в особистому житті та стосунках з близькими людьми. Також деякі ситуації активують цих людей і змушують їх показувати свою силу, а інші, навпаки, нічим не зачіпають їх душу, і вони демонструють навколишнього світу тільки слабкість і згоду з усім. Найчастіше ці люди вперті в роботі, але дуже нерішучі й боязкі у знайомствах з протилежною статтю і взагалі в будь-яких особистісних починаннях. Якщо ж у сім’ї вони займають роль лідера, то на роботі вони покірно слідують за сильним керівником і у всьому його слухаються.

Спрогнозувати заздалегідь, в яких ситуаціях народжені 9 червня покажуть яку сторону свого я, часом абсолютно неможливо. Зазвичай їх поведінка викликає велике здивування тих людей, хто бачив їх і робочої, і в домашній обстановці. Всі інші ж ніби бачать тільки одну сторону цих дивовижних дволиких янусів. Але ось від чого ні за яких обставин вони не відмовляються, так це від своїх принципів. Ідеали для народжених 9 червня – святе. Часто ці люди занадто критичні, завжди вони відверті і відкриті світу. Для них багато важать деталі і дрібниці, в увазі до яких вони, буває, виявляють рідкісне занудство. Також ці люди іноді грішать диктаторством і спробами нав’язати свою думку як єдино вірне всім оточуючим.

Здоров’я і Хвороби

Ці люди люблять вправи і спорт, як розумовий, так і фізичний. Краще їм зупинити свій вибір на йогу або аеробіки. Ці люди часто занадто сильно циклятся на тих продуктах, які їм шкідливо і споживання яких варто обмежити. В результаті їх тягне на тільки таку їжу, що не є здоровою тенденцією. Їм корисно буде максимальну різноманітність. Вразливе місце організму у цих людей – органи дихання і суглоби верхніх кінцівок, які варто особливо берегти.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що накладають похмурий відбиток на долю народилися в цей день людей. У них важка карма, вони прийшли в цей світ відпрацьовувати кармічні борги. Їх життя наповнена конфліктами, сварками, інтригами, наклепом і судовими розглядами як з близькими людьми, так і з сторонніми. Можливі психічні захворювання, припадки, проблеми з мовою, інвалідність. Важка життя, можлива бідність, самотність, діти принесуть багато проблем. Життя схоже на біг з перешкодами. Ось начебто налагоджуються справи — і раптом людина втрачає все, що, здавалося б, вже йшло в руки. Тільки через смирення, усвідомлення своїх помилок, покаяння, терпіння, щирість і доброту зможе хоч якось поліпшити своє життя народжена в цей день людина.

Поради Близнюкам, Народженим 9 Червня

Часто близнюки дуріють як діти, але в них також присутній і все те позитивне, що зазвичай приписують дітям. Народжені 9 червня відмінно знаходять мову з більш молодим поколінням, можуть працювати викладачами, вчителями, вихователями. Їм потрібно вчитися тримати свої емоції під контролем, особливо найяскравіші і примітивні, такі як агресія і лють. Для повного оволодіння своїми почуттями їм потрібно психотерапевт і спеціальні заняття.

Вони чудово відновлюють зруйноване, впорядковують хаотичне, привносять позитив. Головне для них впоратися з власною натурою, побудувати цеглинка за цеглинкою власний характер. Відсутність єдиного стрижня змусить їх безмежно мучитися від їхньої роздвоєності, сили і слабкості одночасно, коли перемоги в одній галузі життя неодмінно тягнуть програші в інший. Над створенням цього єдиного стрижня і цільності натури вони і повинні працювати.


Залишити відгук