Ідеальна Пара для Щура

Люди, народжені в рік пацюка люди, як правило, привабливі, цілеспрямовані, працьовиті і кілька скуповаты. Забути про економію і ощадливість вони можуть тільки при надзвичайно сильному почутті. Ці люди акуратні, педантичні і цілеспрямовані. Не вміють стримувати емоції, легко впадають у гнів. Зазвичай чесні і відкриті, але люблять плітки.

У шлюбі Щур зазвичай проявляє свої найкращі якості. Вона навіть відкриває в собі такі риси характеру, які раніше були їй притаманні. Не випадково друга третина життя Пацюка протікає, як правило, спокійно — саме в цей період вона повністю зайнята сімейними справами.

Чоловік – Пацюк у взаєминах з прекрасною статтю любить проявляти ініціативу, і не терпить, коли її проявляє жінка. Це в його розумінні протиприродно, так бути не повинно. Він намагається домінувати у відносинах і грати завжди провідну роль.

Його приваблюють по-жіночому тактовні дами, готові до традиційної сім’ї, де чоловік добуває, а дружина забезпечує міцний тил. У ліжку ж він, незважаючи на свою природну егоїстичність, проявляє такт і уважність. Бажання партнерки такий джентльмен прагне виконати. Бурхлива фантазія не дозволить нудьгувати обом. Нововведення та екзотичні штучки припадуть до смаку чоловікам, які народилися в рік Щура.

Жінка – Пацюк зазвичай вибирається собі більш пасивного і безініціативного залицяльника. Ця дама хоче бути першим номером завжди і скрізь, і романтичні стосунки не будуть винятком. Таких жінок не буде бентежити менш престижна професія чоловіка або менший дохід. У такому разі їм буде ще легше роздобути кермо правління.

Зрозуміло, жінки – Щур дуже ревниві і запальні. У спальні вони демонструють велику винахідливість і сміливість. Щури легко порушують мислимі і немислимі правила і заборони. Все, що має для них цінність – взаємне задоволення. Вони люблять довгі прелюдії і загальний еротичний антураж. Як і в інших сферах життя, в любові вона бажає домінувати і керувати.

Ідеальною парою для народжених у рік щура є Дракон, Мавпа і Бик. Добре підходять Змія, Тигр, Собака, Кабан і Щур. Абсолютно не підходить Кінь.

Щур — Щур — Щур за своєю природою досить мінлива, тому поєднання двох щурів робить ситуацію дуже непростий. Безумовно, між вами будуть часто прослизати іскри невдоволення, тому заради гармонії обом сторонам необхідно навчитися терпіння і розуміння. Як і в інших випадках збігу знаків, вам забезпечено гарне розуміння і спільність інтересів, що має зміцнити відносини. Ваш союз буде гармонійним і в сексуальній сфері, так як уява щурів допоможе їм весело проводити час разом і після того, як згасне світло, або, що більш імовірно в цій комбінації, залишиться включеним! Все можливо, але не завжди легко.

Щур — Бик — З точки зору бика це хороша комбінація, але з точки зору щури часом не дуже. Адже їй для повноти життя потрібне постійне спілкування, зацікавленість і навіть захоплення, а у більш постійного бика ці якості не завжди присутні. В якості компенсації солідний бик може дати щура необхідні їй для досягнення успіху можливості, а також внести у відносини стабільність. На рівні особистих відносин сила і міць бика в поєднанні з уявою щури можуть зробити сексуальне життя дуже цікавою.

Щур — Тигр — Якщо тут і виникнуть проблеми, то не від нестачі активності. Найбільша складність у тому, що і щур, і тигр володіють яскраво вираженою індивідуальністю, і хоча щур, ймовірно, більш товариська, обидві сторони хочуть знайти свій власний життєвий шлях. Це може призвести до дуже гучних сварок, і хоча тигр готовий вирішувати навіть найскладніші проблеми, пацюк може швидко втомитися і відправитися на пошуки чогось кращого. Звичайно, це не найкраще поєднання, але з кожного правила існують виключення, і ви можете бути одним з них. Найважливіше гарний початок, так і терпіння не завадить! Тому не варто сумувати щур сумісність з тигром залежить тільки від вас!

Щур — Кролик — Мало хто може не любити кролика з його порівняно приємними манерами. Щур не виняток, але якщо вона недостатньо добре знає свої сильні і слабкі сторони, то може прагнути до домінування в стосунках. Це не обов’язково погано, тому що кролик зазвичай потребує підтримки і сильному плечі. Пацюк може її дати, але швидше за все не виявиться настільки надійною, наскільки цього хоче кролик. У цієї пари багато шансів на успіх, але реальність може виявитися не настільки райдужною. Тим не менше існує багато стабільних пар з подібною комбінацією.

Щур — Дракон — У цієї пари великі шанси на успіх, хоча відносини тут будуть досить мінливими. У підсумку все залежатиме від того, наскільки добре буде пройдена перша стадія відносин. Дракони схильні домінувати і легко беруть на себе роль лідера в парі. Це не завжди закінчується для них добре, і слід зазначити, що пацюк — єдиний знак, здатний домогтися свого у боротьбі за владу. Дракони завжди динамічні, але деколи не настільки розумні, як щури, і тому легко можуть попастися в мережу компромісів. Але після того, як основні принципи відносин встановилися, дракон почне поважати свободу щури.

Щур — Змія — Щур завжди в дорозі. Насправді, жоден з знаків китайського гороскопу не схильний більш неї до нескінченних мандрівок по лабіринту життя. Змія ж просто відмовляється поспішати. Якщо цієї комбінації будуть складнощі, то вони будуть пов’язані з різним ставленням до життя. Чуттєвість змії може зачаровувати щура, хоча і не надовго, і якщо в цій парі хтось почне нудьгувати, то це, найімовірніше, буде щур. Шанси на успіх не настільки великі, але це цікаве поєднання. Щур і змія напевно не будуть подобатися один одному з перших хвилин знайомства.

Щур — Кінь — Хоча ці два знака з астрологічної точки зору протилежні, у них стільки спільного, що не можна виключати успіх і взаємне щастя. Обидва знака приваблює цікаве і незвичайне, їх інтелектуальні здібності однаково високі, завдяки чому вони будуть час від часу кидати один на одного захоплені погляди. Вони можуть бути вірними один одному, але не можна виключати і постійний пошук нових партнерів. У підсумку вони можуть знову возз’єднатися, тому що багато чого можуть взяти один в одного. Запаліть гніт і відійдіть в бік. Такі відносини часом виявляються більш щасливими, ніж можна було б припустити.

Щур — Коза — Певно, є приклади вдалих і щасливих відносин у цій комбінації, але прикладів невдалих напевно набагато більше. Коза хоче спокою, яке не здатна дати щур, а щура потрібна постійна активність і захоплення партнером, які коза може дати тільки в незвичайній обстановці або під тиском обставин. Дійсно, коза може бути досить сміливою, але не звертає уваги на соціальні цінності, які в очах щури значать дуже багато. Малоймовірно, що коза і щур зможуть знайти один одного багато спільного, щоб жити разом.

Щур — Мавпа — У щура і мавпи є схожі риси, але дуже багато і різних. Обидва ці знаку володіють сильним особистісним началом і здоровим егоїзмом. І оскільки вони легкі на компліменти, зовні їх відносини можуть виглядати бездоганно, хоча насправді ситуація близька до критичної. Комбінація заслуговує високої оцінки, хоча ні один із партнерів не буде відданим або турботливим. У них буде нарочито розкішний будинок і, можливо, чимале стан, так як обидва знака добре вміють заробляти на життя. Однак у даній комбінації можливий і союз двох хіпі.

Щур — Півень — Звичайний півень може довести звичайну щура до сказу, тоді як слабкий ніколи не буде знати, яке його місце в їх відносинах. Багато що тут залежить від статі, тому що жінки зі знаком півня мають яскраво виражену тягу до свободи і можуть зробити багато для того, щоб щур відчувала себе комфортно. Правила і обмеження будуть приводити щура в сказ, тоді як для півня вони є необхідною умовою комфортного життя. Чоловік зі знаком півня рідкісний у поєднанні з жінкою-щуром, так як між ними часто будуть виникати нездорові сварки. Навіть протилежна комбінація підлоги не обійдеться без зльотів і падінь.

Щур — Собака — З собакою настільки легко ладити, що щур майже інстинктивно буде рухатися в цьому напрямку. З точки зору щури ця комбінація буде багатообіцяючої, собаці легко живеться майже з будь-яким знаком. Більшість собак легко приймають життя і готові миритися з тим, що відбувається навколо, але вони люблять пригоди, і саме це щур готова дати. На рівні особистих відносин ця комбінація може бути найяскравішою з усіх можливих. В ній навряд чи буде місце несподіванок.

Щур — Свиня — Корінь можливих проблем — природна різниця між свинею і пацюком. Звичайно, як нам відомо, протилежності можуть притягатися, але, ймовірно, в цьому поєднанні вони будуть притягатися дуже неохоче. Так як обидва вони розумні, їм легко ужитися в одному просторі, тому з них вийдуть хороші друзі, але погані сексуальні партнери. Щур занадто розумна для більш глибокої і чутливої свині. Яку б сторону ці пари не представляли, вони з задоволенням зустрінуться в барі, але швидше за все будуть ради залишити відносини на цьому рівні.


Залишити відгук