Ідеальна Пара для Кролика

Ці люди талановитий, добрі, стримані, педантичні, консервативні й обачні. Відрізняється бездоганним смаком, тактовністю і прекрасними діловими якостями. У матеріальному плані як правило щасливі. Сумлінні й обов’язкові, схильні до меланхолії.

Ласкаві і ніжні до тих, кого люблять, хоча не прив’язані до родичів. Ставлення до шлюбу у Кролика досить суперечливе. Міцні подружні стосунки можливі тільки при правильно вибраному партнері — тоді виникне атмосфера психологічної спільності, взаємного розуміння і довіри.

Чоловіки – Кролик вважається справжнім поціновувачем жіночої краси. Він привабливий, сексуальний і диявольськи хитрий. Вподобану даму він зачаровує впевненістю і розкутістю. Вишукані знаки уваги і пишні компліменти – це його коник. Він з віком буде справжнім гуру любовної дипломатії. На наступному етапі відносин він виявляє себе як тонкий знавець.

Він інтуїтивно розуміє, що саме збуджує жінок і блискуче цим користується. Природно й невимушено він змушує забути жінку про все на світі, коли вони залишаються наодинці. Безпосередньо в спальні він винахідливий, невтомний і ніжний. Романтика і інтимна обстановка – найважливіший елемент любовних ігор для Кролика. Ці джентльмени стають умілими коханцями.

Жінка – Кролик володіє шармом і віртуозною тактикою. Вона хитра і розумна. Чоловіків вона віддає перевагу сильних, розумних і щедрих – таких, хто зможе іноді віддавати дамі пальму першості. Стосунки ця жінка будує на основі взаємної поваги і симпатії. Вона пускає в хід весь свій запас хитрощі, щоб домогтися свого. Нерідко домінує в парі, намагаючись це не афішувати.

В любові Кролики стають справжніми віртуозами. Вони дуже уважні до партнера, намагаються бути чуйними і лагідними. Щоб розохотити свого чоловіка ця дама піде на все. Всі аспекти повинні бути зроблені по вищому розряду – обстановка, аромати, музика, вечеря і ніжні слова. Ця жінка не любить «похапцем» — вона швидше зовсім відмовиться від близькості ніж погодиться на щось неякісне.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Коза, Кабан і Собака. Добре підходять Щур, Кролик і Дракон. Абсолютно не підходить Півень.

Кролик — Щур — Мало хто може не любити кролика з його порівняно приємними манерами. Щур не виняток, але якщо вона недостатньо добре знає свої сильні і слабкі сторони, то може прагнути до домінування в стосунках. Це не обов’язково погано, тому що кролик зазвичай потребує підтримки і сильному плечі. Пацюк може її дати, але швидше за все не виявиться настільки надійною, наскільки цього хоче кролик. У цієї пари багато шансів на успіх, але реальність може виявитися не настільки райдужною. Тим не менше існує багато стабільних пар з подібною комбінацією.

Кролик — Бик — Навіть незважаючи на те, що відносини будуть не такими, як думали партнери, навряд чи хто-небудь з них зважиться про це сказати. Причина в їх взаємній доброті, яка дозволить їм прожити стабільно і без сварок. Але, по правді кажучи, їм може бракувати пристрасті, однак навіть цей недолік не може бути перешкодою для найбільш наближеною до ідилії формі життя. У них зазвичай виходить створити щасливу сім’ю, в якій буде багато дітей. У знака бик сумісність з кроликом дуже хороша.

Кролик — Тигр — Оскільки Тигра не так вже і легко зрозуміти, кролик швидше за все вийде з цієї зустрічі програв навіть після того, як витратить колосальні зусилля на те, щоб домогтися розуміння. Однак сумісність Кролик — Тигр не безнадійний. Якщо відносинам судилося тривати досить довго, вони будуть успішними, якщо і Кролик, і Тигр спробують бути добрими і розуміючими. Їх дім буде трохи дивним для незнайомця, так як унікальні якості Тигра здатні пробудити індивідуаліста навіть у кролика. Між ними можливі сварки, які неминуче виявляться бурею в склянці води.

Кролик — Кролик — Якщо говорити про сумісність Кролика з Кроликом — це ідеальні стосунки. Як шкода тільки, що ми не живемо в ідеальному світі. Проблема в тому, що кролик по своїй природі настільки чутливий, що у двох кроликів ця схильність подвоюється. У відповідь на образу, що досить малоймовірно, не буде сказано нічого, а за обіднім столом не будуть обговорюватися радикальні політичні ідеї. Кохання буде багато, але що ця пара буде намазувати на хліб? Світ ідей прекрасний, поки хто-небудь не переходить до їх здійснення. Врахуйте, що Кролик – Кролик сумісність практично ідеальна, але є і ложка дьогтю!Два Кролика можуть створити дійсно прекрасний будинок, але в ньому не буде статі!

Кролик — Дракон — Вас можна зрозуміти, якщо ви думаєте, що вогнедишний дракон тут же проковтне бідного Кролика, але все ж, хоча це і здасться малоймовірним, у цієї пари є хороший шанс на успіх. Послідовний матеріалізм тут зустрічається з тотальною духовністю, що може принести вигоду обом сторонам. Дракон — Кролик сумісність цікава, один одному ці партнери можуть здаватися трохи «ненатуральними», але тим не менш привабливими. Дайте їм пару років, і побачите, що вони настільки глибоко злилися, що тепер діють як єдине ціле. Ці відносини могли бути прекрасно створені самою долею.

Кролик — Змія — Деякі відносини бувають і складними, і одночасно дуже успішними. Дана комбінація безумовно не належить до їх числа, але її не слід скидати з рахунків за зовсім інших причин. Ні Змія, ні Кролик не вимагають багато від життя, їм достатньо трохи щастя і часом що-небудь поїсти. Може здатися, що вони так мало вимагають один від одного, що їм дуже просто розлучитися, але все ж існує достатньо підтверджень того, що ці відносини надто міцні. Проте не можна виключати ймовірність відходу одного з партнерів, тому їм обом необхідно докладати якісь зусилля для підтримки стабільності.

Кролик — Кінь — Якщо хтось і може вивести чутливого Кролика з світу його мрій у світ реальних і конкретних речей, то це кінь. Найкраща можливість тут — свобода, яку дає кролику даний союз, тоді як кінь зможе багато чого досягти з таким партнером завдяки його розуміння і здатності справлятися з дивацтвами в поведінці, на які так здатні Коні. Кінь зможе запропонувати Кролику більше впевненості, що так важливо для зав’язування відносин, але це може призвести до того, що Кролик, осмілівши і відчувши грунт під ногами, втече до когось іншого!

Кролик — Коза — У цій комбінації навряд чи буде багато труднощів, тому що обидва знака — домосіди і будуть робити все для взаємного щастя. Життя всередині кокона їх відносин буде дуже комфортною, сімейні справи будуть мати першорядне значення. Спокою для таких домашніх людей буде більш ніж достатньо, тому пристрасна любов навряд чи увійде в коло їх інтересів. Тим не менш у них будуть свої хвилини пристрасті, тому що в глибині душі вони обидва відчувають природну тягу до сексу. На певній стадії відносин їм серйозно доведеться боротися з нудьгою.

Кролик — Мавпа — Мавпи дуже ласкаві, тому чутливого Кролику буде з ними тепло і комфортно. Він зі свого боку може внести у відносини певну частку інтуїтивного розуміння більш глибоких якостей мавпи, чого їй не зможуть запропонувати інші знаки. Однак для мавпи буде складно не домінувати в їх відносинах, так як це буде відбуватися саме собою. Поки Кролика це не турбує, все повинно бути добре. Але вільний Кролик являє собою зовсім іншу картину, і мавпі буде складніше з ним впоратися.

Кролик — Півень — Кролик готовий зробити практично все для спокійного життя, і хоча і Кролик, і півень схильні обдумувати свої вчинки, півня, який, увійшовши в раж, здатний перевернути догори ногами цілий світ, не можна назвати спокійним. Тиша і спокій — товар, який складно отримати під час переполоху в курнику, і це з часом може звести з розуму бідного Кролика. Обидва знака можуть добре заробляти, особливо вірно це для півня. Швидше за все відносини будуть міцнішими, коли Кролик — чоловік.

Кролик — Собака — В цілому, якщо обидва партнери будуть типовими представниками своїх знаків, їх чекає довгий і успішний союз. Причина в тому, що в компанії один одного вони будуть відчувати себе дуже щасливими. Хоча часом між ними будуть невеликі розбіжності, собака буде здатна зрозуміти навіть самі «видатні» ідеї, які в надлишку може висувати Кролик. Кожен з них чудово ставиться до шлюбу, з обох вийдуть гарні батьки. Для них важливий спільний дім, у якому швидко встановиться хороше розуміння на сексуальному рівні. Ця легка у спілкуванні пара — один з найбільш ідеальних варіантів.

Кролик — Свиня — Свиня — Кролик сумісність потенційно хороша. Заєць і свиня інстинктивно добре розуміють один одного, а це, безумовно, найкраща основа для щастя в будь-яких відносинах. Виходить від обох сторін інтуїція буде грати важливу роль в цьому союзі, і навряд чи варто сумніватися, що між ними незабаром виникне кохання. Там, де ідеї та ідеали не будуть збігатися, Заєць і свиня проявлять достатньо гнучкості, адже турбота один про одного буде для них щоденним заняттям. Це стосується не тільки спілкування, фізична сторона життя грає для обох велику роль. Заєць і свиня здатні на велике щастя.


Залишити відгук