Ідеальна Пара для Кабана

Хоробрі і жертовні люди. Роблять все з повною віддачею. Дуже чесні, мужні, допитливі та ерудовані. Люблять читати. Важко сходяться з людьми, але нечисленним друзям вірні до кінця життя. Запальні, але не люблять тривалі сварки. Уникають конфліктів. Добрі і уважні до улюблених. Ніколи не опускають руки.

Найчастіше щасливі у шлюбі: сім’ю створюють досить пізно, але майже завжди вдало. Шлюб Свині в значній мірі залежить від того, хоче вона сама зберегти сім’ю. І якщо відчуває, що партнер обраний вдало, то докладе всі зусилля для того, щоб зберегти цей союз.

Чоловік – Свиня відомий як ідеаліст у романтичному плані. Він шукає дівчину, яка буде міцним тилом і тихою гаванню. Обраниця повинна володіти старомодними якості: доброта, чесність, щирість. Цей джентльмен готовий багато чим пожертвувати заради своєї пасії. Його власне щастя неможливе без щастя коханої людини.

У відносинах він прагне оточити об’єкт обожнювання увагою і турботою. В шлюбі ця тенденція зберігається. У ліжку він розкутий в розумних межах і готовий залишити всі сили на «полі бою». Чоловік – Свиня – це вмілий, чуйний і романтичний коханець. В інтимі він не проти поекспериментувати і завжди радий цікавим ініціатив.

Жінка — Свиня – це вимоглива і розбірливий дама. Її приваблюють тільки надійні, розумні чоловіки, на яких можна покластися. Вона доброзичлива, товариська і розумна, і її залицяльник повинен бути під стать. До вибору пари ставиться вкрай серйозно і грунтовно – тут вона повинна бути впевнена на всі сто.

У відносинах може страждати з-за того, що любить сильніше, ніж люблять її. Нерідко ця панянка буває схильною до собственничеству і проявляє палку ревність. Сімейне щастя і душевний комфорт – найважливіша річ для жінки – Свині. Тільки в таких умовах вона може по-справжньому розкритися. В еротичному плані вона в міру розкута. Фізичну і духовну сторони любові вона розділяти не прагне. У ліжку воліє різноманітність і не проти пограти.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Заєць, Коза. Добре підходять Щур, Тигр, Буйвіл, Дракон, Півень, Собака, Кабан. Абсолютно не підходить Змія.

Свиня — Щур — Корінь можливих проблем — природна різниця між Свинею і Пацюком. Звичайно, як нам відомо, протилежності можуть притягатися, але, ймовірно, в цьому поєднанні вони будуть притягатися дуже неохоче. Так як обидва вони розумні, їм легко ужитися в одному просторі, тому з них вийдуть хороші друзі, але погані сексуальні партнери. Щур занадто розумна для більш глибокої і чутливої свині. Яку б сторону ці пари не представляли, вони з задоволенням зустрінуться в барі, але швидше за все будуть ради залишити відносини на цьому рівні.

Свиня — Бик — Навряд чи варто сумніватися, що подібні відносини зароджуються на ґрунті привабливості і чуттєвості, які є другою природою обох знаків. Після знайомства пару можна частіше зустріти в спальні, ніж на вулиці — обидва знака люблять їсти, спати, купатися і займатися любов’ю, так що спільних інтересів у них буде предостатньо. Рано чи пізно один з них привнесе у відносини утримання, що зробить їх більш спокійними. Тоді їм відкриються нові аспекти спільного життя. Можна з упевненістю сказати, що у знака свиня сумісність зі знаком Бик одна з найкращих.

Свиня — Тигр — Тигр створює занепокоєння свині, і від цього їй не піти. Хоча свиня не є таким шанувальником порядку, як півень, вона все одно хоче, щоб її життя було сплановано наперед і щоб про будь-які несподіванки її попереджали заздалегідь. Тигр не настільки добре розуміє цю потребу і може в будь-який час зайти додому з десятком друзів без попередження. Гороскоп сумісності Свиня — Тигр вказує на те, що лише чуттєвість свині може зацікавити тигра, особливо на сексуальному рівні, але в інших проявах тигр не особливий любитель «фізичних» проявів життя. Союз між ними можливий, але не найкращий. Ситуацію може врятувати вміння давати і брати.

Свиня — Кролик — Заєць і свиня інстинктивно добре розуміють один одного, а це, безумовно, найкраща основа для щастя в будь-яких відносинах. Виходить від обох сторін інтуїція буде грати важливу роль в цьому союзі, і навряд чи варто сумніватися, що між ними незабаром виникне кохання. Там, де ідеї та ідеали не будуть збігатися, Заєць і Свиня проявлять достатньо гнучкості, адже турбота один про одного буде для них щоденним заняттям. Це стосується не тільки спілкування, фізична сторона життя грає для обох велику роль. Заєць і Свиня здатні на велике щастя.

Свиня — Дракон — Поки обидві сторони виявляють хоч якесь розуміння, Дракон і Свиня можуть жити разом довго і щасливо. Ці знаки дуже схожі, незважаючи на те, що проявляють себе зовсім по-різному, тому між ними існує інтуїтивне розуміння і, ймовірно готовність долати труднощі, які можуть виникнути. У чоловіка народилися в рік дракона сумісність із жінкою Свинею просто ідеальна, але навіть зворотний варіант буде досить вдалим, якщо обидві сторони захочуть докласти певні зусилля. З точки зору сексу цей союз повинен бути гарним, крім того, він чудово підходить для створення сім’ї.

Свиня — Змія — Якщо у цієї пари і будуть неприємності, то їх джерело, безумовно, лежить не у відмінностях, а в недостатньо активному спілкуванні. Хоча обидва ці знака досить доброзичливі, жоден з них не прагне активно проявляти себе у відносинах, так що їм може не вистачати інтенсивності. Можливо, Свиня і Змія зможуть зробити своє життя більш різноманітною, але для цього їм потрібно буде проявити справжній інтерес до навколишнього світу і питань, що лежить за межами їх особистих відносин. Для того щоб між ними встановився контакт, одному з цих знаків все-таки доведеться взяти ініціативу на себе. Звичайно, це не той союз, який змусить їх пережити безліч випробувань.

Свиня — Кінь — Якщо в їх стосунках можуть виникати проблеми, то ініціатором їх, як правило, є свиня, так як її ставлення до життя дуже сильно відрізняється від властивого більш захопленої коні. Вихідні можуть бути яскравим тому прикладом. Свиня воліє просто лежати на сонечку, тоді як для коня цікавіше тинятися по околицях у пошуках пам’яток і просто незвичайних місць. Свиня — Кінь сумісність досить сумнівна, компроміс знайти буде складно, так як відсутня базове розуміння. На іншій стороні монети може виявитися сексуальність, свиня демонструє явний інтерес до недосяжних цілей, в якості однієї з них іноді може виступати потрапила в депресію кінь. Тут все може виявитися зовсім не так, як їм хочеться!

Свиня — Коза — В цьому союзі присутні два дуже чутливих представника китайського «зоопарку», які, якщо враховувати інші моменти, які можуть стати цілком щасливою парою. Ніхто не може сказати, що ці відносини поверхневі, тому для зовнішнього світу у них залишиться не так багато місця. Для всіх оточуючих приватне життя кози і свині буде закритою книгою, а оскільки вони одні з найбільш сексуально активних знаків, вона буде інтенсивною. Так як вікна цього будинку занадто темні, щоб ми могли побачити, що відбувається всередині, ми можемо тільки сподіватися на те, що у них все добре.

Свиня — Мавпа — Якщо цей союз і можливий, то він побудований на різниці протилежностей, а не подібностей обох партнерів. Мавпа і Свиня багато в чому не схожі один на одного, і все ж цей факт може призвести до великого щастя. Мавпа голосно говорить і досить агресивна, тоді як свиня спокійна і зазвичай більш слухняна. Мавпи активно домагаються свого, тоді як свиня завжди чекає своєї години. Свиня любить розкіш, а Мавпа може обходитися лише небагатьом. Якщо вам здається, що у них немає нічого спільного, то ви помиляєтеся. Мавпа — Свиня сумісність досить хороша ж протилежності притягуються! Цей магнетизм цілком здатний бути їх об’єднуючим началом.

Льоха — Свиня — Ознайомимося, яка астрологоческая сумісність людей року Свині. Відносини двох свиней будуть тихими, ніхто не буде кидати каміння в бездонну прірву, краще всього відповідну глибокої природі Свиней. Без сплеску, що супроводжує подібні дії, не виникне і відповідної реакції, і в результаті ймовірність цікавого діалогу невелика. Справа не в тому, що Свиням нічого сказати один одному, просто цей процес ніяк не може початися. За зачиненими дверима, однак, все може бути інакше, і всі розмови, які можуть виникнути між двома свинями, швидше за все відбудуться в ліжку.


Залишити відгук