Ідеальна Пара для Бика

Люди, народжені в рік бика, терплячі, вперті і надійні. Але можуть бути ексцентричними і дуже емоційними. Страшні в гніві. Вони, як правило, відрізняються розумом і добрим здоров’ям. Небагатослівні в звичайному житті, проте закохавшись можуть бути красномовними. Зазвичай неговіркі, але в момент захоплень бувають промовисті. Деякі люди, що народилися в рік бика, дивляться на любов як на спорт.

Бик дуже передбачуваний. В усіх сферах свого життя він проявляє себе майже однаково. В шлюбі поводиться чесно і порядно. В юності намагається знайти собі пару, спираючись тільки на почуття і емоції, і не прислухається до думки оточуючих. На жаль, його вибір найчастіше виявляється невдалим і доводиться страждати із-за невдалої любові.

Чоловік – Бик – це спокійний, неквапливий, урівноважений, трохи замкнутий і трохи повільний джентльмен. Його емоційна активність не рясніє яскравими фарбами – це йому не потрібно. Супутницю життя він вибирає собі, виходячи з багатьох критеріїв – зовнішня краса, інтелект, врівноваженість, матеріальна адекватність.

Бик взагалі дуже вимогливий до дівчат. Інтим для нього важливий, але він не зводить його на п’єдестал. Це просто фізіологічна потреба. У його розумінні людина на те й людина, що у нього крім інстинктів є розум і мораль. У ліжку вони рідко проявляють фантазію. Вони іноді можуть прийняти екзотичні «гри», але ініціативи у таких справах від них не чекайте.

Жінка – Бик у відносинах з протилежною статтю дуже дотошна. Її партнер повинен відповідати всім без винятку критеріям відбору. Ці вимоги стосуються і зовнішності та внутрішнього світу. Щоб сподобатися жінці – Бику залицяльник повинен бути гарний, підтягнутий, розумний, веселий, спритний і терплячий. У ліжку ця дама не надто пристрасна й винахідлива. Її влаштовує традиційні форми любові, без акробатичних викрутасів і яскравих костюмів.

Вона взагалі пристрасть не ставить на перше, друге чи навіть третє місце у своєму житті. Їй набагато важливіше спокійні, теплі стосунки, ментальна близькість і матеріальний комфорт. Емоційність жінок – Биків зазвичай низька, кінематографічних сцен ревнощів і скандалів, швидше за все, не буде. Оточуючим вони навіть можуть здатися холодними і сухими.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Змія, Півень і Щур. Добре підходять Дракон, Кролик, Мавпа, Кабан і Бик. Абсолютно не підходить Коза.

Бик — Щур — З точки зору бика це хороша комбінація, але з точки зору щури часом не дуже. Адже їй для повноти життя потрібне постійне спілкування, зацікавленість і навіть захоплення, а у більш постійного бика ці якості не завжди присутні. В якості компенсації солідний бик може дати щура необхідні їй для досягнення успіху можливості, а також внести у відносини стабільність. На рівні особистих відносин сила і міць бика в поєднанні з уявою щури можуть зробити сексуальне життя дуже цікавою.

Бик — Бик — Якщо розглядати сумісність двох однакових знаків — у цих стосунків хороший потенціал, якщо, звичайно, партнери не будуть мучити один одного. Можлива складність криється в тому, що бик — дуже стабільний тип особистості, тому разом бики можуть жити надто спокійно, і це може їх влаштовувати, а може і ні. Їх життя буде багатої, так як бик — хороший годувальник і хороший економ. Однак парі необхідно різноманітність, відсутність якого може шкідливо позначитися на відносинах. Поки обидві сторони визнають цей факт і готові вносити в життя зміни, все буде добре.

Бик — Тигр — Тигр — дуже активний і життєрадісний тип характеру, і саме тому ця комбінація може бути дуже хорошою. Тигр весь час рухається вперед, тоді як бик готовий створювати стабільну платформу, на якій ґрунтуватимуться їх відносини. Однак бики схильні ставитися до життя серйозно, тоді як тиграм ця якість притаманна рідко, тому алхімічне змішання, яке є характеристикою кращих відносин, тут явно можливо. Як практична, так і особиста сторони життя поєднуються добре, між цими знаками існує майже інстинктивне розуміння, яке виникає, коли зустрічаються протилежності.

Бик — Кролик — Навіть незважаючи на те, що відносини будуть не такими, як думали партнери, навряд чи хто-небудь з них зважиться про це сказати. Причина в їх взаємній доброті, яка дозволить їм прожити стабільно і без сварок. Але, по правді кажучи, їм може бракувати пристрасті, однак навіть цей недолік не може бути перешкодою для найбільш наближеною до ідилії формі життя. У них зазвичай виходить створити щасливу сім’ю, в якій буде багато дітей. У знака бик сумісність з кроликом дуже хороша.

Бик — Дракон — Очевидно, що дракон досить активний і спочатку може пригнічувати більш спокійного бика. Хоча це поєднання може здаватися близьким до ідеалу, в ньому є свої недоліки, зокрема з-за того, що дракон любить примушувати, а бик з усім своїм завзяттям відмовляється підкорятися. Дракону подобається, коли про нього піклуються, а хто краще бика може забезпечити основні потреби? Серед усіх варіантів цей відноситься до ймовірності успіху 50 на 50, звичайно, якщо бик не буде занадто упиратися.

Бик — Змія — Їх відносини можна назвати стабільними, хоча і не найбільш вражаючими. Союз повинен влаштовувати обидві сторони, це основа для спокійного щастя, якого ніколи не досягнуть деякі комбінації. У них швидше за все буде чистий будинок, щаслива сім’я і дуже стабільний спосіб життя. Якщо ви прийдете до них в гості взимку, то вони будуть грітися біля каміна. Якщо ви заглянете до них влітку, то знайдете їх в гамаку поруч з будинком. Можливі рідкі сварки, які тільки скріплять рівновага в цій працьовитій родині. Хороший варіант для того, щоб досягти матеріального успіху.

Бик — Кінь — Деякими типами биків необхідна яскравість, яку легко може внести в їхнє життя коня. Але бідний бик не завжди це усвідомлює, і в такій ситуації він може виявити себе в зовсім не властивому йому вирі життя. Однак через деякий час все має заспокоїтися, наскільки це можливо з конем в будинку, хоча життя бика, пережив подібне, ніколи не буде колишньою. Ці протилежності можуть надати один одному велику послугу, так як недоліки одного з партнерів будуть компенсовані перевагами іншого. В цілому, у них гарні перспективи.

Бик — Коза — Якщо їх прихильність переросте в щось більше, то альянс буде дуже тихим, так як ні одного з партнерів не можна назвати говірким. І бик і коза досить скромні, і хоча можуть досягти висот в практичної життя, стосунки не будуть просякнуті духом інтелектуального суперництва. У той же час в будинку буде відбуватися все необхідне, так як обидва готові взяти на себе вирішення рутинних питань. Можливі й моменти сильної пристрасті, так як і бик і коза цінують сексуальні відносини. Складно сказати, як вони можуть зацікавити один одного на стадії знайомства.

Бик — Мавпа — Бик може дозволити втягнути себе в ситуацію, яка його не влаштовує, тоді як мавпа ніколи не відступить, якщо вирішила, що хоче саме цього. В результаті проблеми можуть з’явитися з першого кроку знайомства, що не дозволить їм розвинутися в щось більше. Мавпа може бути вкрай егоїстично, але і бик теж, щоправда, зовсім з іншою системою цінностей. Ніколи не можна виключати ймовірність успіху, але обставини працюють проти цієї пари.

Бик — Півень — Кожен, хто ввійде до них додому, побачить чистоту і порядок, який так багато значить для їх особистого щастя. У цієї комбінації можливе інстинктивне розуміння, яке досить сильно для того, щоб подолати виникають на шляху дрібні труднощі. Бик охайний і методичний, що допоможе більш неряшливому, але настільки ж вередливому півневі знайти грунт під ногами. Півень може бути балакучим, що змушує бика спілкуватися більше, ніж він волів би. Сімейне життя буде спокійною і щасливою, можливо, зазначеної невеликою кількістю подорожей.

Бик — Собака — Собаки легко пристосовуються, в цьому немає сумнівів. Один цей факт може пояснити, чому в цій комбінації можливий успіх. Однак те ж саме можна сказати про бика, тому всю віддачу, зміни і самопожертву буде дарувати відносин любляча і терпляча собака. У той же час бику буде не по собі від вічного ентузіазму собаки, що може бути причиною короткочасних сварок. В цьому союзі кожен знайде свою вигоду, збагатившись за рахунок сильних сторін партнера.

Бик — Свиня — Навряд чи варто сумніватися, що подібні відносини зароджуються на ґрунті привабливості і чуттєвості, які є другою природою обох знаків. Після знайомства пару можна частіше зустріти в спальні, ніж на вулиці — обидва знака люблять їсти, спати, купатися і займатися любов’ю, так що спільних інтересів у них буде предостатньо. Рано чи пізно один з них привнесе у відносини утримання, що зробить їх більш спокійними. Тоді їм відкриються нові аспекти спільного життя. Можна з упевненістю сказати, що у знака бик сумісність зі знаком свиня одна з найкращих.


Залишити відгук