Ідеальна Пара для Мавпи

Самі суперечливі і мінливі люди. Талановиті в усьому, розумні, спритні, винахідливі і оригінальні. Беруться за все і відразу, але легко міняю свою думку і піддаються чужому впливу.

Будь-які дрібниці можуть зіпсувати їм настрій і збити з обраного шляху. Темпераментні, свавільні, запальні і дуже образливі. Можуть добитися слави, якщо зійти з обраного шляху. Як не дивно, шлюб для Мавпи — справа серйозне і важливе.

Чоловік – Мавпа в суспільстві вважається дотепним жартівником і балагуром. Його юнацький запал зберігається і в зрілому віці. Нові пригоди завжди тягнуть цього авантюриста, а новий роман як раз може бути такою пригодою. Дівчат він підкорює своїми непередбачуваними вчинками і чоловічий сміливістю. Його приваблюють кмітливі панянки з почуттям гумору та іскоркою мрійливості.

У парі він постарається бути двигуном і кермом одночасно. Він сповнений планів на майбутнє і веселих ідей. Ліжко – ще одна сцена, де він хоче блищати. Тут він продемонструє гарячий темперамент, справжню пристрасть і найбагатшу фантазію, щоб заслужити похвалу своєї партнерки. Традиційні форми любові швидко набриднуть чоловікові — Мавпі, і він захоче урізноманітнити свої відносини незвичайним антуражем і іграми. Цей джентльмен іноді схильний до непостійності у виборі.

Жінка – Мавпа – це творча натура з багатим внутрішнім світом і розвиненим інтелектом. Вона прагне завжди і скрізь бути помітною. Будь-яку справу, за яку вона береться, повинні бути виконано блискуче з великою часткою імпровізації. У чоловіках її приваблює почуття гумору, дотепність і несподівані знаки уваги. Тільки спритний і динамічний залицяльник зможе їй сподобатися. В парі не буде нудно ніколи, тут вона стане справжнім «моторчиком».

Жінка – Мавпа ні хвилини не сидить на місці. В любові вона буває мінливою, в силу своєї природної тяги до пригод і нових відчуттів. Щоб утримати її, доведеться постаратися. Своє новаторство вона переносить і в спальню. У ліжку ця дама демонструє еротичну фантазію і тягу до всього свіжому. Рутина і одноманітність – найлютіші її вороги.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Дракон і Щур. Добре підходять Заєць, Коза, Собака і Мавпа. Абсолютно не підходять Змія, Кабан і Тигр.

Мавпа — Щур — У щура і мавпи є схожі риси, але дуже багато і різних. Обидва ці знаку володіють сильним особистісним началом і здоровим егоїзмом. І оскільки вони легкі на компліменти, зовні їх відносини можуть виглядати бездоганно, хоча насправді ситуація близька до критичної. Комбінація заслуговує високої оцінки, хоча ні один із партнерів не буде відданим або турботливим. У них буде нарочито розкішний будинок і, можливо, чимале стан, так як обидва знака добре вміють заробляти на життя. Однак у даній комбінації можливий і союз двох хіпі.

Мавпа — Бик — Бик може дозволити втягнути себе в ситуацію, яка його не влаштовує, тоді як мавпа ніколи не відступить, якщо вирішила, що хоче саме цього. В результаті проблеми можуть з’явитися з першого кроку знайомства, що не дозволить їм розвинутися в щось більше. Мавпа може бути вкрай егоїстично, але і бик теж, щоправда, зовсім з іншою системою цінностей. Ніколи не можна виключати ймовірність успіху, але обставини працюють проти цієї пари.

Мавпа — Тигр — Можливо, з першого погляду це поєднання здається невдалим, адже ці знаки відрізняються один від одного настільки, наскільки це взагалі можливо. Тим не менше ймовірність не слід виключати, навіть незважаючи на те, що шлях до щастя для них буде непростим. Мавпа любить у всьому бути лідером, що аж ніяк не радує Тигра. Однак тип характеру Мавпи має для Тигра важкозрозумілою привабливістю. Мавпи також материалистичнее Тигрів, але на інтелектуальному рівні Тигр цілком в змозі ігнорувати цей факт і жити ощадливо.

Мавпа — Кролик — Мавпи дуже ласкаві, тому чутливого Кролику буде з ними тепло і комфортно. Він зі свого боку може внести у відносини певну частку інтуїтивного розуміння більш глибоких якостей мавпи, чого їй не зможуть запропонувати інші знаки. Однак для мавпи буде складно не домінувати в їх відносинах, так як це буде відбуватися саме собою. Поки Кролика це не турбує, все повинно бути добре. Але вільний Кролик являє собою зовсім іншу картину, і мавпі буде складніше з ним впоратися.

Мавпа — Дракон — В цієї комбінації є як хороші, так і погані сторони, тому що у дракона і у мавпи багато спільних рис. Обидва дуже сильно реагують на роздратування, і обидва вважають за краще жити сьогоденням. У багатьох випадках на цій спільності може виникнути міцний союз, хоча сварки, які дійсно будуть виникати між ними, будуть дуже агресивними і швидше за все досить затяжними. У кожній конкретній ситуації має знайтися той, хто готовий поступитися і піти на компроміс. Але і для дракона, і для мавпи зробити це дуже важко. Дане поєднання підходить для спільних подорожей і життєвих змін.

Мавпа — Змія — Незвичайна комбінація, проте цей союз може бути успішним на багатьох рівнях. Правда, що мавпа любить робити все по-своєму, а також справедливо буде відзначити, що змія часом буває дуже вперта, якщо ситуація розвивається проти здорового глузду. Однак при цьому мавпа не агресивна, і її природна доброта допоможе остудити завзятість змії. Змія зазвичай намагається створити затишний будинок, роблячи його настільки комфортним, наскільки це можливо, тоді як мавпу не дуже цікавлять домашні турботи. Хороший інтелектуальний союз і, ймовірно, глибока і тривала дружба.

Мавпа — Кінь — Де-то в глибині Мавпи дуже практичні, а бідолашний Кінь зазвичай немає. Якщо щось і буде причиною розбіжностей, то це нездатність Мавпи зрозуміти, як Кінь може бути настільки непостійною і легковажною. Звичайно ж, це не так; просто з дерева, на якому сидить Мавпа, все виглядає саме таким чином. За умови взаємної поваги та наявності часу на те, щоб навчитися терпимості відносно один одного, у цієї пари є значні шанси на успіх. Якщо їм волею долі судилося опинитися на безлюдному острові, вони зметикувати, як весело провести час в дружній компанії.

Мавпа — Коза — Часто в тих випадках, коли мавпа зустрічає більш спокійних і не настільки активних представників інших знаків, вона починає використовувати свою силу для того, щоб встановити контроль і домагатися своїх цілей. Рада Тун Йен для даного випадку — «навіть не намагайтеся цього робити». Коза, безумовно, спокійна, і нікому не створює зайвих проблем, правда, до тих пір, поки хтось не почне робити те, що їй дуже не подобається. Мавпа-коза сумісність в цілому непогана, в ній багато позитивних сторін. Але мавпі необхідно побоюватися кози, тому що, хоча вона і добра і може довго страждати, але її не обдуриш. Рано чи пізно її терпінню настане межа.

Monkey — Мавпа — Сьогодні наш журнал пропонує розглянути, яка сумісність людей Мавпи. Якщо це союз двох Мавп — між ними йде боротьба за владу, яка може здатися цікавою з точки зору стороннього спостерігача. Навряд чи в неї зможе втрутитися хтось інший, адже Мавпи ні на хвилину не заспокоюються і не піддаються зовнішньому впливу. Сумісність людей Мавпи – Мавпа досить неоднозначна, в цьому союзі буде багато сварок, але і багато любові. Не кожному подобається мовчання, багато воліють жар спілкування. Мавпи зазвичай добрі і повні любові, і коли вони разом, ці властивості подвоюються. Правда, і шуму від них в два рази більше. Якщо це рецепт успіху, то він досить гострий!

Мавпа — Півень — Є відносини, які дійсно виглядають малоймовірними, і все ж досвід доводить, що при готовності обох сторін можливо практично все. Мавпа майже напевно буде вважати півня «буркотуном», тоді як він може звинуватити її в тому, що вона «владна й глухою до його думки». В реальності півень цілком здатний відстояти свої інтереси, так що Мавпа поступово навчиться приймати цей факт. Партнери можуть вести досить схожий спосіб життя і все ж знаходити щось спільне в домашніх турботах. Тим не менш сумісність Мавпа — півень досить рідкісне явище.

Мавпа — Собака — Тут є все для щасливого подружнього життя, хоча б з тієї причини, що обидва ці знака добре доповнюють один одного на багатьох рівнях. Середньостатистична собака набагато більш самовпевнена, ніж може здатися з першого погляду, хоча і досить дипломатична для того, щоб дозволити Мавпі вважати себе головною. Це все, що їй потрібно, потім заспокоєна Мавпа може добровільно передати контроль за тим, що відбувається. Вона буде реагувати тільки в тому випадку, якщо що-то обертається проти неї, а це малоймовірно, коли собака поруч. Пара буде задоволена один одним і щаслива практично у всьому, тому їм краще спробувати бути разом.

Мавпа — Свиня — Якщо цей союз і можливий, то він побудований на різниці протилежностей, а не подібностей обох партнерів. Мавпа і свиня багато в чому не схожі один на одного, і все ж цей факт може призвести до великого щастя. Мавпа голосно говорить і досить агресивна, тоді як Свиня спокійна і зазвичай більш слухняна. Мавпи активно домагаються свого, тоді як свиня завжди чекає своєї години. Свиня любить розкіш, а Мавпа може обходитися лише небагатьом. Якщо вам здається, що у них немає нічого спільного, то ви помиляєтеся. Сумісність Мавпа і свиня досить хороша ж протилежності притягуються! Цей магнетизм цілком здатний бути їх об’єднуючим началом.


Залишити відгук