Ідеальна Пара для Коня

Веселі, балакучі, невимушені, популярні в суспільстві люди. Люблять помітну одяг, галасливі сбытия. Знають ціну грошам. Талановиті, самовпевнені, хочуть знаходиться в центрі уваги. Самовпевнені і незалежні.

Коли закохані, вкладають максимум сили й пристрасті, щоб домогтися вподобаного людини. Народжений під цим знаком прагне вступити в шлюб як можна раніше. Правда, часто трапляється, що перший досвід сімейного життя Коня буває невдалим, їй потім доводиться довго шукати свого наступного партнера.

Чоловік – Кінь – це мораліст і борець за моральність. Він завжди ставить плотські бажання нижче розуму і моралі. Сам він відкритий, доброзичливий, товариський і чесний, чим і приваблює жінок. Кінь в дівчатах цінує схожі якості. Іноді його може заманити якась таємничість в дамі. У романтичних стосунках він простакуватий і прямолінійний. Його методи залицяння не надто вишукані, зате щирі і душевні. У відносини зі слабким підлогою йому важлива атмосфера повної довіри. Він не потерпить недомовленості або лукавства.

У шлюбі він буде добрим добувачем і кам’яною стіною. Від своєї дружини він буде радий отримати міцний тил і іноді ласку – класична модель сім’ї. До пристрасті жінки він ставиться добре, але потреба в ній не занадто велика. Він визнає, що любов допомагає йому жити повним життям, але не відноситься до нього як до чогось особливого. Безпосередньо в ліжку чоловік – Кінь робить упор на романтику і обстановку і не любить екзотику.

Жінка – Кінь наділений позитивними моральними якостями. Їх приваблює романтика в самому «книжковому» сенсі цього слова. Їх уявлення про кохання формуються під впливом норм моралі і патріархальних суспільних інститутів. Таким жінкам подобаються галантні, розумні, стримані чоловіки з розвиненою моральністю.

Жінка – Кінь має природну привабливість, але часом занадто сором’язлива і старомодна. Залицяльник зобов’язаний створити для неї всі умови, щоб вона могла розкрити весь свій потенціал. Цій дамі потрібно час, щоб звикнути з партнером і повністю йому довіритися. У шлюбі вона буде чудовою господинею, але статеве життя для неї так і залишиться на другому плані. Вона воліє традиційні форми любові.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Тигр, Собака, Вівця. Добре підходять Дракон, Змія, Мавпа, Півень, Кабан. Абсолютно не підходять Щур.

Кінь — Щур — Хоча ці два знака з астрологічної точки зору протилежні, у них стільки спільного, що не можна виключати успіх і взаємне щастя. Обидва знака приваблює цікаве і незвичайне, їх інтелектуальні здібності однаково високі, завдяки чому вони будуть час від часу кидати один на одного захоплені погляди. Вони можуть бути вірними один одному, але не можна виключати і постійний пошук нових партнерів. У підсумку вони можуть знову возз’єднатися, тому що багато чого можуть взяти один в одного. Запаліть гніт і відійдіть в бік. Такі відносини часом виявляються більш щасливими, ніж можна було б припустити.

Кінь — Бик — Деякими типами биків необхідна яскравість, яку легко може внести в їхнє життя коня. Але бідний бик не завжди це усвідомлює, і в такій ситуації він може виявити себе в зовсім не властивому йому вирі життя. Однак через деякий час все має заспокоїтися, наскільки це можливо з конем в будинку, хоча життя бика, пережив подібне, ніколи не буде колишньою. Ці протилежності можуть надати один одному велику послугу, так як недоліки одного з партнерів будуть компенсовані перевагами іншого. В цілому, у них гарні перспективи.

Кінь — Тигр — Це поєднання вважається хорошим, так як обидва знака позитивно і більш-менш однаково дивляться на життя. Вони можуть плідно спілкуватися, хоча Тигр більш замкнутий. Кінь здатна зрозуміти потребу свого партнера в періодичному самоті і буде давати йому перепочинку. Місце їх проживання може бути повно книг, невгамовних дітей і тієї любові, яка дуже рідко зустрічається в цьому світі. Звичайно, цей союз зрозуміють не всі, але він не стане від цього менш надійним.

Кінь — Кролик — Якщо хтось і може вивести чутливого Кролика з світу його мрій у світ реальних і конкретних речей, то це кінь. Найкраща можливість тут — свобода, яку дає кролику даний союз, тоді як кінь зможе багато чого досягти з таким партнером завдяки його розуміння і здатності справлятися з дивацтвами в поведінці, на які так здатні Коні. Кінь зможе запропонувати Кролику більше впевненості, що так важливо для зав’язування відносин, але це може призвести до того, що Кролик, осмілівши і відчувши грунт під ногами, втече до когось іншого!

Кінь — Дракон — В даному випадку перед нами постає цікавий, живий і досить приємний союз. Кінь любить спілкуватися, а оскільки дракон також не є тихонею, коли вони будуть зустрічатися, їм буде про що поговорити. Кінь чарівна і здатна усунути потенційні труднощі ще до того, як вони перетворяться в проблему, а це завжди корисно, коли маєш справу з ірраціонально дракона. Діяти він буде, тоді як кінь допоможе властивими даному типу творчими ідеями. Сексуальне життя буде цікавою та різноманітною, а сімейне життя виявиться якою завгодно, але тільки не традиційною.

Кінь — Змія — Відносини між змією і конем будуть непростими, тому слід сказати, що це, ймовірно, не найкраща комбінація для успішного шлюбу. Змії необхідна певна ступінь стабільності, на яку кінь здатна з працею. У той же час коня прагне отримувати від життя нові, яскраві враження, і бідній змії буде важко погодитися з цією схильністю. Однак є моменти, в які ці два знаки будуть однаково задоволені, наприклад, при роздільній спільного життя. Для шлюбу подібна ситуація не підходить, але є приклади, коли все складається саме так, і даний випадок може бути одним з них. Кінь – змія сумісність непроста, принаймні, обидва добрі і можуть бути хорошими друзями.

Кінь — Коня — Безумовно, їх відносин не буде бракувати активності та ентузіазму. Кінь за своєю природою стадна тварина, і двох коней в одному домі буде більш ніж достатньо для успішного союзу. Все тому, що тільки у коня є енергія, що дозволяє впоратися з іншим представником того ж знака. Їм обом необхідно буде навчитися трохи контролювати себе, інакше ситуація може виходити з-під контролю. Їх життя буде сповнене веселощів, і навколишні з радістю приєднаються до радісній атмосфері, яка, без сумніву, буде панувати в їх будинку. Кінь — Коня сумісність цікава, це свято і веселощі для всіх!

Кінь — Коза — Все, що можна сказати про цих відносинах, — «бідна коза», хоча, можливо, це не зовсім чесно, так як в цьому поєднанні є основа для щасливого союзу. Коней часто приваблює більш спокійна і задумлива коза, тоді як козі до вподоби щира любов до життя і ентузіазм, якими володіє Кінь. Коза — Кінь сумісність досить стійка, між ними буде мало сварок, хоча з інтелектуальної точки зору їх не можна назвати схожими, у відносинах буде присутня взаємна повага. Найважливіше, що слід сказати про цю комбінації, — Кінь і Коза будуть надзвичайно хорошими друзями.

Кінь — Мавпа — Де-то в глибині Мавпи дуже практичні, а бідолашний Кінь зазвичай немає. Якщо щось і буде причиною розбіжностей, то це нездатність Мавпи зрозуміти, як Кінь може бути настільки непостійною і легковажною. Звичайно ж, це не так; просто з дерева, на якому сидить Мавпа, все виглядає саме таким чином. За умови взаємної поваги та наявності часу на те, щоб навчитися терпимості відносно один одного, у цієї пари є значні шанси на успіх. Якщо їм волею долі судилося опинитися на безлюдному острові, вони зметикувати, як весело провести час в дружній компанії.

Кінь — Півень — З точки зору астрології у Коня і Півня дійсно є щось спільне, тому що ними керує одна і та сама планета. Але після того, як ви це почули, додати вже нічого. Кінь буде дратувати охайного і стабільного Півня, якому складно змиритися з непередбачуваними спалахами енергії і витівками набагато більш схильною до пригод коні. Чому вона знову розкидала крихти по всьому килиму і влаштовує таку метушню, ніби завтра кінець світу? Такі питання задає собі Півень щодо поведінки коні. Але їй складно сказати що-небудь у відповідь, оскільки вона надто зайнята, створюючи черговий безлад, який доведеться прибирати Півневі. Можливо, Півень хоче в житті саме цього!

Кінь, Собака — Коли незнайомець вперше побачить їх разом, і зверне увагу на ступінь взаєморозуміння і любов між ними, він швидше за все сам відчує радість. Кінь і Собака разом можуть зробити щасливими не тільки один одного, але і весь світ теж. Недоліки однієї з них компенсуються сильними сторонами іншого, і цей принцип працює в обидві сторони. В той же час вони обидві досить задиристі, і тому на їх життєвому шляху будуть злети і падіння.

Кінь — Свиня — Якщо в їх стосунках можуть виникати проблеми, то ініціатором їх, як правило, є Свиня, так як її ставлення до життя дуже сильно відрізняється від властивого більш захопленої коні. Вихідні можуть бути яскравим тому прикладом. Свиня воліє просто лежати на сонечку, тоді як для коня цікавіше тинятися по околицях у пошуках пам’яток і просто незвичайних місць. Свиня — Кінь сумісність досить сумнівна, компроміс знайти буде складно, так як відсутня базове розуміння. На іншій стороні монети може виявитися сексуальність, Свиня демонструє явний інтерес до недосяжних цілей, в якості однієї з них іноді може виступати потрапила в депресію Кінь. Тут все може виявитися зовсім не так, як їм хочеться!


Залишити відгук